Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

AutoStopRace

AutoStopRace

Wrocław

Auto Stop Race to największy wyścig autostopowy w Europie! Co roku ok. 1000 uczestników ściga się parami do wyznaczonego celu - jednego z europejskich miast.

Auto Stop Race organizowany jest przez Klub Podróżników BIT działający przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. To unikatowe wydarzenie stworzone dla młodych ludzi, których pasją jest podróżowanie i poszukiwanie przygód.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17170 PLN z 15000 PLN

121 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

114%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.04.2015.

Auto Stop Race 2015

O projekcie

   

  
 

autostoprace.pl

Auto Stop Race jest to jeden z najpopularniejszych podróżniczych eventów w Polsce. To wydarzenie stworzone jest “przez studentów, dla studentów” których pasją jest podróżowanie, poszukiwanie przygód oraz niezapomnianych chwil. 1000 uczestników parami ściga się do wyznaczonego celu -  jednego z pięknych zakątków Europy. Istnieje całkowita dowolność przy wyborze trasy a na metę każdej edycji Organizatorzy wybierają inne miejsce. Ważne jest aby na autostopowiczów po długiej podróży czekały: słońce, plaża oraz dobra zabawa!

Wyścig organizowany jest przez Nas, Członków Klubu Podróżników BIT działającego przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Przez 8 długich miesięcy wkładamy w organizację tego Projektu 200% energii i naszych możliwości, aby stworzyć wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, jest to działalność non-profit.

Auto Stop Race jest największym tego typu wyścigiem w całej Europie i prawdopodobnie na świecie. W tym roku odbędzie się SIÓDMA edycja Projektu, jego desytynacją po raz pierwszy jest położony na Bałkanach, kraj o niezwykłej historii sięgającej czasów starożytnych, słynący z bogatej kultury i sztuki kulinarnej. Jak nietrudno się domyślić chodzi o Grecję - Półwysep Chalkidiki.

Nasz projekt szerzy ideę autostopu jako szybkiego, taniego, ekologicznego i wygodnego środka lokomocji, który pozwala w ciekawy sposób poznawać świat i sprawia mnóstwo frajdy. Auto Stop to podróż za tak zwany "jeden uśmiech", pozwala nawiązać przyjaźnie i nowe znajomości oraz przeżyć przygody, które wspomina się do końca życia.

Wyścig rządzi się trzema prostymi zasadami:

●        Wygrywa najszybszy

●        Poruszamy się tylko „na stopa”

●        Świetnie się bawimy.

Studenci spędzają z nami majówkę już od 2009 roku! A do tej pory w naszym wyścigu wzięło udział ponad 5200 podróżników!!!

I EDYCJA: WROCŁAW – PULA 

W głowach szóstki studentów, zrzeszonych w organizacji studenckiej zrodził się pomysł na stworzenie projektu promującego podróż „za jeden uśmiech”. Jako, że mieli już doświadczenie w podróżowaniu w ten właśnie sposób, zdecydowali się na urządzenie wyścigu, który przekonałby innych do podróży w ten właśnie sposób. Na miejsce docelowe pierwszego wyścigu wybierają Pulę położoną nad Adriatykiem, na termin, długi majowy weekend – idealny czas na odrobinę wakacji przed zbliżającą się sesją. Kilka miesięcy promowania projektu oraz poszukiwania sponsorów pozwoliło im na organizację wyścigu, w którym do wygrania był skok ze spadochronem. 1 maja 2009 r.- na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego na linii startu stanęło 180 śmiałków, ubranych w niebieskie koszulki z charakterystycznym logo, którzy mieli się zmierzyć z trasą liczącą1200 km. O godzinie 8:30 wystartowała pierwsza w historii edycja Auto Stop Race! W porównaniu do kolejnych była edycją stosunkowo kameralną, z krótką trasą do przejechania. Jej sukces utwierdził Organizatorów w przekonaniu, że warto podjąć się realizacji projektu po raz kolejny i postawić poprzeczkę nieco wyżej.

II EDYCJA: WROCŁAW – RIMINI

Start kolejnej edycji znów poprzedziło kilka miesięcy wytężonej pracy. Założeniem Organizatorów było, aby liczba uczestników zwiększyła się do 250 osób, a sama informacja o wyścigu dotarła do studentów również z innych miast Polski. Włoskie Rimini kusiło słońcem i plażą, a sam wyścig mocą przygód na trasie. Nikogo nie zdziwił więc fakt, że ostatecznie w wyścigu wzięło udział 390 osób. Zakładana początkowo przez Organizatorów ilość  możliwych chętnych została znacznie przekroczona. Pierwsza drużyna przyjechała na miejsce 5 minut przed Organizatorami!

