Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Katarzyna Stolarczuk

Katarzyna Stolarczuk

Kraków

24-letnia raperka i dziennikarka muzyczna z Chełma posługująca się pseudonimem Kosińska aka KOSA. W 2014 roku wypuściła minimixtape "Numery Niczym Nieskrępowane", w tym samym roku dołączyła do składu raperek "Klasyczna Jedenastka" oraz przygotowała płytę krótkogrającą "Artoholism EP". Jej rap cechuje silne skupienie się na warstwie tekstowej oraz elementy melorecytacji. Przy produkcji płyty udział brali cenieni producenci tacy jak: Bitykradne, Ambeatny, DJ Pstyk.

2

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Artoholism - wydanie fizyczne

Wsparł zobacz wszystkie

Debiutancka EP-ka KOSAKOVSKY crowdsourcing

Debiutancka EP-ka KOSAKOVSKY

Kielce

Przede mną stoi ogromna szansa - mam okazję nagrywać z najlepszymi. Mam okazję pracować ze współpracownikami Christiny Aguilery. A to wszystko może stać się rzeczywistością tylko dzięki Waszej pomocy! :)

1% Postęp

193 PLN z 13000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Art2see Academy dla dzieci polski kickstarter

Art2see Academy dla dzieci

Warsaw, Poland

Akademia Art2see to pomysł prowadzenia wszechstronnych zajęć artystycznych dla dzieci -taniec, aktorstwo, śpiew i gra na instrumentach. Wszystko w jednym miejscu, zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych profesjonalistów.

2% Postęp

388 PLN z 17000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Artoholism - wydanie fizyczne

Artoholism - wydanie fizyczne

Katarzyna Stolarczuk

aktualizacja projektu

Niezwykle miło jest mi poinformować, że projekt okazał się sukcesem w bardzo krótkim czasie - dziewięciu dni od rozpoczęcia! Jest to Państwa zasługa i niezmiennie jestem wdzięczna każdemu wspierającemu projekt! W ten sposób niemożliwe i nieosiągalne rzeczy dla pojedynczego człowieka, w takiej a nie innej sytuacji, stają się realne - już wiem, że moja płyta będzie realnym przedmiotem, nie tylko folderem na dysku. To niesamowite! Dzięki temu, że osiągnęliśmy próg wszyscy z Państwa mają pewność, że zamiast zwrotów gotówki dotrze do Was nagroda. Osoby, które do tej pory wahały się, spokojnie mogą zamawiać krążek przez wsparcie projektu nie martwiąc się czy Artoholism wyjdzie. WYJDZIE!

Osiągnięcie minimalnej kwoty nie oznacza bynajmniej, że kończymy akcję. Pozostało nam kilkanaście dni, w trakcie których Państwa wpłaty będą stanowiły o dalszym rozwoju wypadków mojej muzyki. Nawet jeśli to górnolotne marzenie (a samo wydanie fizyczne na początku wydawało mi się takim być) to sporą częścią siebie wierzę, że pozostałe pieniądze pomogą mi zrealizować następną płytę. Akurat dziś wpadłam na to jak miałaby brzmieć :)

Dziękuję tym, którzy wzięli już udział w akcji i tym, którzy zamierzają ją wesprzeć.

13.12.2014

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty