Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Przemek Garbowski

Przemek Garbowski

Zabrze

20-letni chłopak z marzeniami. Od zawsze chciałem realizować szalone pomysły. Skok na bungee, przebiegnięcie górskiego Ultramaratonu czy podróżowanie autostopem - branie się za tego typu przedsięwzięcia to dla mnie już codzienność.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 3000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.10.2018.

Zarobić na FutureNet - biznes w sieci szczerze

O projekcie

 

Pomóż mi wydać obiektywną książkę o zarabianiu w sieci! 

 

Bez ściemniania. Bez koloryzowania. Bez podniecania się i mówienia tylko o dobrych stronach tego biznesu. Po prostu.

 

 

 

......................................................................................

Wolisz skrótowe informacje, niż długie rozprawki?

......................................................................................

*W WIELKIM SKRÓCIE*

Firmy, które oferują prowadzenie biznesu w sieci często są cholernie tajemnicze, a ich przedstawiciele nie chcą wprost zdradzać, z czym biznes się wiąże i jakie są jego wady. Za to z chęcią wspominają o zaletach i wyolbrzymiają możliwości zysku, tylko po to, by zyskać nowych członków dzięki którym można otrzymywać prowizje. Postanowiłem sprawdzić firmę FutureNet, która za swoim pośrednictwem także umożliwia prowadzenie biznesu w sieci, ale chciałem dotrzeć do wszystkich informacji o niej - zarówno tych wygodnych, jak i mniej korzystnych. Bo choć obraz firmy bywa różny, to cytując samego Alberta Einsteina - Potępianie bez dochodzenia jest szczytem głupoty. Wszystko to, do czego udało mi się dotrzeć w ciągu roku pracy upubliczniam w książce. Wszystkie dobre i złe strony medalu w sposób najbardziej szczery jak tylko potrafię. Jakie istnieją możliwości budowania biznesu w firmie FutureNet? Ile i z jak dużym wkładem pracy można zyskać? A przede wszystkim - obiektywna ocena ryzyka i kalkulacje. Będzie to pierwsza całkowicie merytoryczna książka o zarabianiu przez sieć.

..............................................................................................................................................

 

 

 

Wielu z nas zapewne nie raz słyszało już o przeróżnych możliwościach zarabiania pieniędzy przez Internet. Czy o możliwości dorobienia sobie do kieszonkowego, czy też budowania biznesu w wielkiej skali, pozwalającego utrzymać się wyłącznie dzięki wpływom z jednego źródła. 

 

Jednak trzeba przyznać, sieciowe biznesy o których jest tak głośno, to w większości shit. Często opierają się one o MLM i jak znane firmy kosmetyczne zachęcają do współtworzenia grupy rekrutacyjnej, a przez to, żeby jak najbardziej zachęcić potencjalnych odbiorców do biznesu - uczestnicy koloryzują wyobrażenie swojej firmy, wyolbrzymiają możliwości zarobkowe i przede wszystkim - nie są szczerzy. Wszystko po to, by zyskać w zespole więcej osób i otrzymywać z tego większe prowizje. Traktują ludzi jak narzędzia, jednocześnie myśląc, że są oni na tyle głupi, że nie będą drążyć tego, jak sprawy się mają w rzeczywistości. 

 

Jakiś czas temu i ja natknąłem się na biznes sieciowy w firmie FutureNet, która staje się coraz bardziej znana za sprawą m.in. portalu społecznościowego dzielącego się zyskami z użytkownikami, własnej kryptowaluty, kawiarni i części biznesowej - w której według oficjalnych danych każdorazowo można zarabiać kolejne 20% od zakupu paczki reklamowej za wyświetlenie 10 reklam dziennie. Uznałem jednak, że zanim przyłączę się do tego biznesu, muszę prześwietlić go od A do Z i mieć pewność, że na pewno wiem jak wszystko w nim funkcjonuje. Zacząłem śledzić wszystkie dostępne informacje, a w międzyczasie okazało się, że są one zupełnie rozsiane po całym internecie i ciężko jest do nich dotrzeć. Do tego uczestnicy, którzy bardzo stronniczo podchodzili do udzielania każdej odpowiedzi i nie pomagali w obiektywnym odbiorze - nie ułatwiali sprawy. Prawie każdy z nich tylko zachęcał do rejestracji i unikał niewygodnych pytań, by za wszelką cenę zdobyć nową owcę w swoim stadzie. 

