Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Katarzyna Zych & Natan

Katarzyna Zych & Natan

Zielona Góra, Polska

Gdzieś między wierszami tworzonych bajek jestem JA –nieperfekcyjna matka, nieidealna żona, kobieta, która prawdziwą pasję odnajduje w kreatywnym pisaniu. Mam mnóstwo planów i jeszcze więcej marzeń. Współautorem większości bajkowych bohaterów jest mój obecnie trzyletni synek. Fascynuje mnie dziecięca kreatywność, którą wciąż próbuję pielęgnować w sobie mimo, iż lat mam już „dzieści”. W swoich książeczkach dla dzieci chcę podzielić się twórczą pasją i zainspirować do tego, by nieustannie odkrywać radość płynącą ze wspólnego bajania.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15199 PLN z 15000 PLN

69 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.03.2016.

Coś z zupełnie innej bajki - BookBox

ponad 50% za nami

Dodano 01.03.2016, godz. 15:09

Po pierwsze - projekt przekroczył 50% wsparcia. Po drugie - pozostało tylko 9 dni kampanii na PolakPotrafi.pl, a kwota jeszcze całkiem spora. Po trzecie - pokochaliśmy te smoki, nie tylko my, ale i pierwsi smoczy fani - choć bajka jeszcze niewydana, mamy propozycję spotkań z dziećmi w różnych miastach Polski, nie chcemy zawieść małych smoczych, czytelników. Nie wyobrażamy więc sobie, aby bajka nie powstała. To jest ten moment, w którym wszystkich czytających i nieczytających, kochających smoki lub lubujących się w innych stworach, prosimy o wspieranie projektu. Bo przecież musimy wydać tę bajkę, no!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.03.2016 12:12