III EDYCJA: WROCŁAW – BARCELONA

W 2011 roku weekend majowy zapowiadał się dłuższy niż zazwyczaj dlatego zdecydowano się na bardziej odległy kierunek – słoneczną Barcelonę. Auto Stop Race zyskał już rozgłos wśród studentów, dlatego naturalnym było, że należy przygotować więcej miejsc dla uczestników oraz szukać dużo większej bazy noclegowej. Wszystkie miejsca rozeszły się w ciągu tygodnia, a ostatecznie na mecie stawiło się ponad 600 osób. Wyścig zyskał na popularności, projektem interesowały się media, które pomogły w nagłośnieniu wydarzenia. Uczestnicy podróżując trasą mierzącą 2000 km promowali Wrocław jako Europejską Stolicę Kultury. 3 maja odbył się Finał, na którym rozdano nagrody ufundowane przez Partnerów i tym samym zakończono III edycję Auto Stop Race!

IV EDYCJA: WROCŁAW – RZYM

Podobno „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” Organizatorzy IV edycji  Auto Stop Race w 2012 roku postanowili sprawdzić ile prawdy jest w tym starym powiedzeniu. Pierwszy raz ustalono limit miejsc w ilości 1000 uczestników, którzy mogą wziąć udział w wyścigu. Wielu fanów postanowiło wybrać sięinnymi środkami lokomocji, aby wspierać uczestników i wspólnie bawić się na miejscu.Ostatecznie na metę zlokalizowaną w Lido di Ostia dotarło łącznie 1200 osób. Rzymską odsłonę Auto Stop Race można podsumować za pomocą słowa tysiąc:

●        Tysiąc osób ścigających się do wiecznego miasta,

●        Tysiące przebytych kilometrów i dróg,

●        Tysiące zdjęć zrobionych podczas podróży,

●        Tysiące wrażeń, przygód i wspomnień na całe życie!

V EDYCJA: WROCŁAW - DUBROWNIK

Na odsłonę piątej – jubileuszowej edycji wybrano Dubrownik. 1000 osób zapisało się na wyścig w rekordowym czasie 8 minut 19 sekund! Chętnych do udziału wyścigu było natomiast sześć razy więcej. Jako, że była to piąta, jubileuszowa edycja Organizatorzy postanowili zaskoczyć biorących udział w wyścigu uczestników. Na mecie podczas Finału zaplanowano koncert Goorala, była to duża niespodzianka dla autostopowiczów, których poinformowano o tym fakcie dopiero w trakcie wyścigu za pomocą smsa. Ostatecznie na metę przyjechało 1500 osób, należy podkreślić, że część z nich nie brała udziału w wyścigu i przyjechała na własną rękę aby wziąć udział w zabawie. Piąta edycja zakończyła się Wielkim Finałem podczas którego swój koncert zagrał Gooral.

VI EDYCJA: WROCŁAW - WALENCJA

Szósta edycja Auto Stop Race odbyła się do hiszpańskiej Walencji, w której słońce świeci przez cały rok! I tym razem zostały pobite wszelkie rekordy: zapisy 1000 uczestników zakończyły się po 2 minutach i 55 sekundach! Ponad 1500 osób pojawiło się na campingu pokonując trasę 2345 km! Na mecie nie można było narzekać na brak zajęć i animacji. Zumba, tańce Latino, masaże, aqua aerobik, bubble soccer. Odbył się także Wielki Grill oraz Fiesta, na której hiszpańscy kucharze przygotowali na gigantycznej patelni specjalność regionu - Paellę dla wszystkich uczestników. Co więcej odbyły się 2 koncerty: Goorala i Natural Dread Killaz. Artyści zapewnili uczestnikom wiele emocje i niezapomnianych wrażeń.

VII EDYCJA: WROCŁAW - CHALKIDIKI

Po edycji do Walencji, już każdy rezerwuje sobie kolejny weekend majowy, aby wziąć udział w Auto Stop Race 2015! W tym roku uczestnicy Auto Stop Race kierują się na południowy- wschód Europy. Meta wyścigu znajduje się w kraju słynącym ze starożytnej mitologii, pysznej śródziemnomorskiej kuchni, tradycyjnej zorby i pięknych słonecznych wysp. Destynacją 7 edycji jest Grecja - a konkretnie: Półwysep Chalkidiki. Trasa wynosi 1950km, a na miejscu czeka camping położony nad samym morzem. Nie zabraknie pięknych widoków oraz dużej ilości atrakcji, zaaranżowanych przez Organizatorów. Mamy nadzieję, że każdy z uczestników tegorocznej edycji wróci z bagażem niesamowitych wspomnień, paczką nowych znajomych, a także z wieloma niezapomnianymi przygodami, które na zawsze pozostaną w ich pamięci. 

