Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Damian Miszewski

Damian Miszewski

Warsaw, Poland

Napisz wiadomość do Projektodawcy

884 PLN z 18000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 24.12.2017 22:10

Autor: Twoja Motywacja

O projekcie

 

Cześć,

 

Jestem Damian Miszewski - prosty chłopak z Targówka. Napisałem książkę motywacyjną i bardzo chciałbym, żeby przeczytało ją jak najwięcej osób, a żeby tak się stało to muszę ją wydać. I to TY możesz mi w tym pomóc! Ty możesz stać się częścią projektu i za parę miesięcy powiedzieć: „Ha widzicie?! To dzięki mnie powstała ta książka”

    Każdy z nas ma chwile zwątpienia, nie chce nam się, albo uważamy, że przeciwności losu są za duże na nasze możliwości. Wtedy tracimy swoją wewnętrzną motywację. Ta książka ma za zadanie tę motywacje przywrócić. Jeżeli ją zgubiłeś to tu ją znajdziesz. Jeżeli jej nie słyszysz to tu zacznie do Ciebie krzyczeć!

 

Książka jest trochę inna niż wszystkie. Na każdej stronie znajduje się jedna sentencja, jedno zdanie czy nawet jeden wyraz, który ma Cię zmotywować w imieniu Twojej własnej motywacji.

 

Autor: Twoja Motywacja składa się z 4 części. Pierwsza część zawiera agresywne teksty motywujące czytelnika do działania. Druga część już trochę łagodniej dopinguje do dalszej pracy i pokonywania przeszkód. Trzecia część ma za zadanie pochwalić Cię, podziwiać się za osiągnięte cele. W czwartej części znajdują się trochę dłuższe sentencje motywujące.

 

Możesz przeczytać całą książkę po kolei, lub otworzyć na losowej stronie i przeczytać zdanie, sentencje czy wyraz, który do Ciebie przemówi w imieniu Twojej motywacji.

 

           Kiedyś spędziłem pół roku w domu nic nie robiąc. Nie to, że byłem chory czy, miałem złamaną nogę. Po prostu miałem półroczną przerwę od uczelni. Mieszkałem u rodziców, więc nie potrzebowałem zarabiać pieniędzy, Siedziałem w domu i... to był mój najgorszy okres w życiu. Po pewnym czasie nic nie robienia, straciło dla mnie sens czytanie książek, oglądanie seriali czy granie w gry. Po prostu nic mi się nie chciało. Nawet z łóżka mi się nie chciało wstać. Straszne uczucie. Obiecałem sobie wtedy, że już nigdy nie będę nic nie robił.

 

Od tamtego czasu zrobiłem mnóstwo rzeczy. Nakręciłem swój film dyplomowy o gangsterach z prawdziwymi kaskaderami, nauczyłem się tańczyć salsę, zagrałem w dwóch musicalach w teatrze, prowadzę kanał na yt, otworzyłem swój sklep z koszulkami, teraz pracuje w telewizji, no i napisałem książkę, którą teraz chciałbym wydać.

Kroczek po kroczku osiągam swoje marzenia i cele.  

 


To właśnie Ty jesteś tą osobą, która może przyczynić się do wydania tej książki. Możesz być częścią tego projektu i przyczynić się do zmotywowania większej grupy ludzi. Jeżeli Cię teraz nie stać to nic nie szkodzi, możesz udostępnić tę kampanie na facebooku, na instagramie czy na snapchacie. Ale oczywiście jeśli zdecydujesz się na wsparcie finansowe to przewidziane są dla Ciebie nagrody!

 

Możesz wesprzeć projekt dowolną kwotą. Pełna lista nagród i progów znajduje się po Twojej prawej stronie. Tutaj podaję według mnie najbardziej atrakcyjne nagrody ;)

 

 • Jeżeli wesprzesz projekt kwotą powyżej 40 zł dostaniesz ode mnie całą książkę w postaci e-book.
 • Jeżeli wesprzesz projekt kwotą powyżej 50 zł to dostaniesz ode mnie wydaną książkę z moim autografem.
 • Jeżeli wesprzesz projekt kwotą powyżej 75 zł to dostaniesz e-book, książkę z autografem i kubek z tekstem motywacyjnym z tej książki.
 • Jeżeli wesprzesz projekt kwotą powyżej 100 zł to dostaniesz e-booka, książkę z autografem i koszulkę z napisem motywacyjnym z książki
 • Jeżeli wesprzesz projekt kwotą powyżej 200 zł to oprócz e-booka i książki dostaniesz jeszcze AUDIOBOOK czytany przez profesjonalnego dubbingowca.
 • Jeżeli jesteś tak szalony i wesprzesz projekt kwotą powyżej 500 zł to oprócz wszystkich gadżetów, zostaniesz Mecenasem i Twoje imię i nazwisko będzie wpisane na ostatniej stronie książki!
 • I wow! Jeżeli wesprzesz projekt kwotą 1000 zł to oprócz wszystkich gadżetów, zostaniesz Głównym Mecenasem i Twoje imię i nazwisko, albo nazwa Twojej firmy będzie nadrukowana na grzbiecie książki! No i właśnie dlatego, że powierzchnia grzbietu książki jest ograniczona to ten przywilej przysługuje tylko jednej osobie. Także, kto pierwszy ten lepszy!


