Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wojciech Warecki & Marek Warecki

Wojciech Warecki & Marek Warecki

Warszawa

Jesteśmy psychologami oraz członkami Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich; aktywnie kooperujemy z Fundacją Narodowego Dnia Życia oraz z portalem SilnaRodzina.Pl. Realizujemy autorskie i oryginalne programy doradcze i szkoleniowe dla wielu firm zagranicznych i krajowych. Przez wiele lat współpracowaliśmy z firmą Ernst & Young.
Od 1989 roku zajmujemy się przeprowadzaniem treningów oraz doradztwem psychologicznym
Opublikowaliśmy kilkanaście książek

Wszytko o nas na stronach: www.warecki.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

520 PLN z 8900 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.10.2013.

Bandy Wolnej Polski Hsześcijańskiej Atakują

Nasza nowa książka !!!! Ten straszny polski patriotyzm.

Dodano 14.09.2013, godz. 7:21

Straszny polski patriotyzm. Jak o nim rozmawiać?

Kochany Czytelniku w całej tej historii idzie o to, abyś po przeczytaniu naszej książki zakrzyknął: Sursum corda! i ruszył w lud (prosty, a jakże) prowadzić rozmowy patriotyczne (niedokończone w dodatku). Jest to misja niełatwa!
Piszemy o tym, jak zmieniać postawy ludzi oraz jak rozmawiać z osobnikami trudnymi, zamulonymi mediami mętnego nurtu. Jak zmagać się z demonem indyferentyzmu (zdradzieckiej obojętności) i niczym waleczny rycerz przemierzać grząskie bagna antypolonizmu.
Jak namówić innych, że warto być Polakiem? Oto jest pytanie. Kto lepiej niż my sami zajmiemy się własnymi sprawami? Niemcy? Rosja? Europejska biurokracja? Oni i tak dbają o to, żebyśmy się nie czuli się za bardzo u siebie.
Ta książka to inspiracja, pomoc, aby bez kompleksów i odważnie rozmawiać o tym, że warto być wolnym, warto być Polakiem. Wolność, cywilizacja łacińska, chrześcijaństwo to trwałe składowe polskości.
Patriotyzm nie boli. Patriotyzm pomaga dobrze realizować swoje interesy (też ekonomiczne) w połączeniu z interesami Twojej społeczności. Polski, bo Polska to też twoja rodzina, przyjaciele, czy sąsiedzi..
Dlatego chcemy Ciebie namówić do krucjaty. Rozmawiaj z sąsiadem zawzięcie czytającym Gazetę Wyborczą, kumplem oczarowanym TVN-em, antypatycznym urzędnikiem.
Prowadź zawzięte debaty z ludźmi nazywanymi niesłusznie lemingami. To może być fascynująca przygoda!
Nic tak nie pomaga złu , jak bezczynność dobrych ludzi!
Dziś polem bitwy jest nasza świadomość! Do dzieła!

http://www.wydawnictwofronda.pl/category/zapowiedzi

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.10.2013 18:06