 

W tym roku i Ty możesz stać się częścią naszego wyścigu i sprawić, że uśmiechy tysiąca osób nie znikną z ich twarzy przez całą majówkę!

Z każdą kolejną edycją Finał nabiera coraz większego rozmachu. Początkowo wszystko działo się spontanicznie, a Organizatorzy stojąc na ławkach ogłaszali wyniki wyścigu. Jednak dwie poprzednie edycje Auto Stop Race postawiły nam wysoką poprzeczkę, ale my postanowiliśmy ją przeskoczyć. Właśnie dlatego zwracamy się do WAS, aby uczynić ten wyjazd jeszcze lepszym! Zebrane pieniądze przeznaczymy na udoskonalenie całego wydarzenia i zorganizowanie (nie)zapomnianego finału przez duże F, który odbędzie się dokładnie 30-go kwietnia. Mamy tu na myśli organizację FESTIWALU KOLORÓW, który uświetni tegoroczny weekend majowy.

Dzięki Waszej pomocy może to być najwspanialsza
autostopowa majówka!

Kwota którą staramy się uzbierać to 15 000 zł. Pamiętajmy tutaj, że Organizatorzy to studenci, którzy tworzą ten projekt z pasji do podróży. Jest to działalność non-profit, czerpią z niego jedynie ogromne doświadczenie, masę dobrej zabawy, nowe znajomości oraz duuuużo uśmiechu :)

Dlatego właśnie uzbierana kwota zostanie w pełni przeznaczona na zorganizowanie Finału Auto Stop Race 2015.

Aby tegoroczny wyścig zaskoczył wymagających już uczestników musimy przygotować coś specjalnego! Już teraz możemy zdradzić, że szykujemy dla Was FESTIWAL KOLORÓW! Mamy też wiele innych pomysłów, ale do ich zrealizowania potrzebujemy WASZEJ pomocy, dlatego też prosimy o wsparcie.

Dziękujemy za odwiedzenie strony projektu i za wszelkie darowizny. Jesteśmy przekonani, że uda nam się sprostać wyzwaniu i należycie odpłacić się wszystkim w formie nagród i niespodzianek, które szykujemy dla WAS na mecie! :)

Bez Was nie będzie to możliwe!

Jeśli uzbieramy całą założoną sumę, to zorganizujemy dla Uczestników Auto Stop Race 2015 Festiwal Kolorów.

 

Wtedy przeznaczymy je na tzw. Ślizg na klacie na mecie wyścigu oraz coś, co Was na pewno zaskoczy...

 

04.04.2015

 

Niespodzianka z okazj Świąt Wielkanocnych :)


Pewnie wszyscy jesteście zajęci przygotowaniami do Świąt, ale korzystając z okazji jako Team Auto Stop Race 2015 chcieliśmy życzyć Wam spokojnych, szczęśliwych oraz spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze Świąt Wielkanocnych.

Dziękujemy wszystkim za dotychczasowe wsparcie, jesteście niesamowici! :) Dlatego z okazji Świąt oraz tego, że za 24h nasza akcja na PolakPotrafi.pl dobiegnie końca....
PRZY OSIĄGNIĘCIU PROGU 115% zrobimy dla Was na mecie PREZENT NIESPODZIANKĘ!!!


03.04.2015

JESZCZE TYLKO 46h!


Tylko 46h dzieli nas do zakończenia projektu! Zostały jeszcze nagrody w postaci alkoholowej niespodzianki, która na pewno przyda Wam się podczas zimnych nocy na stacji benzynowej, jak i kolorowe drinki na BEFORE AUTO STOP RACE 2015! To czy zorganizujemy ślizg na klacie na Auto Stop Race 2015 zależy od Was!

02.04.2015

 

16 KWIETNIA - IMPREZA BEFORE AUTO STOP RACE
Do wygrania gwarantowany Pakiet Startowy!

Już 16 kwietnia ekipa Auto Stop Race 2015 zaprasza Was na jedyny i epicki BEFORE przed wyjazdem do Grecji! Żeby lepiej wczuć się w klimat tego starożytnego państwa przygotowaliśmy dla Was imprezę przebieraną, której tematem są BOGOWIE OLIMPU! Liczymy na Wasze przebrania, ponieważ najciekawiej przebraną osobę czeka jeszcze jeden gwarantowany PAKIET STARTOWY dla dwóch osób! Więc jeśli nie zdążyłeś zapisać się na ASR, to masz jeszcze szansę! Widzimy się w czwartek 16.04 o godzinie 21:00 w Acid Club we Wrocławiu!

