Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Digit All Love

Digit All Love

Wrocław

Digit All Love to wrocławski zespół, w którym w już od dziewięciu lat staramy się konsekwentnie kreować własny, eklektyczny styl dostarczając Wam muzykę z pogranicza elektroniki, mocno nasączoną melancholią i nokturalnym klimatem.
Założycielem zespołu jest Maciek Zakrzewski, który odpowiada za produkcję i kompozycje. Drugim filarem jest kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów – Joanna Piwowar-Antosiewicz, która dołączajac do nas w ubiegłym roku, niejako zapoczątkowała nowy rodział w naszej historii. Sekcję rytmiczną tworzą: Radek BOND Bednarz (bas) oraz Michał MUCHA Muszyński (perkusja), a na instrumentach smyczkowych grają: Olga Kończak (wiolonczela), Olga Kwiatek (skrzypce), Ewa Hofman (altówka).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6995 PLN z 6000 PLN

70 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

116%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.08.2014.

Augusta - trzecia płyta Digit All Love

O projekcie

Kochani! Zbieramy dodatkowe fundusze na wydanie naszej trzeciej płyty!

Mamy już nagrany materiał, a premierę zaplanowaliśmy na połowę sierpnia. Zostało nam jednak jeszcze kilka kluczowych spraw, które musimy dokończyć, żeby móc udostępnić Wam krążek w doskonałej jakości dźwiękowej i wizualnej. Mówimy tu o rzeczach, które w skali całego projektu, jakim jest wydanie płyty, nie są działaniami podstawowymi, ale mimo to kluczowymi w jego pełnej realizacji i na poziomie, do którego mamy nadzieje zdążyliśmy Was już przyzwyczaić.

Do działań, które wymagają Waszego wsparcia należą :
1. mastering albumu
2. projekt graficzny okładki
3. realizacja drugiego klipu promującego album

Projekty Crowdfundingowe dają nam szansę zebrać kwotę większą niż zakładana. Pewien procent ponad zakładaną sumę pozwoli nam wykonać wspomniane rzeczy po prostu lepiej (tyczy się to głównie klipów, których limit budżetowy jest w zasadzie nieokreślony). Jednak przekroczenie kwoty wsparcia w sposób bardzo znaczący da nam możliwość aby:

1. (Przy wsparciu na poziomie 150% zakładanej kwoty) zrealizować drugi klip z większym rozmachem.
2. (Przy wsparciu na poziomie 200% /i więcej/ zakładanej kwoty) dofinansować planowane przez nas na jesień koncerty, czyniąc ich realizację jeszcze bardziej możliwą. Mówimy w tym wypadku kosztach takich jak transport, noclegi oraz scenografia (odnośnie której mamy już wstępne pomysły).
3. Płyta z remiksami, w wypadku zebrania 300% kwoty wsparcia będziemy mogli dla was przygotować kompilację utworów Digit All Love w wykonaniu innych zespołów / artystów / producentów, projekt o którym myślimy od dawna wreszcie będzie miał szanse na realizacje! Płyty z remiksami zostaną dołączone w odpowiednich formatach do wszystkich nagród!

O szczegółach wszystkich opcji dodatkowych będziemy was informować na bieżąco, w ramach rozwoju projektu oraz kwoty waszego wsparcia.

Tyle o naszych celach, teraz trochę o nas samych:

Digit All Love to wrocławski zespół, w którym już od dziewięciu lat staramy się konsekwentnie kreować własny, eklektyczny styl dostarczając Wam muzykę z pogranicza elektroniki, mocno nasączoną melancholią i nokturalnym klimatem.
Na przestrzeni lat wiele się u nas zmieniało, ale trzon naszego kolektywu pozostaje zawsze ten sam. Założycielem zespołu jest Maciek Zakrzewski, który odpowiada za produkcję i kompozycje. Drugim filarem jest kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów – Joanna Piwowar-Antosiewicz, która dołączyła do zespołu po odejściu Natalii Grosiak (Mikromusic) zapoczątkowując niejako nowy rozdział w naszej historii. Sekcję rytmiczną tworzą: Bond (bas) oraz Michał MUCHA Muszyński (perkusja), a na instrumentach smyczkowych grają: Olga Kończak (wiolonczela), Olga Kwiatek (skrzypce), Ewa Hofman (altówka).

W naszym dotychczasowym dorobku znajdują się dwie płyty:

Digit All Love (2007) i V (2010).


Teraz, po czterech latach przerwy chcemy wrócić na scenę z albumem Augusta.
Albumem, nad którym muzycznie pracę właśnie kończymy. Efekty tej pracy mogliście już poznać za sprawą naszego pierwszego singla, utworu zatytułowanego "Lick Your Enemy Right" oraz utworu "Neon Book", który zapowiedział trzecią płytę już w ubiegłym roku,

 

Joanna Piwowar-Antosiewicz

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów o wielu muzycznych obliczach. Doskonale odnajduje się w projektach, w których wiodącą rolę dzierży elektronika – Digit All Love, Ms. No One, Kurki ale też z powodzeniem odnajduje się w odmiennej stylistyce z pogranicza ludowości w zespole Trzy Dni Później.

Poza działalnością w zespołach Joanna zajmuje się pisaniem muzyki do spektakli teatralnych. m.in. skomponowała muzykę do przedstawienia „Spiski” dla Teatru Powszechnego w Łodzi. Udziela się również w awangardowych projektach. Kilkukrotnie występowała podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w Nurcie OFF – w ostatniej edycji wzięła udział w spektaklu Joanny Halszki-Sokołowskiej – „Kosmiczne koty”.

Szerokie spectrum działań artystycznych Joanny zostało docenione przez kapitułę Nagrody Artystycznej im. Grzegorza Ciechowskiego, którą otrzymała w 2005 roku. Laureatami tej prestiżowej nagrody są również Mela Koteluk, Misia Furtak, czy Piotr Rogucki i zespół Pustki.

 

Maciej Zakrzewski

Lider i założyciel zespołu Digit All Love oraz współtwórca kolektywu producenckiego Bipolar Bears. Od lat związany z wrocławską sceną muzyczną. W swoim dorobku artystycznym ma trzy spektakle zrealizowane w ramach Nurtu OFF na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej – m.in. „Stukotronikę” oraz „Wierzę Wierze”, w których był autorem warstwy muzycznej. Oprócz tego od kilku lat współpracuje z kilkoma teatrami w Polsce pisząc muzykę do spektakli (Teatr Polski we Wrocławiu, Wrocławski Teatr Ad Spectatores, Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu).

 

Media o Digit All Love:

 

„[…] pełen niepokoju odpalasz krążek i… na niespełna godzinę zastygasz. Wsiąkasz bez reszty w muzykę na światowym poziomie […]”
    – Andrzej Cała, Exclusiv

„Muzycy grupy doskonale potrafią operować nastrojem.”
    – Adrian Chorębała, Machina

„[…] napisali parę świetnych piosenek o światowym potencjale, uzupełniając je utworami już nieco mniej poruszającymi, za to kapitalnie zaaranżowanymi, dzięki czemu tej spójnej płyty słucha się dobrze od początku do końca.”
    – Bartek Chaciński, Przekrój

„ Za sprawą tego albumu Polska zdecydowania przesunęła się geograficznie na zachód ” 
    - Krzysztof Kowalewicz, Gazeta WyborczaModel finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.08.2014 18:06