Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Puszon Stachyra

Michał Puszon Stachyra

Kraków, Poland

Gry to moja pasja, od 10 lat tworzę i wydaję gry bez prądu: planszowe, karciane i RPG. Jestem właścicielem Kuźni Gier, założycielem marki Fajne RPG, wydawcą i redaktorem prowadzącym Wolsunga (wydanego z sukcesem także w USA). Jestem też właścicielem marki Gry Na Zamówienie a także autorem lub współautorem ponad 20 gier planszowych i karcianych (jak Wiedźmin, Kapitan Bomba) oraz wydawcą i producentem kolejnych kilkunastu (np. Alcatraz, Veto!). Wraz z ekipą Fajne RPG zapraszam Was do wsparcia projektu wydania w Polsce fajnych gier, które na Zachodzie są bestsellerami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19065 PLN z 2000 PLN

247 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

953%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014.

Bestie i Barbarzyńcy / Adventurers! - Fajne RPG

PDFy

Dodano 24.03.2014, godz. 2:47

Jeżeli ktoś dzisiaj w nocy nie otrzymał PDFa który powinien, prosimy o kontakt mailowy na kontakt@fajnerpg.pl

Dodano: 24.03.2014, 10:03
  tjal
tjal
Dobra uwaga, bo pewnie zaraz Was zasypiemy identycznymi pytaniami ;-)

Rozumiem że poszły na razie tylko pdf Adventures (z settingami camelot, gothica i upadek, czyli to co do 3k odblokowało się), oraz BiB w obu wersjach. (SWPL, Deadlands, oraz reszta odblokowanych będzie wysyłana później)

Dobrym pomysłem by było wrzucić jakąś rozpiskę w tabelce, co kiedy w jakiej formie pójdzie, bo trochę przez to szaleńczo tempo można się było pogubić, co będzie tylko w pdf, co na papierze, co na papierze za dopłatą, no i generalnie kiedy. Taka tabelka chyba Wam by solidnie odciążyła skrzynkę z pytań które będą do Was spływać przez długi czas.

Ja zaś na razie wracam do lektury BiB :-) Jeszcze raz gratulacje i powodzenia w ogarnianiu sukcesu :). I nie spieszcie się bardzo z DiV, niech pensję spokojnie zaleczą rany na kontach ;-)
Dodano: 24.03.2014, 9:11
  Medwith
Medwith
Hej,
Dzięki za pdf-y. Proponuję jednak wyedytować notkę i napisać, co dziś wysyłaliście. Może to nie pokrywać się z listą fantów oczekiwanych przez wspierających i spowodować nadmiarowy ruch maili na Waszych kontach :)
P.S.
Link pdf do Adventures!Lite jest taki sam jak do Adventures!Full ;)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014 18:06