A skoro już o imprezie mowa, to mamy dla Was KOLEJNĄ NAGRODĘ w postaci ASRowego Drinka, którego dostaniecie na BEFORE ASR! Gwarantujemy, że będzie on pyszny i kolorowy, a jego smaku (nie) zapomnicie przez całą imprezę!

Na dodatek dodatek dla tych, co jadą na Auto Stop Race z nami, mamy nagrodę - Alkoholową NIESPODZIANKĘ, która będzie do odbioru na starcie wyścigu, czyli 25.04. Przyda się podczas zminych nocy spędzonych na stacjach benzynowych :)

link do wydarzenia:
BEFORE AUTO STOP RACE 2015


31.03.2015

 

ZAPISY NA POWRÓT AUTOKAREM - ZNIŻKA!

Zapisy na POWRÓT AUTOKAREM odbywają się poprzez system rezerwacji Snow Events.
Kroki są następujące:

  • Rejestracja pod linkiem,

  • Logowanie,

  • Rezerwacja miejsc,

  • Wpłata,

  • Otrzymanie maila z potwierdzeniem po zaksięgowaniu płatności.

Cena powrotu autokarem przez pierwsze 72 godziny od rozpoczęcia zapisów na ASR, a więc do godziny 23:59 31 marca, wyniesie 359 zł od osoby. Po tym czasie bilety będą sprzedawane w cenie 379 zł od osoby. Autokary odjadą w jednym terminie - 2 maja między godziną 16:00, a 20:00. Czas podróży autokarem wyniesie 26 godzin także na niedzielę wieczór będziecie już we Wrocławiu (wszystkie autokary wracają do Wrocławia). Na autokary mogą zapisywać się wszyscy - zarówno nasi Uczestnicy oraz ludzie spoza Wyścigu.

 

Zapisy na autokary, a Pakiet Startowy to  OSOBNE SPRAWY. Wszelkie pytania oraz wątpliwości związane z autokarami prosimy kierować pod adres info@snowevents.pl

 

28/29.03.2015

 

MAMY TO!

Noc z 28 na 29 marzec była bardzo stresująca dla wszystkich, ponieważ to właśnie wtedy los (chociaż bardziej szybkość) zdecydowała, kto pojedzie na tegoroczny Auto Stop Race razem z nami. Mamy już 1000 osób w 3 minuty 20 sekund ! Emotikon grin

Team Auto Stop Race 2015 POZDRAWIA!

20.03.2015

 

RUSZYŁY ZAPISY NA UNIKATOWE BLUZY ASR

Ruszyliśmy właśnie z zapisami na jedyne i niepowtarzalne BLUZY AUTO STOP RACE!!!

Już 25.03 zapraszamy Was do budynku E na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, gdzie w godzinach 10:00-14:00 będziecie mogli przymierzyć nasze bluzy i przekonać się o ich super jakości! Odpowiemy również na wszystkie Wasze pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące bluz, a także wyścigu!

link do wydarzenia

BLUZY AUTO STOP RACE

 17.03.2015


CAREER EXPO WE WROCŁAWIU

We wtorek ekipa ASR-owa zagościła na Career Expo we Wrocławiu, gdzie świetnie spędziliśmy czas :)

12.03.2015


ASR NA POLITECHNICE WROCŁAWSKIEJ ORAZ NA CAREER EXPO WROCŁAW

Tym razem gościliśmy na Dniach Aktywności Studenckiej na Politechnice Wrocławskiej. W naszym skromnym kąciku nie zabrakło osób chętnych do robienia sobie zdjęć i brania udziału w konkursach.

Przypominamy też, że już we wtorek (17.03) można będzie nas spotkać na Targach Pracy Career Expo we Wrocławiu! Poszukujemy DJ-a oraz FILMOWCÓW! Jeżeli czujesz, że muzyka to twoja pasja, a imprezy rozkręcasz lepiej niż David Guetta - NIE ZWLEKAJ, APLIKUJ! A może bliżej ci do Steven'a Spielberg'a?

Po więcej szczegółów piszcie na: anna.markowska@autostoprace.pl

Link do wydarzenia:

Targi Pracy Career Expo Wrocław 

10.03.2015


CO Z TYMI PAKIETAMI STARTOWYMI?

Wiele z Was pyta "Co jak się nie uda uzbierać wyznaczonej kwoty?". My oczywiście mocno wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu uda nam się zrobić dla Was Festiwal Kolorów. Jeśli jednak nie uzbieralibyśmy całej kwoty to pieniądze, które wpłaciliście wracają do Was na konto, ale nadal "czeka" na Was GWARANTOWANY Pakiet Startowy oraz nagroda. Wystarczy tylko wpłacić nam taką kwotę, jaką zapłaciliście za niego na PolakPotrafi i JEDZIECIE Z NAMI :)

09.03.2015


KOLEJNE NAGRODY + BANER ASR WALENCJA!

