Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Nacher

Anna Nacher

Kraków

Moje ważne życiowe aktywności zbiegają się w Biotopie Lechnica, który budujemy wraz z Markiem Styczyńskim. Wspólnie założyliśmy w 1998 roku Karpaty Magiczne - projekt muzyczny, który pierwotnie nazwaliśmy Karpaty Magiczne - Zapomniana Przestrzeń. Inspiracją dla projektu zawsze były Karpaty, z którymi jestem związana od dziecka; najważniejsze miejsce w moim życiu. Przestrzeń nieustannie krzyżujących się granic, ale także umiejętnosci ich negocjacji. To miejsce mnie ukształtowało - dzięki niemu jestem muzykiem, pracownikiem naukowym i pisarką.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17342 PLN z 16000 PLN

170 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.05.2015.

Biotop Lechnica

Fanpage na FB i pierwszy materiał prasowy!

Dodano 01.04.2015, godz. 22:42

Kolejne serdeczne podziękowania dla Was wszystkich! Zwłaszcza w niełatwym czasie przedświątecznym - wiemy, jak trudno wygospodarować chwilę dla czegoś poza przygotowaniami, zakupami, porządkami albo choćby tylko planowaniem tego wszystkiego :-)

Długo wahaliśmy się, czy tworzyć na Facebooku oddzielny profil dla Biotopu Lechnica - wiemy doskonale, jak wygląda informacyjne szaleństwo na FB i ile osób, stron oraz inicjatyw dobija się naszej uwagi :-) Fantastyczny odzew, z jakim spotyka się nasz projekt, przekonał nas jednak, że nie będzie to tylko kolejny profil na FB - zajrzyjcie więc na Fanpage Biotopu Lechnica Będziemy tam informować o nowościach (to trochę łatwiejsze edycyjnie niż tutaj :-)

Drugi news: mamy pierwszy materiał prasowy! Dziękujemy!

Trzeci news: mamy już 5% kwoty (a to raptem dwa pełne dni :-)

Dodano: 01.04.2015, 22:44
Anna Nacher
Anna Nacher
No właśnie, html nie zadziałał najwyraźniej, a komentarza nie można edytować :-(

Materiał prasowy znajdziecie tutaj: http://renatarusnak.com/magiczne-karpaty-i-biotop-lechnica-zbieramy-srodki/

A fanpage tutaj: https://www.facebook.com/biotoplechnica

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.05.2015 10:10