Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Puszon Stachyra

Michał Puszon Stachyra

Kraków, Poland

Gry to moja pasja, od 10 lat tworzę i wydaję gry bez prądu: planszowe, karciane i RPG. Jestem właścicielem Kuźni Gier, założycielem marki Fajne RPG, wydawcą i redaktorem prowadzącym Wolsunga (wydanego z sukcesem także w USA). Jestem też właścicielem marki Gry Na Zamówienie a także autorem lub współautorem ponad 20 gier planszowych i karcianych (jak Wiedźmin, Kapitan Bomba) oraz wydawcą i producentem kolejnych kilkunastu (np. Alcatraz, Veto!). Wraz z ekipą Fajne RPG zapraszam Was do wsparcia projektu wydania w Polsce fajnych gier, które na Zachodzie są bestsellerami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19065 PLN z 2000 PLN

247 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

953%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014.

Bestie i Barbarzyńcy / Adventurers! - Fajne RPG

Skórokradca i Nowe Światy I PDF

Dodano 01.10.2014, godz. 22:18

Witajcie,
wszyscy wspierający odpowiednie produkty powinni otrzymać na swoje skrzynki mailowe linki do pobrania dwóch dodatków w PDFach - Skórokradcy z Syrantii, czyli tłumaczenia jednej z kultowych przygód od Bestii i Barbarzyńców, oraz Nowych Światów I, pierwszego dodatku settingowego do Adventurers!. Oba dodatki będą też, wraz z Rzezią, wkrótce w druku. Strzępy Sztandarów, Nowe Światy II i Ghost Towns, tak jak było planowane, ukażą się prawdopodobnie pod koniec roku (PDFy znacznie wcześniej, mamy nadzieję). Przepraszamy za opóźnienia i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014 18:06