Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Rodzin

Fundacja Rodzin

Świętochłowice, Polska

Fundacja Rodzin powstała jako wotum wdzięczności za dar pontyfikatu Jana Pawła II. Nasz program skierowany jest do małżonków i rodziców. Wykorzystujemy narzędzia, które przynoszą wspaniałe rezultaty: mediacje, warsztaty oraz inne formy doskonalenia sztuki dialogu z drugim człowiekiem. Pracujemy z młodzieżą i dziećmi. Wspieramy je w trudnych przeżyciach, wskazujemy jak kierować emocjami i rozwiązywać konflikty. Pokazujemy jak dostrzegać dobro w drugim człowieku, jak rozbudzać poczucie własnej wartości oraz godności, jak wyrażać miłość w codziennych relacjach poprzez gesty, słowa, zachowania.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25212 PLN z 25000 PLN

51 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2015.

Bariera do pokonania

Dostaliśmy styropian do ocieplenia ścian i podłóg

Dodano 18.08.2015, godz. 11:47

Jedną z najciekawszych rzeczy, jaką odkrywamy prowadząc tę akcję jest to, że wspieranie nie polega tylko na wpłacaniu pieniędzy. Prowadząc akcję crowdfundingową trafiamy do miejsc i rozmawiamy z ludźmi, z którymi nie mielibyśmy okazji porozmawiać. I dzieją się cudowne rzeczy!

Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że dostaniemy całkowicie za darmo styropian, który pozwoli porządnie ocieplić nasze pomieszczenia i zredukować koszty bieżącej działalności.

Ofiarodawca pragnie pozostać anonimowy. Dziękujemy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2015 15:03