Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Boski Fest

Boski Fest

Bydgoszcz

Boski Fest to inicjatywa, która powstała 9 lata temu w głowach trójki przyjaciół. Na początku były to po prostu Boskie Urodziny - czyli nasza impreza urodzinowa w nieco większej wersji. Od 6 lat z powodu wzrostu zainteresowania i natłoku pomysłów zmieniliśmy ich formułę i nazwę na Boski Fest. Dziś nad festiwalem przez cały rok pracuje 9 osób, a wszystkich pomagających nie jesteśmy w stanie zliczyć :) Dodatkowo, zapraszamy artystów, o których wcześniej nawet nie marzyliśmy, a oprócz muzyki oferujemy również ekologiczne warsztaty DIY czy panel dyskusyjny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15100 PLN z 13456 PLN

380 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.06.2015.

Boski Fest 2015

RSS

Boski Fest 2018 Dodano 11.06.2018, godz. 17:32

Hej Załoga!

Kilka dni temu po raz piąty wystartowaliśmy z naszą kampanią na Polak Potrafi, gdzie do zgarnięcia są wlotki na Boski Fest 2018, który odbędzie się w dniach 5-8 lipca, ponownie zawitamy w tym samym cudownym miejscu czyli w Ośrodku w Janowie :)

Link do projektu:

https://polakpotrafi.pl/projekt/boski-fest-2018

 

W tym roku nieco zmieniliśmy założenie dotyczące wejściówek na festiwal więc zapoznajcie się koniecznie z nowościami i jeśli byliście z nami w zeszłym roku to pewnie nie trzeba was więcej namawiać to wsparcia naszego projektu i dołożenia swojej cegiełki do organizacji naszego wydarzenia :)

Dzięki że byliście, dzięki że jesteście i mamy nadzieję zobaczyć się już za niecały miesiąc w Bydgoszczy! :)

Pjona!

 

Boski Fest 2017 - finisz! Dodano 20.06.2017, godz. 11:48

Siemanko!
Nasz projekt na tegoroczny festiwal jest na ostatniej proste i jak co roku ostatnie dni naszego projektu przybierają na intensywności, ale do celu jeszcze daleko. W zeszłym roku podczas ostatnich 5 dni zbiorki zebraliśmy razem 9 tys. zł i wierzymy, że w tym roku będzie podobnie :)
POMAGANIE JEST FAJNE
Gorąca prośba do wszystkich dobrych dusz, które już wsparły nasz projekt i podobnie jak my nie mogą się już doczekać Boskiego, czy poprostu chcieliby wspomóc kultywowanie naszej idei.
Podeślijcie link babci, tacie, sąsiadce i znajomym - wszystkich których chcielibyście zabrać ze sobą na Boski, a jeszcze nie dokonali wpłaty lub zwyczajnie będą chcieli wesprzeć naszą sprawę!
CO JAK SIE NIE UDA?
W przypadku nie uzbierania wystarczajacej kwoty, wszystkie wpłacone dotychczas środki wrócą z powrotem do was i będziemy zmuszeni odejść od naszej wieloletniej idei "Dajesz ile czujesz", co będzie się wiązać z impreza biletowana, gdzie karnet kosztować będzie 60 zł na bramce, a tego nie chcemy. I tak. Wszystkie nagrody też przepadną!
My odrzucamy ta możliwość, bo wiemy, że razem damy rade dociągnąć nasz projekt do końca!
BONUSIKI i KONKURSIK
A żeby dodatkowo was zachęcić, do każdej nowej wpłaty serwujemy wam zimne piwko na festiwalu w ramach podziękowań oraz przypominamy o !!konkursie!!, który wystartował na Facebooku, gdzie do wygrania 4 podwójne wejściówki do Teatru Polskiego w Bydgoszczy!
Pjona!

Boski Fest 2017 Dodano 31.05.2017, godz. 12:27

Cześć i czołem!

