Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Puszon Stachyra

Michał Puszon Stachyra

Kraków, Poland

Gry to moja pasja, od 10 lat tworzę i wydaję gry bez prądu: planszowe, karciane i RPG. Jestem właścicielem Kuźni Gier, założycielem marki Fajne RPG, wydawcą i redaktorem prowadzącym Wolsunga (wydanego z sukcesem także w USA). Jestem też właścicielem marki Gry Na Zamówienie a także autorem lub współautorem ponad 20 gier planszowych i karcianych (jak Wiedźmin, Kapitan Bomba) oraz wydawcą i producentem kolejnych kilkunastu (np. Alcatraz, Veto!). Wraz z ekipą Fajne RPG zapraszam Was do wsparcia projektu wydania w Polsce fajnych gier, które na Zachodzie są bestsellerami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19065 PLN z 2000 PLN

247 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

953%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014.

Bestie i Barbarzyńcy / Adventurers! - Fajne RPG

Wysyłka i odbiór B&B

Dodano 24.04.2014, godz. 13:14

Witajcie,
niemalże wszystkie paczki zostały już wysłane - jednie osoby których adresów wciąż nie otrzymaliśmy (mimo naszego maila) będą musiał odrobinę dłużej poczekać.

Jeżeli przesyłki nie dotrą po weekendzie, wtedy prosimy dać nam znać na kontakt@fajnerpg.pl

Nie wysyłaliśmy też paczek do większości osób, które wspominały nam w formularzu o odbiorze osobisty w Krakowie. Jest on możliwy w dni robocze (w tym tygodniu jeszcze tylko w piątek), po godzinie 8 w okolicach Dworca PKS, po uprzednim kontakcie mailowym na kontakt@fajnerpg.pl (oczywiście to sugerowane miejsce i czas, wszystko można próbowac indywidualnie ustalać)

Jeszcze dzisiaj lub jutro wyślemy do Was uaktualnione PDFy Bestii oraz Adventurers! (a także PDFy dla progów Grabieżca oraz Wielki Grabieżca).

Bardzo przepraszamy za wszelkie opóźnienia.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014 18:06