 

Powiedziałem temu dość i uznałem, że jak już dowiem się wszystkiego na temat firmy, to nie tylko zbiorę te wszystkie informacje w jednym miejscu, ale też opiszę je szczerze. Zarówno wady jak i zalety prowadzenia biznesu w FutureNecie. Oczekiwania kontra rzeczywistość. Obiektywnie, jak tylko się da.

 

Po roku codziennej pracy, przerzedzania informacji i mierzenia ich z rzeczywistością, powstała książka Zarobić na FutureNet, którą planuję wydać bez pomocy wydawnictwa i potrzebuję Twojego wsparcia, by na zasadzie przedsprzedaży ubierać na opłacenie druku, stworzenie e-booka i poszerzanie liczby odbiorców w social mediach. 

 

 

Oto, czego dowiesz się z książki:

 

- Ile rzeczywiście i w jaki sposób można zarobić na FutureNet, po przejściu wszystkich realnych kosztów?

 

- Jak działają kryptowaluty i jak na nich zarabiać?

 

- W jaki sposób funkcjonuje firma FutureNet i jak jest w stanie utrzymywać swoich użytkowników?

 

- Czy portal społecznościowy FutureNet.club dorównuje Facebookowi?

 

- Jakie prawdziwe szanse ma FutureNet na przetrwanie?

 

- Czy dorobienie się nowoczesnej emerytury jest możliwe w ciągu 5 lat?

 

 

Czyli:

 

- Prawie 170 stron wartościowej treści,

 

- Pierwsza dawka całej potrzebnej wiedzy,

 

- Dobitna szczerość,

 

- Rzetelne i całkowicie bezstronne informacje,

 

- Sporo kalkulacji.

 

.

.

.

BEZPŁATNY FRAGMENT KSIĄŻKI

.

.

.

 

Kim w zasadzie jestem i co skłoniło mnie do napisania książki?

 

Muszę przyznać, że nie mam porywającej biografii człowieka z 10-letnim doświadczeniem w każdej dziedzinie, ale za to jestem szczerym i prostym chłopakiem z marzeniami. 

 

W dniu publikacji tej zbiórki kończę właśnie 20 lat. Zawsze chciałem robić coś innego niż wszyscy i żyć po swojemu, tak jak chcę. Dzisiaj tego typu określenia są już nudne, bo stały się tak bardzo modne, że nikt już na nie nie zwraca uwagi za sprawą nadużywania ich przez ludzi, którzy w istocie robią niewiele, albo nawet w zasadzie - nic. Tyle, że ja zrobiłem już swój pierwszy krok. 

 

Ponad 2 lata temu po obejrzeniu odcinka TEDx, doszło do mnie, że rzeczywiście mam multum różnych planów na przyszłość dalszą i bliższą, mnóstwo mniejszych i większych celów, ale niczego nie doprowadzam do końca. Uznałem, że czas coś z tym zrobić i zabrać się za realizację pierwszego marzenia - przebiegnięcia maratonu. Nawet nie lubiąc wcześniej biegać, wystartowałem z ponad pół rocznymi treningami i zaraz po osiągnięciu pełnoletności przebiegnąłem nie maraton, a Ultramaraton na 53 km - Garmin Ultra Race w Górach Stołowych. Później uznałem, że czas na kolejną wyprawę w sposób, który od zawsze mnie fascynował. Tak pojechałem pierwszy raz autostopem na Węgry nie znając ani języka, ani nawet autostopowych podstaw. Z plecakiem, kilkoma drobnymi w kieszeni, namiotem za 50 zł i folią malarską w razie, gdyby na namiot zaczął padać deszcz. W międzyczasie zaliczyłem Przystanek Woodstock, skok na bungee, nie wspominając już o wcześniejszej maturze. Później planowałem wybrać się na wolontariat na Maltę, ale nie zdążyłem na niego dotrzeć przez natknięcie się na temat FutureNetu i myśl, że być może będę żałować, jeśli nie dowiem się o co tak właściwie w nim chodzi. Chciałem dowiedzieć się wszystkiego, bo przecież branie kotów w worku zazwyczaj nie jest dobrym wyborem. A jak już będę sporo wiedział - to czemu miałbym nie wypuścić o tym książki? 

 

 

Moim okiem i na moich zasadach.

Żeby sprawdzić, czy dzięki biznesowi sieciowemu bylibyśmy w stanie się utrzymać nawet będąc w podróży. Sprawdźcie to, do czego ja dochodziłem przez dobre kilka miesięcy.

 

 

Szacowany termin wysyłki książek to 3 Października 2018. 

Dodatkowe środki zostaną przeznaczone na poprawę jakości strony internetowej i bloga www.zarobicnafuturenet.pl.

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.10.2018 22:10