Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Katarzyna Stolarczuk

Katarzyna Stolarczuk

Kraków

24-letnia raperka i dziennikarka muzyczna z Chełma posługująca się pseudonimem Kosińska aka KOSA. W 2014 roku wypuściła minimixtape "Numery Niczym Nieskrępowane", w tym samym roku dołączyła do składu raperek "Klasyczna Jedenastka" oraz przygotowała płytę krótkogrającą "Artoholism EP". Jej rap cechuje silne skupienie się na warstwie tekstowej oraz elementy melorecytacji. Przy produkcji płyty udział brali cenieni producenci tacy jak: Bitykradne, Ambeatny, DJ Pstyk.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1672 PLN z 1200 PLN

29 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

139%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.01.2015.

Artoholism - wydanie fizyczne

O projekcie

O mnie

Nazywam się Katarzyna Stolarczuk, posługuję się pseudonimem Kosińska aka KOSA. Od wielu lat uczestniczę w kulturze hip-hop. Od dziesięciu lat piszę teksty i rapuję. Jestem autorką publikowacji: recenzji płyt, felietonów i sprawozdań  z imprez na portalach Wywrota.pl czy, nieistniejącym już niestety, Kollabo.pl. Staram się aktywnie udzielać w środowisku i dopieszczać moją muzykę do granic perfekcji. Na codzień studiuję Wychowanie Fizyczne na wrocławskim AWF. Na przestrzeni następnych kilku miesięcy planuję rozpromować materiał "Artoholism EP", zagrać parę koncertów i udzielić się na kilku projektach rapowych i około-rapowych, skończyć licencjat i znaleźć czas na napisanie nowego albumu ;)

Kontakt ze mną: katarzynastolarczuk@hotmail.com bądź wiadomość prywatna na Facebook - Kosińska aka KOSA

Na co zbieramy?

200 sztuk fizycznej wersji płyty "Artoholism EP". Krążek z nadrukiem grafiki wykonanej przez Tomka Miszkina, opakowanie typu "digipack jednołamowy (jednoskrzydłowy)". Kolorowe, w pełni profesjonalnie przygotowane wydawictwo. Przykład opakowania typu "digipack" płyty poniżej:

O płycie:

Płyta swoją internetową premierę miała 29 listopada 2014 za pośrednictwem kanałów promocyjnych 'Onest Promo. Znajduje się na niej 12 ścieżek - 5 utworów nagranych na instrumentalach grupy Blue Sky Black Death oraz 7 remixów cenionych producentów takich jak: Ambeatny, Bitykradne czy DJ Pstyk. Płyta została profesjonalnie zmiksowana i zbiera pozytywne opinie słuchaczy w całym kraju.

Pierwszy singiel do płyty: 

Drugi singiel (użyty na początku filmu promocyjnego):

Płytę cechuje bardzo mocna warstwa liryczna a przedpremierowe odsłuchy spotkały się z aprobatą wielu artystów cenionych w środowisku hip-hop. Pierwszy singiel - Krew Kapie Na Stół osiągnął już 4 tysiące wyświetleń za pośrednictwem portalu YouTube. Za animację do singla, jak i za PEŁNĄ POLIGRAFIĘ płyty odpowiedzialny jest Tomek Miszkin, poniżej front okładki jego autorstwa:

Pełny odsłuch albumu dostępny jest na kanale 'Onest Promo, wydanie elektroniczne pobrać można TUTAJ.

Materiał płytowy jest przygotowany do tłoczenia.

Budżet i terminy

Przez dokładnie 30 dni zbieramy fundusze na wydanie 200 sztuk płyty. Samo wydanie płyty to koszt 1000 zł, pozostałe 200 zł to koszt wysyłki nagród, wydruku wlepek i innych materiałów promocyjnych oraz koszty projektu - prowizja od udanej zbiórki dla portalu PolakPotrafi.pl

Co jeśli uzbieramy więcej?

- zwiększamy nakład płyty do 250-300 sztuk. Pozwoli to na rozesłanie albumów do portali muzycznych czy wytwórni płytowych celem promocji wydawnictwa.

- nagrywamy W PEŁNI PROFESJONALNY klip, który znacznie zwiększy promocję "Artoholism EP"

- przy znacznej nadwyżce resztę pieniędzy przeznaczamy na koszty nagrania, miksu, masteringu i oprawy kolejnej płyty

Każda wpłata powyżej 1zł nagradzana jest w konkretny sposób, listę nagród można zobaczyć po prawej stronie. Niezwykle istotnym założeniem projektu jest fakt, że jeśli nie uda się uzbierać 1200zł - pieniądze wracają na Państwa konta

Jeśli uda nam się osiągnąć cel wspierający otrzymają swoje nagrody zaraz po Nowym Roku.

Dlaczego warto mi pomóc i zdobyć nagrodę?

Dołożyliśmy wszelkich starań żeby płyta brzmiała i wyglądała jak najlepiej. Ostatnim założeniem projektu jest postawienie jej na Państwa półkach muzycznych. Wydanie fizyczne jest trwałe i wygodne - można po nie siędnąć w każdej chwili używając sprzętu audio, komputera lub samochodowego odtwarzacza CD. Oprócz płyt wśród nagród znajdują się zaproszenia na koncerty, uczestnictwo w profesjonalnej sesji nagraniowej czy obecność na planie klipu. Dla sposnorów przeznaczone są miejsca na logotypy na nośnikach i wydawnictwach elektronicznych.

 

Z mojej strony pozostaje wyłącznie podziękować wszystkim zainteresowanym wsparciem projektu, jeśli przyjdzie mi trzymać w rękach moją płytę, wydaną i oprawioną profesjonalnie - będę mogła odhaczyć kolejne marzenie muzyczne. Podwójnie dumna będę z każdego egzeplarza, który znajdzie się w Państa rękach.

Po więcej informacji zapraszam na stronę: https://www.facebook.com/kosinskakosa

Wszelkie zapytania proszę kierować na skrzynkę projektu bądź mailowo: katarzynastolarczuk@hotmail.com

 

Kosińska aka KOSA

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.01.2015 20:08