Jesteśmy coraz bliżej do uzbierania całej kwoty! Dziękujemy Wam, że tak nas wspieracie, bo to dzięki ludziom takim jak Wy będzie to cudowna majówka!

Dodajemy dla WAS jeszcze 10 GWARANTOWANYCH Pakietów Startowych, dzięki którym na 100% pojedziecie na Auto Stop Race i będziecie mieli możliwość zrobienia sobie ZDJĘCIA Z GWIAZDĄ wyjazdu!!! Możemy Wam zdradzić, że będzie to ktoś naprawdę ZAJAWKOWY!

Mało Wam? To mamy dla Was jeszcze BANER ASR WALENCJA!

05.03.2015

NOWA NAGRODA!

Dzięki WAM jesteśmy coraz bliżej zrealizowania FESTIWALU KOLORÓW na tegorocznym Auto Stop Race!

Dlatego też specjalnie dla WAS dodajemy dzisiaj NOWĄ NAGRODĘ! Już teraz możecie wesprzeć Auto Stop Race i zgarnąć koszulki ASR!

04.03.2015

Kochani Autostopowicze i wszyscy Podróżnicy!

Już w środę 4 marca we Wrocławiu odbędzie się pierwsza oficjalna ASR-owa impreza, która połączona będzie z After Party Dni Podróżnika 2015, czyli innego projektu organizowanego przez Klub Podróżników BIT.

Zakładajcie zeszłoroczne niebieskie koszulki ASR-owe, bierzcie ekipę i wpadajcie!

link do wydarzenia:
Preludium Auto Stop Race 2015 + After Dni Podróżnika!

 

27.02.2015

Ogłoszenie destynacji Auto Stop Race 2015!!! Jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów przy okazji Wyścigu. Co roku uczestnicy zachodzą w głowę dokąd tym razem będą podróżować stopem. I jak co roku nie zawiedli się! Jedziemy na półwysep Chalkidikiiiiii!!!!

24.02.2015

Nasz stand w budynku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu pokazał, jak duże jest zainteresowanie tegoroczną edycją Auto Stop Race! Fani wyścigu mogli znów poczuć dreszczyk emocji ubierając nowe koszulki, które rozdawaliśmy za zaprezentowanie swojej wiedzy na temat Auto StopRace. Przy okazji promocji zorganizowaliśmy konkurs. Wśród studentów, którzy wykazali się kreatywnością robiąc sobie zwariowaną fotkę przy naszym bannerze rozlosowany został pewny Pakiet Startowy na nasz wyścig!

ANNA MARKOWSKA (MARKOSIA) - KOORDYNATOR GŁÓWNY

Tegoroczna sprawczyni całego zamieszania – pierwsza w historii ASR Koordynatorka Główna :) W ekipie Organizatorów już 3 rok, w zeszłym roku Koordynatorka ds. Sponsoringu (to właśnie dzięki niej HALLS jechał z nam rok temu!), 2 lata temu Członkini Teamu. Stopowanie nie jest jej obce, 3 lata temu ścigała się do Rzymu jako uczestniczka. Mała, ruda, pozytywnie zakręcona. Z zamiłowania animatorka czasu wolnego. Kocha orientalne kraje i podróże, to właśnie backpackerska krew płynie w jej żyłach - w październiku wróciła z 3,5 miesięcznej wyprawy po Azji Południowo-Wschodniej. Kolejna 7 miesięczna wyprawa zaraz po ASR :) To właśnie Ania koordynuje działania całego Teamu i daje z siebie 500%, szykuje dla Was bezapelacyjnie NAJLEPSZĄ majówkę ever!

ANNA STUDNIARCZYK (STUDNIA)

Studnia, wiecznie rozgadana i zalatana. Podróżowanie traktuje, jako formę dobrej zabawy, dlatego nigdy nie robi planu wyprawy. A nawet, jeśli robi, to po to, by go zmienić po drodze. Uwielbia udowadniać sobie i innym, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jej największym marzeniem (które kiedyś spełni) jest BASE jumping z Kjerag'u w Norwegii. Pasjonuje ją poznawanie nowych ludzi z różnych zakątków świata. Wyznaje zasadę "Nieważne gdzie, ważne, z kim", co udowadnia na każdym etapie przygotowań do ASR.