Boski 2017 zbliża się wielkimi krokami! W tym roku wydłużamy festiwal o dodatkowy dzień i zaczynam już w czwartek, a gdyby tego było mało - dorzucamy również kolejną scenę na plaży!

Już dziś będziemy ogłaszać pierwszych artystów, którzy wystąpią na Boskim Feście 2017, także stay tuned i zapraszamy do wspierania nas również i w tym roku!

Zasada ta sama co zawsze - dajecie ile czujecie, a jeśli uzbieramy kasę potrzebna na organizacje festiwalu to KAŻDA wpłata będzie się równać się wejściówce na Boski 2017!

Wbijajcie na:
https://polakpotrafi.pl/projekt/boski-fest-2017
http://boskifest.pl/

Oraz śledźcie nas na fejsie!
https://www.facebook.com/BoskiFest/

Dzięki za waszą pomoc i do zobaczenia na Boskim,
Pjona!

Ostatnie 36 godzin na wsparcie Boskiego Festu Dodano 30.06.2016, godz. 10:37

Z najnowszych wieści : 201 Wspierających, 11080 zł uzbieraliśmy, a potrzeba 15000 zł. Zostały tylko 2 dni do zakończenia zbiórki, a czas ucieka.... To ostatni moment żeby zdobyć bilety za dowolną wpłatę a dodatkowo fajne nagrody. Jeżeli nie uzbieramy całej kwoty - wpłacone pieniądze wracają do Was, a bilety będzie można nabyć na bramce za 50zł, chociaż ta opcja nam się średnio widzi. To jak, damy radę ? ;)

Ostatnie dni akcji Boski Fest 2016 Dodano 24.06.2016, godz. 13:51

Hej! Został nam jeszcze tylko tydzień do końca akcji Polak Potrafi - Boski Fest 2016! Dla wszystkich, którzy którzy już wsparli nasz tegoroczny projekt na + każdą dodatkową wpłatę na rzecz Boskiego Festu DO NIEDZIELI WŁĄCZNIE [26 czerwca] nagradzamy DODATKOWO talonem na DRINKA do wykorzystania w bydgoskiej Tortudze! Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak wspaniale ten zimny napój działa na nasze ciało i zmysły - szczególnie w okresie letnich upałów ;) To co, pomożecie?

Boski Fest 2016 - Wróć do nas! Dodano 20.06.2016, godz. 12:33

Hej!

Kampania Boski Fest 2016 trwa w najlepsze. Crowdfunding działa na zasadzie kuli śniegowej, więc nie czekajcie ze swoją wpłatą do ostatniego dnia i tym samym namówcie innych do wpłaty! Jeśli dobrze bawiliście się w zeszłym roku to wesprzyjcie nas i wróćcie na Boskie połacie! Dajesz ile czujesz! 5,10,50zł - wybierz spośród wieeeeelu nagród!

https://polakpotrafi.pl/projekt/boski-fest-2016

Ruszyła kolejna kampania Dodano 08.06.2016, godz. 10:50

Siedzimy na łące i rozkminiamy zbliżający się coraz większymi krokami Boski Fest… myślimy: WIĘCEJ warsztatów, WIĘCEJ chillu, GŁOŚNIEJSZE koncerty, WIĘKSZA scena… jak?, pytamy, jak? Patrzymy na trawę pod sobą i myśl nasuwa się sama: trawa, słońce, siano, WIĘCEJ siana! ;)

Tak, po raz kolejny ruszamy z kampanią na Polak Potrafi! Jak zwykle zasada jest jedna - dajesz ile czujesz, a my w zamian odwdzięczamy się wejściówką na festiwal i... nie tylko!

