Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Nacher

Anna Nacher

Kraków

Moje ważne życiowe aktywności zbiegają się w Biotopie Lechnica, który budujemy wraz z Markiem Styczyńskim. Wspólnie założyliśmy w 1998 roku Karpaty Magiczne - projekt muzyczny, który pierwotnie nazwaliśmy Karpaty Magiczne - Zapomniana Przestrzeń. Inspiracją dla projektu zawsze były Karpaty, z którymi jestem związana od dziecka; najważniejsze miejsce w moim życiu. Przestrzeń nieustannie krzyżujących się granic, ale także umiejętnosci ich negocjacji. To miejsce mnie ukształtowało - dzięki niemu jestem muzykiem, pracownikiem naukowym i pisarką.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17342 PLN z 16000 PLN

170 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.05.2015.

Biotop Lechnica

Radiowo i wiosennie!

Dodano 14.04.2015, godz. 13:14

Sami nie wiemy, co bardziej nas wzrusza - czy to, że wspiera nas już 40 Wspierających, Dobrych Duchów i Darczyńców Biotopu Lechnica, czy to, że osiągnęliśmy 20% kwoty!

Do pełnego sukcesu oczywiście jeszcze daleko, ale Wasz odzew naprawdę dodaje energii do mrówczej (nomen omen :-) pracy! Wrzuciliśmy do odsłuchania wywiad dla Radia Złote Przeboje (zrealizowany jeszcze przed świętami!), a w zakładce "Kontakt" znajdziecie szczegółowe informacje o tym, jak najlepiej do nas dojechać transportem publicznym z Polski, Słowacji i z całego świata. Wszystko oczywiście tutaj:

http://biotoplechnica.eu/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.05.2015 10:10