WOJCIECH GŁUSZEK (GŁUCHY)

W ASR zakochał się od pierwszych kilometrów. Wiecznie kontuzjowany, choć zapalony piłkarz, rowerzysta i bilardzista. Jak twierdzi, osoby poznane w Klubie Podróżników BIT zaraziły go pasją podróżowania i obecnie jest to dla niego najlepsza forma spędzania wolnego czasu. Nie boi się nowych wyzwań, miejsc, ludzi. Wiecznie uśmiechnięty, dobra dusza towarzystwa. Uwielbia wypady do pubów i burzliwe dyskusje o polityce. Marzy mu się domek letniskowy w pięknych górach Walii lub Szkocji.


PAULINA FLORCZAK (FLORCIA)

Florcia, niepozorna blondynka z umiejętnością rozkręcania szalonych imprez. Kocha podróże, kwiatki i stare samochody. Marzy o podróży hipisowskim busem po Stanach Zjednoczonych. Członek Klubu Podróżników BIT, dzięki któremu wzięła udział w ASR 2014, który stał się dla niej najwspanialszą do tej pory przygodą i doświadczeniem. Jej głowa pełna jest szalonych pomysłów, a każdą historię opowiada z niesamowitym zaangażowaniem, wystarczy tylko spytać.

PIOTR JANIK (MŁODY)

Zawsze pozytywnie nastawiony do ludzi Członek Klubu Podróżników BIT. Nielubiący ograniczeń i nudnej codzienności, pogodny optymista. Uroki stopowania poznał podczas jednej z edycji ASR, gdzie jak przyznaje poznał mnóstwo wyjątkowych i zaskakująco pomocnych ludzi. Postanowił kontynuować przygodę stając tym razem po stronie Organizatorów zmagających się z przygotowaniem tej wyjątkowej imprezy. Na co dzień miłośnik muzyki i sportu. Jako członek Team'u ASR dba o to, aby każdy kilometr na trasie cieszył uczestników tak, jak imprezowe dni zorganizowane na mecie.

KATARZYNA LABUS (LABI)

Najpierw ją słychać dopiero potem widać. Dzielnie kroczy przez świat dostrzegając radość życia w najdrobniejszych szczegółach, tak, zdecydowanie jest nieuleczalną optymistką. Uzależniona od 3 rzeczy: słońca, ludzi i podróży oraz od 3 słów : ‘podróżuj, śnij, odkrywaj’ – które stały się jej mottem. Uwielbia spontaniczność, zapach pomarańczy, świat o poranku. Marzy o wyprawie pod tytułem: obojętnie gdzie, byle do przodu. Biorąc udział w dwóch edycjach ASRu, uświadomiła sobie jak fantastyczne jest jazda “na stopa”, postanowiła organizować kolejną edycję, aby inni mogli spróbować i się przekonać, że autostop otwiera oczy na świat i wyzwala uczucie wolności ze strefy komfortu!

MARCIN TYMKÓW (TYMCIO)

Od pierwszych lat studiów aktywnie zajmuje się organizacją różnego rodzaju wydarzeń. Po wyjeździe na ASR do Dubrownika głowił się, w jaki sposób dołączyć do ekipy organizującej takie genialne wydarzenie. Student Informatyki na PWr (od razu wiadomo, czym zajmuje się przy ASR :)), który z informatycznymi nerdami ma niewiele wspólnego. Wieczny optymista, który nigdy nie spoczywa na laurach i potrafi wszystko przekuć w pozytyw. Prywatnie - tancerz na miarę Travolty, miłośnik słodyczy oraz najlepszy towarzysz do dobrych wypadów na imprezy.

NASTAZJA KARBOWIAK (NASTKA)

Bitowianka od pierwszego roku studiów, znacie ją między innymi z Rajdu Ekonomisty czy Metro Survival Lwów. Dwa razy ścigała się w wyścigu ASR, za trzecim razem nie udało się, ponieważ zabalowała rok na Erasmusie. Zawsze pełna energii, robi i planuje milion rzeczy na raz. Energią stara się dorównać Sylwii, ale jest to pojedynek, który nigdy się nie kończy. „Nie śpimy, zwiedzamy!”, do
przeżycia wystarczą jej szaleni ludzie i dobra zabawa, dlatego też zrobi wszystko, co w jej mocy, by ASR był niezapomnianą przygodą dla Uczestników. Uważajcie na nią, bo jest fanką GoPro i robienia zdjęć, sprawi, że wasze imprezy zostaną niezapomniane, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu ;)

BARTŁOMIEJ NAZIĘBŁO (NAZIĘBIONY)

Lubiący wyzwania, poszukiwacz przygód, dobrej zabawy i niesamowitych wspomnień. Spontaniczny, pełen zapału, pozytywnej energii i odjechanych pomysłów. Od czasów Walencji zarażony ASR-ową gorączką, a że ceni chwile, które na zawsze pozostają w pamięci, w tej edycji również nie mogło go zabraknąć. Tym razem, w roli jednego z Organizatorów tego wspaniałego eventu, postawił sobie za cel zapewnić Wam podróż naszpikowaną mnóstwem emocji, niezapomnianych przeżyć i świetnych imprez, o których będziecie opowiadać wnukom. Szykujcie się!