Sprawdźcie koniecznie, bo jest w czym wybierać :)

Razem zróbmy JESZCZE BARDZIEJ Boski Fest!

https://polakpotrafi.pl/projekt/boski-fest-2016

Boski Fest - Wejściówka Dodano 29.06.2015, godz. 1:45

Informujemy, że od tej pory wejściówki na festiwal będą dostępne przy wejściu na jego teren w cenie:
opaska trzydniowa - 50 zł
opaska jednodniowa - 35 zł

Kody indywidualne Dodano 24.06.2015, godz. 20:09

Każde konto, z którego zostały wpłacone pieniądze ma przypisany 1 kod. W przypadku kilkukrotnej wpłaty należy przyjść z osobą, która razem z właścicielem konta wejdzie na teren festiwalu !

Przeglądajcie skrzynkę spamową! Dodano 24.06.2015, godz. 15:52

Jeżeli nie otrzymaliście maila, prawdopodobnie jest w waszej skrzynce spamowej.Nie mamy na to wpływu, wiec nie zapomnijcie jej przeglądać!

Zakończenie zbiórki i informacje - DZIEKUJEMY:) Dodano 23.06.2015, godz. 22:21

Chcemy serdecznie Wam podziękować za wsparcie i pomoc w realizacji Boskiego Festu!
To dla nas prawdziwy zaszczyt, że tak wiele osób chce współtworzyć z nami to wspaniałe wydarzenie:)

Zapewne zastanawiacie się, co dalej, więc już spieszymy się z wyjaśnieniem:

Każdy wpłacający otrzyma od nas wiadomość na maila podanego przy logowaniu na Polak Potrafi. Zawierać ona będzie indywidualny kod, który podany razem z loginem PP uprawni was do otrzymania opaski i do wejścia na teren Boskiego Festu.

Nagrody odebrać będzie można przy wejściu na teren festiwalu. Jeżeli ktoś nie będzie w stanie odebrać nagrody osobiście - skontaktujemy się z nim MAILOWO PO FESTIWALU w celu wysyłki i dostarczenia nagród. W przypadku nagród takich jak masaż u Weroniki czy lekcja gry na perkusji - kontakt do osób, które je realizują zostanie wysłany na maila.

Jeszcze raz dziękujemy i bierzemy się do pracy! Do zobaczenia na Boskim Feście!

Kolejny próg Dodano 23.06.2015, godz. 10:16

Zbiórka szaleje, brakuje tylko 13 zł, więc przedstawiamy 1 kolejny próg!
14 500 zł - każda osoba, która wpłaciła 20 zł lub więcej otrzyma od nas talon na piwko lub dowolny iny napój ! Emotikon smile
Uda się ?

Boski Fest w toku Dodano 12.06.2015, godz. 14:20

Dziękujemy wszystkim z całego serducha z uzyskane wsparcie, przez ostatnie dwa dni przybyło nam na koncie 1500 złotych! Polak zdecydowanie potrafi ! Zostało nam jeszcze 11 dni projektu, do zebrania pozostało cały czas sporo pieniędzy, ale wierzymy, że z Wami wszystko się uda. Przypomnijcie znajomym, którzy się do nas wybierają o wsparciu projektu - bardzo chcemy żeby każdy z Was mógł wziąć udział w festiwalu za tyle ile chce, ale przypominamy - będzie to możliwe jedynie jeżeli zbierzemy całą zakładaną kwotę projektu.
Pozdrawiamy serdecznie !
Kuba Buritta, Weronika Garsztka, Piotr Karcz, Szymon Pietrzak, Nastazja Puzinowska, Szymon Sadowski, Łukasz Tomecki, Kuba Włódarczak

Nowe pomysły Dodano 20.05.2015, godz. 22:37

Przede wszystkim dziękujemy wam wszystkim bardzo serdecznie za wczesne wsparcie! Dzisiaj chcieliśmy poinformować o niewielkiej zmianie w kampanii. Wpadł nam do głowy super pomysł co zrobić w przypadku gdy zbierzemy więcej niż 13456 zł. Dlatego też usuneliśmy z opisu poprzednie propozycje dotyczące tej kwestii, a o co konkretnie chodzi ogłosimy w tzw. swoim czasie. Pozdrowienia ! :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.06.2015 18:06