Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Puszon Stachyra

Michał Puszon Stachyra

Kraków, Poland

Gry to moja pasja, od 10 lat tworzę i wydaję gry bez prądu: planszowe, karciane i RPG. Jestem właścicielem Kuźni Gier, założycielem marki Fajne RPG, wydawcą i redaktorem prowadzącym Wolsunga (wydanego z sukcesem także w USA). Jestem też właścicielem marki Gry Na Zamówienie a także autorem lub współautorem ponad 20 gier planszowych i karcianych (jak Wiedźmin, Kapitan Bomba) oraz wydawcą i producentem kolejnych kilkunastu (np. Alcatraz, Veto!). Wraz z ekipą Fajne RPG zapraszam Was do wsparcia projektu wydania w Polsce fajnych gier, które na Zachodzie są bestsellerami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19065 PLN z 2000 PLN

247 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

953%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014.

Bestie i Barbarzyńcy / Adventurers! - Fajne RPG

Pierwsze dodatki gotowe!

Dodano 22.07.2014, godz. 2:55

Witam,
z dodatkowych rzeczy~ufundowanych w czasie zbiórki na Bestii i Barbarzyńców oraz Adventurers! rozesłane zostały już elektroniczne wersje scenariusza Rzeź, oraz epubi i mobi Adventurers!. Wkrótce dostępny będzie także Skinner of Syranthia, zaś settingi do Adventurers! przed końce wakacji. Wersje drukowane odpowiednich broszur również powinny być rozesłane z końcem wakacji.
Bardzo przepraszamy za przedłużający się czas oczekiwania, ale pracujemy równocześnie nad wieloma projektami, a chcemy dać Wam produkty dopracowane, wolne od niedopatrzeń jakie wkradły się w poprzednie podręczniki.

Dodano: 22.07.2014, 7:37
  KFC
KFC
Nie wspominacie o pozostałych dodatkach, co z Tattered Banners i Ghost Towns?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014 18:06