Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

AnetaRydz

AnetaRydz

Kraków

Jestem mamą przede wszystkim, na pełnych obrotach, pracująca na etacie całą dobę u najlepszych pracodawców, którzy płacą miłością i szeptaniem w ucho – kocham cię, Mamo.

Zdecydowanie proaktywna, przedsiębiorcza i zdeterminowana. Dąży w życiu do harmonii, co oznacza dla mnie posiadanie czasu dla rodziny, możliwość realizowania swoich pasji, ciągłego rozwoju, pracy nad sobą i spełnienia zawodowego.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9854 PLN z 9547 PLN

79 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.10.2016.

Zrób z nami AUDIObooka 'Mamo Działaj'

O projekcie

       

 JEST AKCJAAUDIOAKCJA

Aneta Rydz - autorka książki „Mamo DZIAŁAJ – 100 dni do zmiany dla każdej mamy” rusza z nową energią. Rozpoczęła operację MamOdLOT.  Zaprosiła do swojego projektu cztery odLOTOWE kobiety, nie wszystkie mamy, i spontanicznie stworzył się zespół na odLOcie.

Wierzą, że ich pomysły będą miały niezwykłą moc rażenia, dlatego któregoś dnia skrzyknęły się na kawę i postanowiły same dać MAMIE Głos i zrobić ją NA Głos.

Chcą udowodnić, że wspólnie działając - można więcej. Ich celem jest dotarcie do jak największej ilości Mam, dla których pierwszy krok do zmian jest nadal trudny. Swoją pasją i zaangażowaniem pokazują, że nigdy nie jest za późno na nowy START. 

 

 

 

    My już wystartowałyśmy. Jest książka.

Poradnik. Stworzony z myślą o mamach, które nie mają czasu na wielogodzinne czytanie, ale potrzebują inspiracji do zmiany i nowych wyzwań.

Każdego dnia możemy przeczytać w nim krótkie podpowiedzi:

-jak wstać z łóżka, kiedy ma się zarwaną noc;

-co zrobić, by nie zwariować, kiedy trójka dzieci krzyczy i każdy czegoś od nas chce

-jak zadbać o siebie i swoje potrzeby w codziennej rodzinnej krzątaninie

 

Ale to nie wszystko! Są również filmiki na kanale YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCgLOlZaw-g0TX5tgZG_Cvwg) , na których NASZA AUTORKA, szczerze i bez nadęcia dzieli się swoimi doświadczeniami, porażkami i sukcesami oraz daje wskazówki, co zrobić, żeby nie stać w miejscu.

 

My nie stoimy. Działamy. Zwiększamy zasięg. Wiemy, że chcecie książkę na GŁOS, by słuchać jej podczas biegania, spaceru z dzieckiem, jazdy na rowerze, w drodze do pracy, gotując obiad czy odpoczywając. Jednak żeby nasz sen się ziścił potrzebujemy Waszego wsparcia, bez Was się nie uda! 

 

 

 

CO JUŻ MAMY? Sporo!

Jest oczywiście książka.

Mamy patronów medialnych, mecenasów projektu, ale to jeszcze nie koniec. Dołączają kolejni, mamy nadzieję, że nie ostatni:-)

Pracujemy mocno nad okładką i wszelkimi kreacjami potrzebnymi do promocji projektu.

Trwają również pierwsze rozmowy z aktorkami, których głosy chcemy, żebyście  usłyszeli w naszym audiobooku. Trzymajcie kciuki.

I jest dopracowany w szczegółach plan marketingowo-promocyjny, dzięki któremu chcemy dotrzeć do Mam w całej Polsce: od Pomorza po Tatry, a nawet do tych za Oceanem. Sprawmy więc razem, aby Mama NA Głos okrążyła świat.

                       Wyruszmy wspólnie w podróż i obierzmy nowy kierunek .

                                                 Nasz cel -  AUDIOBOOK 

 

                                                          To jak, lecicie z nami???

Jeśli tak, to kupcie bilety, zapnijcie pasy i wznieście się na wyższy poziom. Będzie odLOT.

