Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Fundacja Rodzin

Fundacja Rodzin

Świętochłowice, Polska

Fundacja Rodzin powstała jako wotum wdzięczności za dar pontyfikatu Jana Pawła II. Nasz program skierowany jest do małżonków i rodziców. Wykorzystujemy narzędzia, które przynoszą wspaniałe rezultaty: mediacje, warsztaty oraz inne formy doskonalenia sztuki dialogu z drugim człowiekiem. Pracujemy z młodzieżą i dziećmi. Wspieramy je w trudnych przeżyciach, wskazujemy jak kierować emocjami i rozwiązywać konflikty. Pokazujemy jak dostrzegać dobro w drugim człowieku, jak rozbudzać poczucie własnej wartości oraz godności, jak wyrażać miłość w codziennych relacjach poprzez gesty, słowa, zachowania.

1

Wsparł

1

Obserwuje

1

Własne projekty

Obserwuje

Bariera do pokonania

Własne projekty

Bariera do pokonania

Wsparł zobacz wszystkie

Obserwatorium astronomiczne w Bieszczadach crowdfunding

Obserwatorium astronomiczne w Bieszczadach

Chata Socjologa, Otryt, Bieszczady

Pomóż stworzyć wspaniałe miejsce do obserwacji Nieba. Zapraszamy Cię do wspólnej przygody - gdy Obserwatorium powstanie odwiedź Otryt - jedno z magicznych miejsc.

137% Postęp

30857 PLN z 22500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Bariera do pokonania

Bariera do pokonania

Fundacja Rodzin

aktualizacja projektu

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Dzięki Waszemu hojnemu wsparciu przystępujemy do remontu naszej nowej siedziby z podjazdem. Niech się dzieją dobre rzeczy!

Będziemy na bieżąco informowali Was o postępach prac. Na początek zdjęcia kostki brukowej i styropianu, o których wspominaliśmy w poprzednich aktualnościach. Materiały są już na placu budowy.

http://static.pokazywarka.pl/i/6031616/851423/20150821-132257.jpg

http://static.pokazywarka.pl/i/6031616/415888/20150821-132335.jpg

31.08.2015
Bariera do pokonania

Bariera do pokonania

Fundacja Rodzin

aktualizacja projektu

Hojność dobrodziejów nie przestaje nas zaskakiwać. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom dodajemy nową nagrodę. Jest nią ikona – wzór jak na zdjęciach projektu (Mandylion), ręcznie pisana, kanoniczna, złocona 24-karatowym złotem, ale w większym niż wcześniej formacie: 40 cm x 27 cm.

Ponadto niektórzy ze wspierających pytają czy można wesprzeć nasz projekt większą kwotą. Można. Aby to uczynić, wybierz nagrodę, która Ci się podoba i zamiast domyślnej kwoty, wpisz kwotę większą. Można powiększyć kwotę już udzielonego wsparcie. W tym celu na stronie polakpotrafi.pl/projekt/bariera-do-pokonania należy kliknąć opcję „Zmień wsparcie” (zielony przycisk po skrajnej prawej stronie – dostępny tylko po zalogowaniu). Można wówczas zmienić nagrodę na droższą, wybrać więcej nagród lub po prostu dopłacić zaznaczając opcję „Chcę zwiększyć moje wsparcie projektu o”.

A w dzisiejszym Gościu Katowickim, dodatku do Gościa Niedzielnego jest artykuł o naszej akcji!

20.08.2015
Bariera do pokonania

Bariera do pokonania

Fundacja Rodzin

aktualizacja projektu

Jedną z najciekawszych rzeczy, jaką odkrywamy prowadząc tę akcję jest to, że wspieranie nie polega tylko na wpłacaniu pieniędzy. Prowadząc akcję crowdfundingową trafiamy do miejsc i rozmawiamy z ludźmi, z którymi nie mielibyśmy okazji porozmawiać. I dzieją się cudowne rzeczy!

Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że dostaniemy całkowicie za darmo styropian, który pozwoli porządnie ocieplić nasze pomieszczenia i zredukować koszty bieżącej działalności.

Ofiarodawca pragnie pozostać anonimowy. Dziękujemy!

18.08.2015
Bariera do pokonania

Bariera do pokonania

Fundacja Rodzin

aktualizacja projektu

Kilka dni temu mieliśmy okazję gościć w Radiu eM. Historie z nieba rodem:-)

https://youtu.be/vlOgsNH0sXE

17.08.2015
Bariera do pokonania

Bariera do pokonania

Fundacja Rodzin

aktualizacja projektu

Dodaliśmy nową nagrodę.

Ceramiczna miseczka. Niebieska. W serca.

Bardzo fajny, ręcznie wykonany przedmiot. Znakomicie nadaje się do przechowywania drobiazgów.

A przy okazji - odkryliśmy z żoną, że bardzo dobrze jest mieć mały zapas prezentów na nieprzewidziane okazje. Czasami dowiadujemy się, że ktoś ma urodziny albo inną rocznicę dosłownie z dnia na dzień kiedy nie ma czasu na szukanie odpowiedniej rzeczy. Wtedy zaglądamy do naszych zapasów. Staramy się, aby "na stanie" zawsze był egzemplarz "Parami do nieba" Zbigniew Nosowskiego. Kapitalna książka dla tych którzy naprawdę chcą być ze sobą - na dzisiejsze czasy. Na swoją okazję czeka piękna, ręcznie malowana skrzynka na wino, którą nabyłem od organizacji charytatywnej działającej na podobnej zasadzie jak nasza akcja. No a niebieska miseczka w serduszka, od której zacząłem kapitalnie nadaje się na niebanalny prezent.

http://static.pokazywarka.pl/i/5992283/963678/img-9582.jpg

04.08.2015
Bariera do pokonania

Bariera do pokonania

Fundacja Rodzin

skomentował aktualizację

Jeszcze jedna dobra wiadomość dziś!

Otrzymaliśmy kostkę brukową, dzięki której będziemy mieli piękny podjazd i chodniki wokół siedziby. Ofiarodawcą jest firma Skanska. Bóg zapłać.

20.08.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty