Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Rodzin

Fundacja Rodzin

Świętochłowice, Polska

Fundacja Rodzin powstała jako wotum wdzięczności za dar pontyfikatu Jana Pawła II. Nasz program skierowany jest do małżonków i rodziców. Wykorzystujemy narzędzia, które przynoszą wspaniałe rezultaty: mediacje, warsztaty oraz inne formy doskonalenia sztuki dialogu z drugim człowiekiem. Pracujemy z młodzieżą i dziećmi. Wspieramy je w trudnych przeżyciach, wskazujemy jak kierować emocjami i rozwiązywać konflikty. Pokazujemy jak dostrzegać dobro w drugim człowieku, jak rozbudzać poczucie własnej wartości oraz godności, jak wyrażać miłość w codziennych relacjach poprzez gesty, słowa, zachowania.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25212 PLN z 25000 PLN

51 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2015.

Bariera do pokonania

Nowa nagroda i inne wieści

Dodano 20.08.2015, godz. 14:04

Hojność dobrodziejów nie przestaje nas zaskakiwać. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom dodajemy nową nagrodę. Jest nią ikona – wzór jak na zdjęciach projektu (Mandylion), ręcznie pisana, kanoniczna, złocona 24-karatowym złotem, ale w większym niż wcześniej formacie: 40 cm x 27 cm.

Ponadto niektórzy ze wspierających pytają czy można wesprzeć nasz projekt większą kwotą. Można. Aby to uczynić, wybierz nagrodę, która Ci się podoba i zamiast domyślnej kwoty, wpisz kwotę większą. Można powiększyć kwotę już udzielonego wsparcie. W tym celu na stronie polakpotrafi.pl/projekt/bariera-do-pokonania należy kliknąć opcję „Zmień wsparcie” (zielony przycisk po skrajnej prawej stronie – dostępny tylko po zalogowaniu). Można wówczas zmienić nagrodę na droższą, wybrać więcej nagród lub po prostu dopłacić zaznaczając opcję „Chcę zwiększyć moje wsparcie projektu o”.

A w dzisiejszym Gościu Katowickim, dodatku do Gościa Niedzielnego jest artykuł o naszej akcji!

Dodano: 20.08.2015, 14:31
Fundacja Rodzin
Fundacja Rodzin
Jeszcze jedna dobra wiadomość dziś!

Otrzymaliśmy kostkę brukową, dzięki której będziemy mieli piękny podjazd i chodniki wokół siedziby. Ofiarodawcą jest firma Skanska. Bóg zapłać.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2015 15:03