Emocje gwarantowane a efekt naszych działań  już za dwa miesiące na tegorocznych Targach Książki w Krakowie.

Czas zacząć się pakować i przeżyć przygodę. Leć i Ty z naszym odLOTowym zespołem. Będziemy Ci towarzyszyć podczas całego LOTU.

Poznajcie nas:

Aneta Rydz, z domu KaniaMama radosnej dwójki maluchów, z bogatym doświadczeniem zawodowym. Kiedyś zootechnik i hipoterapeuta, dziś autorka. Inicjatorka całego tego zamieszenia. Pewnego dnia wymyśliła, że chce opowiedzieć Mamom o swoim doświadczeniu, więc nagrała cykl filmików  na YouTubie a potem sobie to wydrukowała. Robi w życiu jeszcze inne ciekawe rzeczy.
Organizuje konferencje i eventy. Jest przedsiębiorcą ForeverLivingProducts. Po godzinach dosiada wierzchowca rasy angloarabskiej i w galopie wpada na nowe pomysły. Zawsze zaangażowana i zdeterminowana. Stąpa twardo po ziemi. Jest poważna, bywa, że za bardzo, choć potrafi wszystkich zaskoczyć i od
LECIEĆ.

 

Marlena - mama 5-latka, dziennikarka telewizyjna, wydawca. Fanka promocji i reklamy. Dzięki niej „Mamy odlot”. Układa, planuje, organizuje i dyscyplinuje. Bez niej nie dałybyśmy rady. Jak w coś wchodzi, to na maksa. Perfekcjonistka. Nie uznaje skrótów i półśrodków. Specjalistka od "zadań trudnych". Jej odskocznią są góry, a ostatnio pokochała bieganie. Szalona, bezpośrednia, utalentowana. I uwielbia wyzwania.

 

Anitaspec od kreacji i wizualizacji. Jak nikt inny chwyta w LOT nasze myśli i tworzy z nich " to coś". To najbardziej tajemnicza osoba w naszym zespole. Ma talent. Oj wielki talent, o którym jeszcze usłyszycie. Wspiera nas między swoimi rozlicznymi projektami. Zarywa z nami noce, kiedy łapiemy wenę twórczą. Lubi się wylogować pedałując na rowerze.

 

Natalia - mega profesjonalny koordynator szkoleń. Doskonała w roli organizatora. Dzięki jej zaangażowaniu powstała Akademia MAMO Działaj-czyli cykl warsztatów rozwojowych dla świadomych kobiet. W swoich działaniach  odczuwa potrzebę metodyczności i ładu. Z zamiłowania rękodzielniczka. Robi genialnie odLOTowe rzeczy na każdą okazję. Na co dzień mama dwóch nastolatków.

 

A teraz najważniejsza informacja. Aby przekroczyć barierę dźwięku i nagrać audiobooka potrzebujemy Ciebie i Twojego wsparcia!

 NO TO ZACZYNAMY!                                                                                                        Już wiesz, że zbieramy na nagranie audiobooka, a Twój bilet pomoże nam go nagrać.

 

 

 

   NASZA BARIERA DŹWIĘKU TO:

 

  OTWIERAMY LISTĘ PASAŻERÓW:

      Nie zabieramy tych na gapę, bo mamy bilety na każdą kieszeń:-)

Oto nasze nagrody dla Was:

 

                                                   

                                                   

                                                           

                                                     
                                                                         

                                                                   

                                                                      

 
 

 

Zajmij miejscówkę na pokładzie, zabierz przyjaciół i odlatujemy, przygoda czeka!