MONIKA SURDYK (MONIA)

Marzycielka, choć potrafi twardo stąpać po ziemi. Członek Klubu Podróżników BIT od pierwszych lat studiów. W ASR-ze bierze udział już czwarty raz, w tym trzeci, jako Organizator. Nie wyobraża sobie Majówki bez ASR, no, bo jak? Wielka fanka seriali, potrafi oglądać je non stop. Najlepszy dla niej pokarm to zdecydowanie owoce, każda ilość! Podróże - to jej życie, bez nich czuje się jak kwiat bez wody. USA już zaliczone, kolejne plany na Australię. Trzymamy kciuki!

MICHAŁ DINER (DINER)

Początkowo namawiany do wstąpienia do organizacji studenckiej, obecnie powtarza, że był to najlepszy ruch w jego studenckim życiu. Studiuje we Wrocławiu na Uniwersytecie Przyrodniczym, działa na Ekonomicznym. Bezpośredni ekstrawertyk z dużymi skłonnościami do hedonizmu, marzy o przyszłości w kraju gdzie nie ma zimy. Po edycji Auto Stop Race Walencja doskonale już wiedział, co będzie robił przez kolejne lata w czasie majówki. Żyje według motto "love the life you live - live the life you love". Twórca słynnego ASRowego powiedzenia, „Co to jest życie? To jest właśnie życie!"

ZUZANNA MADEJA (ZUZ)

Urodzona na Podhalu - góralka o silnym temperamencie. Pasją do podróżowania i poznawania świata zarazili ją Rodzice. Uwielbia nie mieć czasu i planować wszystko do przodu. Otwarta, spontaniczna. Zakochana w klimacie Woodstocku. Wielka fanka League of Legends, miłośniczka cybersportu. Uwielbia śnieg, zimę i jazdę na snowboardzie. Za wygraną w lotto kupiłaby bar na Bora Bora, a tam rozkręcała imprezy z polskimi trunkami.

DAWID SIRKO (SIRKO)

Z poczuciem humoru i dystansu do siebie. W Klubie Podróżników BIT jest od początku swojej studenckiej przygody. Lubi mierzyć wysoko i udowadniać sobie, że nie ma granic. Jego aktualnym marzeniem jest zrobienie kursu skoczka spadochronowego oraz tripa motorem po najwspanialszych miejscach i trasach w Europie. Jego obecnym wyzwaniem jest stworzenie najlepszej i niezapomnianej edycji ASR. Lubi dobre brzmienie i sport.

MARTA PARZYSZEK (PARZYSZEK)

Nieco szalona i pozytywnie zakręcona (ale kiedy trzeba ogarnięta i odpowiedzialna ;)) Kocha BIT, chociaż jest z nami dopiero rok. Jej przygoda z Auto Stop Race ciągnie się od Dubrownika przez Walencję i szybko się nie skończy ;) Parzyszek uważa, że marzenia są nie do spełnienia, więc zamiast marzeń stawia sobie cele. I jak każdego podróżnika jej celem jest zwiedzić... cały świat, bo miłość do podróży ma dosłownie we krwi a przez życie ciągnie ją jej róża wiatrów ;)

MICHAŁ MAŁKO (MAŁKO)

Energicznie spokojny optymista i uśmiechnięty niepoprawny pesymista, związany już trzeci rok z Klubem Podróżników BIT. Odkąd po raz pierwszy ścigał się w ASR do Dubrownika jest całkowicie zauroczony tą imprezą. Jego drugie Organizatorskie "ja" nie pozwoliło mu przejść obok projektu bez możliwości tworzenia go. Oprócz podróży pasjonują go marki, spółki, ludzie, muzyka i wakeboarding.

