Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Puszon Stachyra

Michał Puszon Stachyra

Kraków, Poland

Gry to moja pasja, od 10 lat tworzę i wydaję gry bez prądu: planszowe, karciane i RPG. Jestem właścicielem Kuźni Gier, założycielem marki Fajne RPG, wydawcą i redaktorem prowadzącym Wolsunga (wydanego z sukcesem także w USA). Jestem też właścicielem marki Gry Na Zamówienie a także autorem lub współautorem ponad 20 gier planszowych i karcianych (jak Wiedźmin, Kapitan Bomba) oraz wydawcą i producentem kolejnych kilkunastu (np. Alcatraz, Veto!). Wraz z ekipą Fajne RPG zapraszam Was do wsparcia projektu wydania w Polsce fajnych gier, które na Zachodzie są bestsellerami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19065 PLN z 2000 PLN

247 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

953%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014.

Bestie i Barbarzyńcy / Adventurers! - Fajne RPG

HULANKA

Dodano 14.03.2014, godz. 15:40

20 000zł - Barbarzyńska Hulanka:
czyli Barbarzyńsko-Bestyjne Picie na Pyrkonie !
Jeżeli osiągniemy ten cel, to zostanie wybrana określona przez nas godzina na Pyrkonie - i wszyscy, którzy pojawią się w knajpie piwnej (na terenie Targów) i będą mieli ze sobą egzemplarz Bestii i Barbarzyńców otrzymają od nas prawdziwe DARMOWE PIWO.
(a niepełnoletni bezalkoholowe drinki/cole/soki)

Uczcijcie sukces z nami!

Dodano: 14.03.2014, 16:26
Ramel
Ramel
Mamy jeszcze cos, ale musimy to dograc - ale chcemy zrobic cos takiego, zeby nie dzielic ludzi na tych, ktorzy sa na Pyrkonie i tych, ktorych zabraknie.
Dodano: 14.03.2014, 16:17
Michał Puszon Stachyra
Michał Puszon Stachyra
Liczyliśmy (i mieliśmy nadzieję patrząc na to jak wielu z Was planuje być na Pyrkonie), że cel ten przypadnie Wam do gustu.
Jeśli cel faktycznie padnie to na pewno wymyślimy coś jeszcze dorzucimy.

Wybaczcie, ale tak nas zaskakujecie swą aktywnością we wspieraniu nas, że nie nadążamy wymyślać. Ja dziś pisze w przerwie między wizytami w drukarniach, koordynowaniem jeszcze kilku innych działań związanych z RPG i Pyrkonem (i planszówkami)..
Na szczęście Krzyś czasem wyręcza mnie w odpowiedziach :)
Dodano: 14.03.2014, 16:17
  JPCannon
JPCannon
Mnie też na Pyrkonie nie będzie więc mi się to nie przyda, ale domyślam się, że nagroda była kombinowana na szybko. W końcu dopiero co mało realne było 16tys, więc trudno się dziwić, że nie ma nagród przygotowanych na kolejne progi za bardzo :) Z mojej strony mega gratulacje. Dla mnie i tak jedną z największych nagród jest to, że wszyscy pokazali jaka scena RPG potrafi być silna w Polsce. Do tego projekt dotyczy settingu mojego ulubionego systemu Savage Worlds, o którym też niby nie jest u nas tak głośno, a jednak wychodzi na to, ze fani po prostu grają sobie po cichu :D Także najważniejsze, że FajneRPG będzie wiedziało, że fanów im u nas dostatek i warto dla nas tworzyć ;) Powodzenia z kolejnymi projektami, oby pojawiły się jak najszybciej! :D
Dodano: 14.03.2014, 15:49
  karramba
karramba
Liczyłem na coś więcej, w końcu nie każdy na Pyrkonie będzie :/ Jak na tak ambitny cel, to słabo :(
Dodano: 14.03.2014, 15:45
  szenute
szenute
Walczcie :) ja odpadam bo na Pyrkonie nie będę więc browarka z twórcami nie wyżłopię ;) a szkoda.
Dodano: 14.03.2014, 15:43
  Pedro
Pedro
No to teraz uda się na pewno. :D

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014 18:06