Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Rodzin

Fundacja Rodzin

Świętochłowice, Polska

Fundacja Rodzin powstała jako wotum wdzięczności za dar pontyfikatu Jana Pawła II. Nasz program skierowany jest do małżonków i rodziców. Wykorzystujemy narzędzia, które przynoszą wspaniałe rezultaty: mediacje, warsztaty oraz inne formy doskonalenia sztuki dialogu z drugim człowiekiem. Pracujemy z młodzieżą i dziećmi. Wspieramy je w trudnych przeżyciach, wskazujemy jak kierować emocjami i rozwiązywać konflikty. Pokazujemy jak dostrzegać dobro w drugim człowieku, jak rozbudzać poczucie własnej wartości oraz godności, jak wyrażać miłość w codziennych relacjach poprzez gesty, słowa, zachowania.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25212 PLN z 25000 PLN

51 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2015.

Bariera do pokonania

Nowa nagroda!

Dodano 04.08.2015, godz. 21:54

Dodaliśmy nową nagrodę.

Ceramiczna miseczka. Niebieska. W serca.

Bardzo fajny, ręcznie wykonany przedmiot. Znakomicie nadaje się do przechowywania drobiazgów.

A przy okazji - odkryliśmy z żoną, że bardzo dobrze jest mieć mały zapas prezentów na nieprzewidziane okazje. Czasami dowiadujemy się, że ktoś ma urodziny albo inną rocznicę dosłownie z dnia na dzień kiedy nie ma czasu na szukanie odpowiedniej rzeczy. Wtedy zaglądamy do naszych zapasów. Staramy się, aby "na stanie" zawsze był egzemplarz "Parami do nieba" Zbigniew Nosowskiego. Kapitalna książka dla tych którzy naprawdę chcą być ze sobą - na dzisiejsze czasy. Na swoją okazję czeka piękna, ręcznie malowana skrzynka na wino, którą nabyłem od organizacji charytatywnej działającej na podobnej zasadzie jak nasza akcja. No a niebieska miseczka w serduszka, od której zacząłem kapitalnie nadaje się na niebanalny prezent.

http://static.pokazywarka.pl/i/5992283/963678/img-9582.jpg

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2015 15:03