Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Miko&Urzedowski

Miko&Urzedowski

Bydgoszcz

Kasia Miko - fotograf z artystyczną duszą i odmiennym spojrzeniem na świat. Patrzy ludziom w oczy i fotografuje ich dusze.
Marcin Urzędowski - niespokojny duch, związany od 20 lat z muzyką perkusyjną. Projektant mody postapokaliptycznej, twórca marki Prepostevolution.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19170 PLN z 12000 PLN

180 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

159%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.09.2019.

Amputation - Kalendarz 2020

RSS

Poznaj Super Bohaterów Dodano 28.08.2019, godz. 13:51

Prace nad sesjami fotograficznymi do projektu Amputation zostały ukończone. Teraz pozostaje wybranie najlepszych kadrów i projekt kalendarza oraz jego wydruk. Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Zbiórka nadal trwa, a dodatkowe środki przeznaczone będą na wydanie książeczki edukacjej o Helence - najmłodszej uczestniczce projektu. Dochód ze sprzedaży tych książeczek zostanie przeznaczony na wykonanie protezy rączki dla Helenki.

Poznaj wszystkich uczestników projektu:

Poznaj Super Bohaterów Dodano 28.08.2019, godz. 13:33

Prace nad sesjami fotograficznymi do projektu Amputation zostały ukończone. Teraz pozostaje wybranie najlepszych kadrów i projekt kalendarza oraz jego wydruk. Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Zbiórka nadal trwa, a dodatkowe środki przeznaczone będą na wydanie książeczki edukacjej o Helence - najmłodszej uczestniczce projektu. Dochód ze sprzedaży tych książeczek zostanie przeznaczony na wykonanie protezy rączki dla Helenki.

Poznaj wszystkich uczestników projektu:

 

 

BAŚNIK tworzy post-apokaliptyczną bajkę dla dzieci! Dodano 23.08.2019, godz. 12:00

Drodzy rodzice ! Lubicie swoim dzieciakom czytać bajki? Wasze pociechy lubią ciekawe historie? Wiecie jak wygląda Kot Mamrot, noszący muchę? Z całą pewnością nie jedno dziecko chciałoby zostać bohaterem świetnie spisanej historii! W dodatku historii rysunkowej. 

Przychodzimy do Was z N I E S Ł Y C H A N I E pięknym N E W S E M 📌

Powstanie książeczka edukacyjna o jednej z bohaterek naszego kalendarza #amputation !!! 

A narysuje ją BAŚNIK !!! / www.basnik.eu / 

Autorka ma na imię Ewelina. Jest mamą. Stara się nie zapominać, że również dziewczyną ze swoimi pasjami i kobietą z marzeniami, ciałem, sercem i głową. Rysownie to całe jej życie. Rysownie ją U R A T O W A Ł O ‼️

Ta niezwykła historia dwuletniej dziewczynki, która idzie przez świat z uśmiechem na ustach i bez jednej rączki, będzie osadzona w prawdziwych losach Helenki, którą widzicie na zdjęciu. 

Helenka Budzowska skradła nasze serca. Jest jedynym dzieckiem, które pojawi się w naszym kalendarzu z osobami po amputacjach na rok 2020. 

Chcemy pomóc uzbierać na protezę Helenki, przeznaczając środki ze sprzedaży kalendarza ale także ze sprzedaży tej niezwykłej, pierwszej w Polsce post apokaliptycznej bajki edukacyjnej dla dzieci!!! 

UWAGA !!! 

Zostały nam równe dwa tygodnie. 14 dni, by na naszej zbiórce na platformie Polak Potrafi uzbierać dodatkową kasę na wydanie tej książeczki. 

4️⃣0️⃣0️⃣0️⃣

4 tysiące !!! Tylko tyle potrzeba, by światło dzienne oprócz kalendarza zobaczyła ta książeczka ! 

No to  start !!! 

Wywiad z Madam Miko Dodano 12.08.2019, godz. 15:52

Portal QQmodels przeprowadził wywiad z Madam Miko, czyli fotografką projektu AMPUTATION ! 

Zapraszamy do arcyciekawej lektury: 

https://qqmodels.pl/artykuly/69/Amputacja-Madam-Miko---znana-fotografka-pracuje-z-osobami-po-amputacjach

Najmłodszy uczestnik projektu - dwu letni Oliwier zaczął chodzić Dodano 07.08.2019, godz. 17:12

https://www.facebook.com/znowuwbiegu/photos/a.565817500527096/717073618734816/?type=3&theaterGRATULUJEMY OLIWIERKOWI i jego rehabilitantom i już nie możemy doczekać się sesji !!!! 

DANUTA BUJOK - bohaterka projektu zagościła w Koneserze Dodano 07.08.2019, godz. 16:01

Danuta Bujok znana wszystkim reprezentantka Polski w siatkówce na siedząco, zagościła w niebywale modnym na mapie Warszawy Centrum Praskim KONESER. 

Wszystko za sprawą niezwykłego wernisażu , który w zeszłym tygodniu w piątek, miał miejsce w Muzeum Biżuterii Współczesnej. To w tej niezwykłej przestrzeni, dwie wystylizowane przez Marcina Urzędowskiego hostessy, wcielając się w rolę szmananek kwestowały na rzecz projektu AMPUTATION, rozdając przybyłym gościom ulotki informacyjne na temat całej akcji. Danusia, a właściwie jej niezwykłe zdjęcie autorstwa Madam Miko, wyeksponowane na sztaludze tuż przy wejściu do galerii,  witało gości, zachęcając do rozmów o etnicznej sztuce i projekcie AMPUTATION. Dziękujemy w tym miejscu Muzeum Biżuterii Współczesnej za możliwość przeprowadzenia zbiórki, możliwość rozdania ulotek informacyjnych i za wszelką okazaną pomoc na rzecz naszej akcji.

Dziękuję hostessom: Karolinie i Ani za zanagażowanie, wielkie serce i pomoc w zbiórce. 


Danusia sama o sobie: "Do celu pcha mnie ambicja , przecież samorealizacja to punkt kulminacyjny życia :) Daje tyle radości , szczęścia , tyle pogody ducha , że nagle można wszystko :) Trzeba tylko wierzyć trochę mocniej , działać trochę bardziej :) " 

My wierzymy i działamy trochę bardziej, by móc spełnić nasze marzenia. 


link do zdjęć z wernisażu: 
https://www.facebook.com/pg/joannasujeckaart/photos/?tab=album&album_id=2297550077163051&ref=page_internal


Portal \"Moda i Ja\" patronatem medialnym projektu AMPUTATION Dodano 07.08.2019, godz. 15:26

Portal Moda i Ja, od początku zbiórki wspiera nasze działania. 

Dziś na stronie głównej portalu pojawiło się kilka wspaniałych zdjęć z backstage naszego projektu na których pojawiają się: 

Agnieszka Michałowska 
Kaśka Maciąg 
Piotr Kąkol 
Robert Rumiej 
Danuta Bujok 


Cieszymy się, że coraz więcej kulturalno - społecznych projektów wspiera naszą inicjatywę. 

Dodano: 07.08.2019, 16:26
  Miko&Urzedowski
Miko&Urzedowski
http://modaija.pl/projekt-amputation-powalajaca-sesja-zdjeciowa/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.09.2019 22:10