SYLWIA GABRIEL (SYLWIA)

Z Klubem Podróżników związana jest już od pięciu lat i to właśnie dopiero teraz, na ostatnim roku studiów odważyła się dołączyć do teamu Auto Stop Race. Aktywnie działająca studentka, która uważa, że liczba 7 przynosi szczęście, zatem ta edycja będzie VERY HAPPY! Sylwia lubi sobie poszaleć, jest nieco zakręcona, ale kiedy wie, że ma przed sobą ważne zadania, jest w stanie się ogarnąć i zrezygnować z kolejnej imprezy, ponieważ ma do nich słabość. Uwielbia zabawy przebierane, na których stara się mieć niestandardowe stroje. Ta uśmiechnięta dziewczyna kocha podróże i przekonała się do stopa dzięki ASR do Dubrownika. W przyszłym roku planuje solidnie zwiedzić Bałkany, właśnie w takiej formie podróżowania. Następnie staż lub wolontariat zagraniczny, bo warto korzystać z życia :) ale najpierw ASR! ASR! ASR!

 

Nagrodą za Wasze wsparcie jest m.in. PAKIET STARTOWY dla jednej pary, czyli możliwość uczestniczenia w naszym evencie Auto Stop Race 2015, a do tego limitowana koszulka Auto Stop Race Chalkidiki, bądź koszulka Auto Stop Race ??? z AUTOGRAFAMI Gwiazd!
W tym roku będziecie mogli bawić się z Nami na pięknym greckim półwyspie Chalkidki.

Nie może Was tam zabraknąć!

 

 


 

Media o Twoim projekcie:

Oszałamiające zapisy na wyścig Auto Stop Race 2015, który wyruszy z Wrocławia

www.tuwroclaw.com | 2015-04-01

Wszyscy, którzy dzielnie wyczekiwali na tegoroczne zapisy oraz wykazali się refleksem, zapisali się już na Auto Stop Race 2015. Tym razem chętni musieli wypełnić o kilka pól więcej, mimo to 1000 miejsc wyczerpało się w 3 min i 20 sekund. Prędkość zapisów była oszałamiająca.

AUTO STOP RACE 2015

manko.pl | 2015-03-27

Podczas majowego weekendu 1000 śmiałków uzbrojonych w tabliczki z nazwą tegorocznej destynacji wyruszy w podróż, która na zawsze zmieni ich życie. Zasady są proste. Uczestnicy dobrani w dwuosobowe teamy startują z Wrocławia. Podróżując wyłącznie autostopem ścigają się do wybranego miasta w Europie. Cała reszta w ich rękach. Wygrywa oczywiście najszybszy!

Nowość na mecie Auto Stop Race 2015

wroclaw.doba.pl | 2015-03-11

Pamiętacie swoja ostatnia wyprawę autostopem? Czy kiedykolwiek odważyliście się spróbować? Jakkolwiek nie brzmiałaby odpowiedź na pewno macie ochotę na niesamowitą przygodę! Co roku odważni, młodzi ludzie z całej Polski wyruszają z Wrocławia w Europę, by ścigać się przemierzając setki kilometrów na stopa podczas Auto Stop Race największego wyścigu autostopowego na naszym kontynencie.

Auto Stop Race 2015. Klub Podróżników BIT zbiera pieniądze na Festiwal Kolorów

www.mmwroclaw.pl | 2015-03-11

Po raz siódmy autostopowicze pojadą z Wrocławia, by dotrzeć na metę Auto Stop Race. W tym roku będzie to Półwysep Chalkidiki. By zapewnić dodatkowe atrakcje, potrzeba piętnastu tysięcy złotych.

Rusza 7 edycja Auto Stop Race

www.wroclawianin.pl | 2015-03-11

Szykujcie mapy, plecaki i dobre humory! Już 25 kwietnia rusza 7 edycja Auto Stop Race, najbardziej rozpoznawalnego, nowatorskiego i najciekawszego projektu studenckiego w całej Polsce.Szykujcie mapy, plecaki i dobre humory! Już 25 kwietnia rusza 7 edycja Auto Stop Race, najbardziej rozpoznawalnego, nowatorskiego i najciekawszego projektu studenckiego w całej Polsce.

Auto Stop Race 2015

wroclaw.gdzieco.pl | 2015-03-10

Auto Stop Race 2015 to siódma edycja największego wyścigu autostopowego w Europie, przeznaczonego dla 1000 uczestników z całej Polski, który co roku w weekend majowy wyrusza z Wrocławia i zmierza w kierunku jednego z europejskich miast.

Wrocławscy podróżnicy proszą o wsparcie w kolorowym projekcie

www.tuwroclaw.com | 2015-03-10

Pamiętacie swoja ostatnia wyprawę autostopem? Czy kiedykolwiek odważyliście się spróbować? Jakkolwiek nie brzmiałaby odpowiedź na pewno macie ochotę na niesamowitą przygodę! Co roku odważni, młodzi ludzie z całej Polski wyruszają z Wrocławia w Europę, by ścigać się przemierzając setki kilometrów na stopa podczas Auto Stop Race największego wyścigu autostopowego na naszym kontynencie.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.04.2015 18:06