Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PRzRacingTeam

PRzRacingTeam

Rzeszów

Jesteśmy grupą zapaleńców, która podjęła się szalonego wyzwania - budowy bolidu wyścigowego na międzynarodowe zawody Formuła Student.

Zdobywamy bezcenne doświadczenie, nawiązujemy współpracę z lokalnymi i międzynarodowymi firmami, mamy swój wkład w rozwoju myśli technicznej i przy okazji się dobrze bawimy! :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8114 PLN z 8000 PLN

114 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.06.2014.

Poszycie dla studenckiego bolidu wyścigowego

RSS

Udało się! Dodano 27.06.2014, godz. 17:02

Wczoraj, rzutem na taśmę udało się WAM zebrać wystarczającą kwotę do pozytywnego rozstrzygnięcia naszego projektu! Już dzisiaj, dzięki Waszemu wsparciu możemy kontynuować prace nad kolejnymi elementami naszego bolidu wyścigowego. Szykujemy również dla Was kilka niespodzianek, ale o tym poinformujemy na naszym fanpage w odpowiednim momencie:)

Za kilka dni otrzymamy informacje o wszystkich osobach, które wsparły nasz projekt. Wtedy również powiemy Wam w jaki sposób można odebrać swoje zasłużone nagrody! :) A do tego czasu zapraszamy na nasz fanpage https://www.facebook.com/przracingteam po świeże informacje! :)

Dziękujemy Serdecznie Was WSZYSTKIM jeszcze raz! :)
Do usłyszenia za kilka dni :)

Kolejne pakiety dla Was! Dodano 01.06.2014, godz. 17:23

W ostatnich dniach dosłownie zalewa nas fala pozytywnych komentarzy! Dziękujemy wszystkim za dobre słowa i specjalnie dla Was utworzyliśmy nowy pakiet z naszymi teamowymi koszulkami!

Powiedzcie o tym swoim znajomym! :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.06.2014 18:06