Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ania Świtajska

Ania Świtajska

Sopot, Poland

Napisz wiadomość do Projektodawcy

30267 PLN z 30000 PLN

86 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.05.2018.

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2018 - ROAD TO OLYMPIC GAMES 2020

RSS

Debiut BendykSwitajskaSailing na międzynarodowych regatach Dodano 18.05.2018, godz. 11:49

Hej! Ostatnie tygodnie były dla nas bardzo ciężkie- słabe warunki wiatrowe, całe dnie spędzone w klubie w oczekiwaniu na wiatr wystawiały na próbę naszą cierpliwość i uwielbienie SopotuJ.
Jednak z czystym sumieniem możemy przyznać, że wykorzystaliśmy każdą możliwą chwilę na treningi, jak i na najlepsze przygotowanie sprzętu. Zrobiliśmy wszystko co było w naszej mocy i wiedzy, żeby jak najlepiej się przygotować, bo już dzisiaj wyjeżdżamy na nasze pierwsze REGATY! Zadebiutujemy na Medemblik Delta Lloyd Regatta 2018! W regatach weźmie udział sporo załóg ze światowej czołówki, więc z polatania w takiej flocie będziemy mogli wyciągnąć masę wniosków. Zobaczymy czy i jak jesteśmy szybcy, więc powinno być dobrze
 
Ściganie zaczynamy w poniedziałek, ale już wyjechaliśmy, żeby mieć kilka dni na „rozeznanie w terenie”. Trzymajcie kciuki!
 
Mamy nadzieję, że pamiętacie o naszej zbiórce na portalu polak potrafi: https://polakpotrafi.pl/projekt/bendyk-switajskasailing
 
Zostały już tylko niecałe dwa tygodnie, a brakuje nam jeszcze sporo, każde wsparcie z Waszej strony jest dla nas ważne, więc gorąco Was zachęcamy do zainteresowania się projektem.
Za każde wsparcie będziemy ogromnie wdzięczni!
 
Ania i Tymek

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.05.2018 22:10