Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Monika Palińska

Monika Palińska

Warszawa, Polska

Cześć

Tutaj Monika i Weronika. Kochamy kulturę. Książki i filmy to nasze drugie imiona. Czy jesteśmy jedyne? Z pewnością nie. Skąd wziął się pomysł na Bookowe Pudło? Zrodził się zupełnie niespodziewanie. Można powiedzieć, że był pewnego rodzaju wpadką, ale już cieszymy się, że niedługo usłyszy o nim cały świat.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

210 PLN z 4770 PLN

6 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.01.2017.

Bookowe Pudło

O projekcie

 

BOOKOWE PUDŁO  to comiesięczny box subskrypcyjny dla miłośników książek. Pełen gadżetów, wysyłany prosto do twoich drzwi. Każde pudło będzie dla Ciebie tajemnicą. Jedyne co choć trochę nas zdradzi to temat przewodni. Znajdziesz w nim jedną książkę i od trzech do pięciu około książkowych gadżetów, którymi jeszcze bardziej wyrazisz swoją miłość do czytania.

 

ZESTAW= KSIĄŻKA+ 3-5 GADŻETÓW

 

Przede wszystkim, szerzenie czytelnictwa, możliwość dzielenia się naszą pasją, ale także spełnienie marzeń o własnym biznesie. Kto o tym wszystkim nie marzy? Jedyne czego potrzebujemy to odrobinę twojego wsparcia. Wybrałyśmy właśnie tą formę finansowania, bo słyszałyśmy o niej wiele dobrego i chcemy na własnej skórze przekonać się, że tak właśnie jest. W końcu w grupie siła. Dzisiaj Ty pomożesz nam, jutro my Tobie.

Książki, które wyślemy nie pozwolą Ci zmrużyć oczu przez całą noc!

 

Wyobraź sobie, że kolejny dzień siedzisz w biurze przy tym samym biurku, przed komputerem i mozolnie klikasz w klawisze. Szef znowu zwalił na Ciebie całą winę za źle wykonane zadania, o którym wcześniej nawet nie wspomniał, bo sam zapomniał. Myślisz, żeby rzucić to wszystko i nagle BĘC. Dlaczego nie dzielić się swoją pasją? Dlaczego nie dać innym choć odrobiny radości? 

Zapytałyśmy kilkoro swoich znajomych: Kiedy ostatni raz otwierałeś list, paczkę, prezent nie wiedząc co jest w środku? Kiedy ostatni raz cieszyłeś się z otwierania magicznego pudłka?  Większość odpowiedziała, że nie pamięta już takich czasów, ale żałuję z takiego obrotu spraw.  Wtedy wpadłyśmy na pomysł Bookowego Pudła.

 

CHCEMY DAWAĆ RADOŚĆ, SZCZEGÓLNIE KSIĄŻKOHOLIKOM

1-szego dnia miesiąca na naszej stronie internetowej pojawi się motyw. Magiczne hasło, nad którym będziesz się zastanawiać aż dwa tygodnie. Do 15-stego możesz zamówić swoje BOOKOWE PUDŁO , 20-stego wysyłamy i już tylko moment  a będziesz mógł cieszyć się z rozpakowywania go. I właśnie wtedy uznamy, że nasz projekt został zrealizowany, bo w tym momencie mogliśmy dać komuś odrobinę radości. Jednak na tym nie poprzestaniemy, mamy jeszcze wiele pomysłów. I pamiętaj święta są coraz bliżej :)

Z tej strony Monika i Weronika, Uwielbiamy kulturę. Książki to nasze drugie ja. Czy jesteśmy jedyne? Z pewnością nie. Nasz pomysł zrodził się z chęci dzielenia się naszą pasją, magią jaką daje czytanie i radością jaka towarzyszy przy otwieraniu nowo przybyłej paczki z książkami. Obecnie prowadzimy również bloga Monka & Weronka który dopiero raczkuje, ale już można przeczytać na nim wiele ciekawych artykułów. Poza tym kochamy również kawę oraz nie przejdziemy obojętnie obok dobrej bezy.

 

 

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować zajrzyj na bloga lub wyślij do nas e-mail:

kontakt@bookowepudlo.com.pl

 

 JA JESTEM MONIKA

 

Najbardziej lubię książki, które zostały zaadaptowane co  wiąże się z moją drugą pasją jaką jest film. Tutaj  moglibyśmy rozmawiać długo.  W naszym projekcie będę  dbać, aby wszystkie techniczne sprawy działały jak trzeba.  Nasz e-sklep, domena i aby wszystkie zamówienia dotarły  na czas i tam gdzie trzeba.

 

 

JA JESTEM WERONIKA

 

Gdyby płacili za czytania książek byłabym niemalże najbogatszą osobą na świecie Marzę o wielkim fotelu, w którym będę mogła cieszyć każdym czytanym słowem. Obecnie jestem uzależniona od oglądania "Przyjaciół" i liczę na to, że jestem jedyna. W naszym projekcie będę dbać o ofertę, was wspierających oraz późniejszych klientów.  

 

 

 

Wyruszajmy razem na przygodę.
My damy Ci książkę, ty zaparzysz herbatę.
Założymy najwygodniejsze kapcie i znajdziemy fajne miejsce do czytania

 

 

Podobno o pieniądzach się nie rozmawia. Jednak Ty chcesz nas wesprzeć więc niczego nie będziemy owijać w bawełnę. W sumie potrzebujemy 4770zł. Niektóre koszta już pokryłyśmy same, ale potrzebny nam jest profesjonalny e-sklep, hosting i dużo pudełek,w których dostarczymy do was wszystkie Bookowe Pudła. 

Kolejne progi pozwolą szerzyć nam czytelnictwo na większą skalę. Przede wszystkim dzięki profesjonalnej promocji Bookowego Pudła. Pozwolą także na wprowadzenie specjalnych ofert dla wspierających.

 

 

 

DZIĘKUJEMY

(SPÓJRZ W PRAWO, SPRAWDŹ NASZE NAGRODY)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.01.2017 16:04