Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mateusz Puszkarski

Mateusz Puszkarski

Warszawa

Cześć, jestem Mateusz. Od dziecka kochałem sport, przez wiele lat trenowałem łyżwiarstwo szybkie. Z sukcesami :) Byłem wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski i przygotowywałem się do startu na Igrzyskach Olimpijskich.Obecnie jestem studentem prawa, chciałbym prowadzić warsztaty motywacyjne, a w przyszłości zostać adwokatem. Marzę też o własnym samochodzie :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22596 PLN z 22000 PLN

141 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.12.2014.

#Bezbarier - multimedialny przewodnik

RSS

Sukces projektu! - powstanie multimedialny przewodnik drogowy Dodano 03.12.2014, godz. 17:49

Udało się! Ostatecznie na koncie widnieje ponad 102 % wymaganej kwoty. Wspólnie zebraliśmy ponad 22 tysięcy złotych. Bardzo serdecznie dziękujemy każdej ze 141 osób za bezpośrednie wsparcie oraz wszystkim tym, którzy komunikowali o projekcie i zachęcali do niego innych. Na wiosnę przyszłego roku będziemy realizować multimedialny przewodnik drogowy, który będzie dostępny na www.peugeotbezbarier.pl. Zachęcamy Was do śledzenia informacji o akcji społecznej "Bez barier" na ww. stronie

Raz jeszcze dziękujemy!!! Po raz kolejny udowodniliśmy, że Polak potrafi.

Kosze piknikowe ostatnimi nagrodami w akcji Dodano 29.11.2014, godz. 21:31

Do puli nagród trwającego jeszcze przez 3 dni projektu dodaliśmy specjalnie eleganckie kosze wiklinowe, wyposażone w zestaw sztuców, talerzy oraz solniczkę i pieprzniczkę. Kosze są doskonałe na wiosenne wypady, a może i na prezent świąteczny :)

Młynki Peugeot dołączają do nagród w akcji Dodano 19.11.2014, godz. 9:30

Kolejna nowa nagroda do akcji "Bez barier" - tym razem na 204-lecie istnienia młynków Peugeot można zakupić jeden z pięciu zestawów solniczka i pieprzniczka produkowanych od 1810 roku i wesprzeć powstanie multimedialnego przewodnika drogowego. Zestawy produkowane były na długo przed tym jak Peugeot zainteresował się motoryzacją i zaczął tworzyć samochody :)

Rowery i samochód Peugeot wśród nagród akcji "Bez barier" Dodano 13.11.2014, godz. 14:44

Dodaliśmy kilka nowych, unikatowych nagród do akcji społecznej

1) Rower szosowy damski Peugeot - idealny na długie podróże
2) Rower trekkingowy męski Peugeot - doskonały do górskich tras
3) Wyjątkowy i niezwykle wydajny samochód Peugeot 308 SW na tygodniowego Sylwestra z dwoma pełnymi bakami

Oprócz tego za 400 zł jest dostępna koszulka #bezbarier z podpisami czołowych panczenistów, w tym m.in mistrza olimpijskiego z Soczi 2014 - Zbigniewa Bródki

Damskie wsparcie od alles.pl Dodano 17.10.2014, godz. 16:36

Co łączy łyżwy, rowery i biustonosze? Okazje się, że bardzo wiele - a wszystko dzięki kolarce i twórczyni projektu Osiem59 Sylwii Rekowskiej, która na co dzień prowadzi salon bielizny i brafittingu www.idealnystanik.pl i zapraszając do współpracy firmę Alles postanowiła wesprzeć naszą akcję.

Przez miesiąc do 15 października 10% kwoty z każdego zakupionego biustonosza firmy Alles, trafiało na wsparcie naszej akcji. W ten sposób udało się zebrać aż 1846 zł!!!!

PZŁS dołącza do projektu #bezbarier Dodano 17.10.2014, godz. 14:26

Podczas wczorajszej konferencji prasowej inaugurującej sezon łyżwiarski Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego dołączył do naszej akcji.

Związek przekazał na nasza akcję specjalne albumy za podpisami czołowych sportowców m.in Zbyszka Bródki, Kasi Bachledy-Curuś, czy Konrada Niedźwiedzkiego. Wszyscy sportowcy podpisali także koszulkę #bezbarier, którą już wkrótce będzie można wylicytować!!!

Po konferencji zostały zrobione wspólne zdjęcia Mateusza z panczenistami.

Tunel aeordynamiczny Flyspot jednym z partnerów projektu Dodano 17.10.2014, godz. 14:17

Oficjalnym partnerem akcji społecznej #bezbarier został tunel aerodynamiczny Flyspot, zlokalizowany w podwarszawskich Morach. To właśnie tam 30 września podczas spotkania z dziennikarzami Mateusz przełamał swoje bariery i miał okazję polatać. Jeśli również macie ochotę podobnie jak Mateusz wzbić się w przestworza i poczuć się jak spadochroniarz lecący z prędkością ponad 300 km/h z wysokości 4000 m to wybierzecie jedną z naszych nagród, a podniebny lot może być Wasz :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.12.2014 18:06