Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Nacher

Anna Nacher

Kraków

Moje ważne życiowe aktywności zbiegają się w Biotopie Lechnica, który budujemy wraz z Markiem Styczyńskim. Wspólnie założyliśmy w 1998 roku Karpaty Magiczne - projekt muzyczny, który pierwotnie nazwaliśmy Karpaty Magiczne - Zapomniana Przestrzeń. Inspiracją dla projektu zawsze były Karpaty, z którymi jestem związana od dziecka; najważniejsze miejsce w moim życiu. Przestrzeń nieustannie krzyżujących się granic, ale także umiejętnosci ich negocjacji. To miejsce mnie ukształtowało - dzięki niemu jestem muzykiem, pracownikiem naukowym i pisarką.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17342 PLN z 16000 PLN

170 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.05.2015.

Biotop Lechnica

Jest! Serdecznie dziękujemy!

Dodano 31.05.2015, godz. 17:47

Pewnie już wiecie, ale chcemy jeszcze raz podzielić się dobrymi wieściami: nasz projekt zakończył się sukcesem. Osiągnęliśmy ostatecznie 17142 złote, czyli o 7% więcej w stosunku do założonej kwoty. Czujemy się niemal zawstydzeni Waszą hojnością - nie umniejsza to jednak naszej olbrzymiej radości, wdzięczności i motywacji do dalszej pracy.

Liczby rozkładają się następująco: mamy 98-miu (i osiem) Wspierających obojga płci, 22-je Dobrych Duchów, 11-tu (-ście) Darczyńców i Darczyńczyń oraz jedną Honorową Obywatelkę Biotopu Lechnica.

W ciągu czerwca powinna dotrzeć do Was wybrana nagroda, z wyjątkiem winylowego LP Projektu Karpaty Magiczne z niepowtarzalną okładką zaprojektowaną przez Tomasza Jureckiego, które powinno być ostatecznie gotowe w lipcu. Okładkę można podejrzeć tutaj: http://magiccarpathians.com/2015/05/28/biotop/

Już teraz zapowiadamy, że w grudniu 2015 zorganizujemy spotkanie dla Was wszystkich w Biotopie Lechnica - w razie potrzeby pomieścimy nawet 170 osób widniejące w raporcie finansowym (oczywiście z wykorzystaniem miejscowej bazy noclegowej :-). Znamy już nawet datę: weekend 11-13 grudnia.
Będzie to Święto Światła - 13 grudnia tradycyjnie obchodzi się dzień św. Łucji (święto ważne zwłaszcza w kulturze protestanckiej), wtedy właśnie przestaje ubywać dnia i wchodzimy w okres przesilenia zimowego, które jest okresem szczególnego zawieszenia (u nas świętowanego raczej w związku z właściwym przesileniem przypadającym niemal dwa tygodnie później). Warto spędzić je z bliskimi.

Zapraszamy oczywiście przy każdej innej okazji: niebawem na naszej stronie pojawi się kalendarz pokazujący szczegółowo wszystkie aktywności zaplanowane do końca 2015 roku. Jeśli jesteście przejazdem, macie wolny weekend albo chcecie pomóc - zapraszamy, najlepiej po wcześniejszym uzgodnieniu, gdyby to miało łączyć się z pobytem - w ciągle prowizorycznym - domu gościnnym.
Przyjęliśmy jednak żelazną zasadę: odwiedzenie Biotopu zawsze łączy się z pracą na jego rzecz, choćby najmniejszą - wedle chęci, czasu i umiejętności :-)

Wszystkie potrzebne informacje zawsze znajdziecie tutaj:
http://biotoplechnica.eu/

Kłaniamy się w pas z olbrzymią wdzięcznością w sercach i serdecznie pozdrawiamy!
Anna Nacher
Marek Styczyński

Dodano: 16.10.2015, 3:33
Agni Jeske
Agni Jeske
do mnie nagroda nie dotarła :(
Dodano: 31.05.2015, 17:59
  justamm
justamm
Gratulacje i powodzenia!!:)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.05.2015 10:10