Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Marcin Kłysewicz

Marcin Kłysewicz

Southampton, UK

Marcin obecnie mieszka w Anglii ale już za kilka miesięcy wraca do Polski. Najlepszym dowodem tęskonoty za krajem są filmy które wyprodukował razem z bratem Krystianem. Ukończyli z sukcesem projekt Bieszczady - Cztery Pory Roku czyli serię filmów poklatkowych pokazujących oryginalne piękno Bieszczadzkich gór. Pierwszy na tę skalę projekt w Polsce dotyczący tych pięknych gór. Pierwszy i jak na razie jedyny!
Marcin z wykształcenia jest psychologiem percepcji, a z zamiłowania muzykiem kompozytorem oraz fotografem oraz domorosłym filmowcem. W nieustającym pościgu za doskonałością szlifuje warsztat i inwestuje w sprzęt dzięki któremu kolejne multimedialne produkcje nabierają coraz bardziej profesjonalnego wyglądu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5058 PLN z 3260 PLN

101 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 16.01.2013 00:12

Bieszczady Timelapse - Cztery Pory Roku. Zima

Sukces!!!

Dodano 02.01.2013, godz. 7:15

Wszystkim którzy wspierają nasz projekt serdecznie dziękujemy. Osiągnęliśmy wymaganą kwotę i już dzisiaj możemy ogłosić sukces naszej kampanii choć do końca ciągle 14 dni.

Nie spodziewaliśmy się z bratem takiego odzewu. Raz jeszcze podnosi nas to na duchu i daje wiarę że to co robimy jest potrzebne i ma sens. Specjalnie do dalszych wpłat zachęcać nie będę ale gdyby ktoś był chętny - nagrody czekają a do kupienia ciągle sporo wyposarzenia.

Sukces kampanii to część sukcesu naszego całego projektu. Pozostało udać się w zimowe Bieszczady i dobrze je sfilmować a potem zmontować dobry film. To już za kilka tygodni. O postępach w przygotowaniach będę nadal informował w tutejszych aktualnościach.

Dodano: 02.01.2013, 21:25
  MDikkii
MDikkii
Oby śnieg w Bieszczadach leżał, bo u mnie tylko deszcz leje :) Dobrze, że się udało!
Dodano: 02.01.2013, 18:31
  Marta Księżniak
Marta Księżniak
Wiedziałam że się uda! Trzymam kciuki za pogodę i czekam na efekty ;)
Dodano: 02.01.2013, 9:30
  klintop
klintop
Go brothers go !!!