Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Puszon Stachyra

Michał Puszon Stachyra

Kraków, Poland

Gry to moja pasja, od 10 lat tworzę i wydaję gry bez prądu: planszowe, karciane i RPG. Jestem właścicielem Kuźni Gier, założycielem marki Fajne RPG, wydawcą i redaktorem prowadzącym Wolsunga (wydanego z sukcesem także w USA). Jestem też właścicielem marki Gry Na Zamówienie a także autorem lub współautorem ponad 20 gier planszowych i karcianych (jak Wiedźmin, Kapitan Bomba) oraz wydawcą i producentem kolejnych kilkunastu (np. Alcatraz, Veto!). Wraz z ekipą Fajne RPG zapraszam Was do wsparcia projektu wydania w Polsce fajnych gier, które na Zachodzie są bestsellerami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19065 PLN z 2000 PLN

247 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

953%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014.

Bestie i Barbarzyńcy / Adventurers! - Fajne RPG

Mroczny Świat zdobyty!

Dodano 02.03.2014, godz. 9:51

Właśnie odblokowaliście kolejny cel: setting do Adventurers! Gothica, autorstwa samego Umberto Pignatelliego. Jest to ponure, mroczne miejsce, pełne złych mocy które musicie zwalczać.

Dodatkowo odkrywamy ostatni, jak na razie, cel dodatkowy, Malowane Monstrum, czyli kolorowe ilustracje do Bestii i Barbarzyńców!

Dodano: 02.03.2014, 18:33
  KFC
KFC
Nie jest to dla mnie jasne do końca - czy Malowane Monstrum to będzie zupełnie odrębna nagroda dostępna ew. dopiero po Pyrkonie (czyli de facto dwa różne twardo-okładkowe podręczniki). Czy to będzie raczej upgrade dla wszystkich wspierających, którzy już dopłacili do twardej oprawy?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014 18:06