 

                                             

NASZE PROGI FINANSOWE

Jeśli wspólnie osiągniemy pierwszą barierę dźwięku tj. 9547zł to MAMA zostanie nagrana, zmiksowana, złożona, wytłoczona w ilości 1000 egzemplarzy i będzie do kupienia przez internet 

 

Co zrobimy, gdy bariera zostanie przekroczona na pułapie:

  • 12 547 – idziemy w świat, promocja w prasie i w mediach, i oczywiście większa dostępność MAMY, czyli będzie ją można kupić w ogólnodostępnych księgarniach
  • 16 247 – docieramy do kolejnych księgarń, i zwiększamy ilość egzemplarzy, tak by Mama Na Głos była dla wiekszej ilości chcących ją posłuchać
  • 20 0000 zł i więcej – zaszalejemy i dotrzemy naprawdę wszędzie tam, gdzie można kupić audiobooki; MAMA będzie w wielotysięcznym nakładzie:-)))

 

                                                     WSPIERAJĄ NAS:

Katarzyna Figuła - mama, trenerka personalna i mentor, właścicielka YourPerfectPT

"W nocy wertowałam książkę i napawałam się ogromną ilością motywacji. Chciałabym, aby taką szansę miała każda z Nas. Wiem, że audiobook rozwiązałby problem wymówek. Bo będziemy mogły słuchać Anety wszędzie - w samochodzie, przy obiedzie, po uśpieniu dziecka i nawet w nocy bez konieczności świecenia światła. Wierzę, że to rozwiązanie sprawi, że Matki na nowo odnajdą siebie i uwierzą w to, że są prawdziwymi kobietami sukcesu"

Kornelia Pisarek-Błaczkowska - psycholog, wykładowca ASDIMO, prywatnie żona i mama, ciesząca się urokami życia rodzinnego

"Zostając mamą z czułością i zaangażowaniem zajmujemy się swoimi Maluchami. Poświęcamy im czas i energię. Mamy, nie zapominajmy, że same potrzebujemy tego samego. Słuchanie pomiędzy domowymi obowiązkami audiobooka "Mamo Działaj" może doskonale pomóc w tym by systematycznie i z troską zająć się sobą".

 

 MECENASI PROJEKTU:

 

    

 

 

                           

 

MEDIALNIE WSPIERAJĄ NAS:

 

 

                               Nasze dotychczasowe działania związane z promocją:

    Zobacz też nasze działania na portalach społecznościowych i daj lajka :)

 

https://www.facebook.com/MamoDzialaj/?fref=ts

 

Realizacja nagród po zakończeniu projektu nastąpi do 31.12.2016 ( audiobooka nagrywamy w październiku, potem produkcja, dajcie nam czas do końca listopada, jak będzie wcześniej gotowy będziemy Was informować. Czas realizacji dotyczący możliwości wykorzystania bonów i wejściówek zależy od ustaleń z firmą, będziemy również informować mailowo)

Media o Twoim projekcie:

Ruszyła odlotowa akcja - audioakcja

planetakobiet.com.pl | 2016-09-17

Nie migaj się, nie unikaj, nie odkładaj na później. Nie kontestuj. Tu i teraz potrzebujemy Twojego lajka, udostępnienia, upublicznienia, poinformowania, zainteresowania a nade wszystko Twojej złotówki. Do dzieła! To ważna akcja. I potrzebna. Zostało kilkanaście dni.

Poradnik stworzony z myślą o mamach

faktypilskie.pl | 2016-09-09

Autorka książki „Mamo Działaj - 100 dni do zmiany dla każdej mamy” zamierza dotrzeć do jak największej ilości mam, które chcą coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą, jak zacząć. Planuje stworzyć audiobooka, by z książką mogły zapoznać się nawet najbardziej zabiegane kobiety. Żeby zrealizować cel, potrzebuje jednak wsparcia.

Chcesz zrobić coś dla siebie, kiedy stoisz w korku? Sprawdź co wymyśliły Działające MAMY

ki24.info | 2016-09-09

Autorka książki „Mamo Działaj – 100 dni do zmiany dla każdej mamy” zamierza dotrzeć do jak największej ilości mam, które chcą coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą, jak zacząć. Planuje stworzyć audiobooka, by z książką mogły zapoznać się nawet najbardziej zabiegane kobiety. Żeby zrealizować cel, potrzebuje jednak wsparcia.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.10.2016 14:02