     

Jeżeli chodzi o przeznaczenie uzbieranej kwoty poprzez tę kampanie to wygląda to następująco:

 • ok. 12000 zł przeznaczam na wydrukowanie 1000 szt. książki papierowej

w tym jest zawarta redakcja książki, łamanie, projekt okładki oraz dystrybucja

 • ok. 3000 zł to koszt nagród

wraz z wysyłką

 • ok. 1000 zł na wyprodukowanie audiobooka

opłacenie studia nagraniowego oraz lektora

 •  ok. 1800 zł to podatek, który pobiera polakpotrafi.pl

 

 Kwotę zaokrągliłem do 18000 zł. Jeżeli koszty nagród, podatku oraz produkcji audiobooka będą niższe to każda osoba, która wpłaci jakąś kwotę dostanie ode mnie dodatkowy upominek ;)

 

 

Tak jak napisałem na początku nazywam się Damian Miszewski, ale bardzo często używam ksywki Kojak, która została mi nadana już w podstawówce. Pochodzę z warszawskiego Targówka i podwarszawskich Marek. Tam się wychowałem i spędziłem większość swojego życia. 

Od zawsze chciałem iść pod prąd - robić coś niestandardowego, coś niezwykłego - oraz doświadczyć jak najwięcej w życiu. Niestety brakowało mi na to odwagi. W psychologii funkcjonuje takie pojęcie jak błysk, czyli moment w życiu człowieka, w którym zdaje sobie sprawę z czegoś oczywistego i to zmienia jego myślenie i działanie w życiu. Wydaje mi się, że ja miałem taki błysk dwa razy. Pierwszy był jak miałem 21 lat. Oglądałem wtedy godzinny making of filmu "Hobbit: Niezwykła podróż". Zawsze myślałem, że ludzie, którzy tworzą takie filmy są nadzwyczajni i, że ja nigdy taki nie będę i nikt kogo znam też nie. Wtedy mnie olśniło, że to są tacy sami ludzie jak każdy z nas i, że każdy może pracować przy takim filmie, jeżeli włoży w to odpowiednią ilość pracy. Niedługo potem podjąłem jedną z cięższych decyzji w moim życiu. Zrezygnowałem ze studiów na Politechnice, na które namawiała mnie rodzina i poszedłem na Akademii Filmu i Telewizji. Postanowiłem się nie bać realizować swoich celów i dążyć do swoich marzeń, a nie żyć tak jak inni uważają, że będzie najlepiej.

 

Drugi błysk miałem w tym roku w czerwcu. Oglądałem wtedy dużo filmów motywacyjnych i w jednym usłyszałem tekst, że najwięcej niewykorzystanych pomysłów, nienapisanych książek, niepowstałych firm, czy wynalazków jest na cmentarzu. Dało mi to do myślenia, że każdy pomysł, każda ambicja nawet najbardziej szalona jest warta prób realizacji. Ile pomysłów, które są teraz znane na całym świecie, były na początku skazywane na niepowodzenie: Walt Disney, The Beatles, komputery PC, samolot... Ilu osobom, które miały wielkie ambicje, na początku nikt nie dawał żadnej szansy: Lionel Messi, Oprah Winfrey, Michael Jordan, Albert Einstein, Sylvester Stallone... Ale oni się nie poddali. Ja też postanowiłem się nie poddawać i wcielać moje pomysły w życie. Nawet te najbardziej szalone ;)

 

Od czerwca, o prócz tego, że pracuje w telewizji, co jest spełnieniem mojego marzenia, robie też inne rzeczy.

 

 

Wystąpiłem w musicalu "Skrzypek na Dachu", w reżyserii Antoniusza Dietziusa, jako Fiedka. Fot. Tomasz Truszkowski

 

Wystąpiłem w musicalu "Footloose" w reżyserii Antoniusza Dietziusa, jako Trener Roger Dunbar. Fot Tomasz Truszkowski.

 

Nakręciłem film dyplomowy, przy którym byłem reżyserem oraz scenarzystą.

 

Pan Kapelusz

 Założyłem sklep internetowy z koszulkami i bluzami, który mam w planie w niedalekiej przyszłości rozwinąć do rangi marki streetwearowej.

Historie Kojaka

Prowadzę kanał na YouTubie, na którym opisuje znane osoby, które mając tylko swój zapał i wytrwałość w dążeniu do celu, odniosły sukces w życiu. 

 

 

A teraz napisałem książkę i dzięki Twojej pomocy razem możemy ją wydać! 

 

Udostępnij ten projekt gdzie możesz, na facebooku, na instagramie, na snapchacie, opowiedz o nim znajomym. Właśnie Twoja pomoc jest najbardziej potrzebna!

Już teraz z tego miejsca chciałbym Ci za wszystko bardzo podziękować :)