Dołącz do naszej społeczności!

Alternative Fashion Show 2015

Kategoria - Wydarzenia

108%

Postęp

5430 zł

Mamy już

Udany!

Status

O projekcie

CELEM PROJEKTU JEST ZGROMADZENIE ŚRODKÓW
NA REALIZACJĘ DRUGIEJ EDYCJI

ALTERNATIVE FASHION SHOW

KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 10 PAŹDZIERNIKA 2015 r. W TORUNIU

 

Dzisiaj jest dzień ogromnej radości i wzruszenia, nasz projekt zostanie ufundowany! To dzięki Wam, waszemu zaufaniu - uwierzyliście w ten pomysł i postanowiliście go wesprzeć.
Dziękujemy za każdą wpłatę. Obiecujemy nie zawieść Waszych oczekiwań.

Do końca Projektu pozostało jeszcze kilka dni, jeśli uda się nam zgromadzić kolejne 1500 zł (czyli jeśli osiągniemy pułap 6500 zł), sfilmujemy nasz pokaz! będziecie mogli obejrzeć go w internecie :)

Zachęcamy do wybierania nagród z sesjami zdjęciowymi w naszych strojach!

Nasi fotografowie to prawdziwi pasjonaci i profesjonaliści.

 

 

 

CO TO JEST ALTERNATIVE FASHION SHOW?

Witam, nazywam się Julia Widlińska, pochodzę z Torunia, od 12 lat projektuję i szyję pod nazwą Gotwear i jestem pomysłodawcą oraz organizatorką Alternative Fashion Show - pierwszego w Polsce pokazu mody alternatywnej, dedykowanej wszystkim miłośnikom mody niekonwencjonalnej (w stylu gothic, victorian, steampunk, cybergoth, gothic lolita i innych). Pokaz skierowany jest do szerokiej publiczności – nie ma tutaj żadnych ograniczeń.

Zbiórka Alternative Fashion Show 2015(Zdjęcia autorstwa Andrzeja Ciarkowskiego, Piotra Żurka, Marcina Zawady i Ireneusza Nowickiego wykonane podczas pierwszej edycji pokazu, który odbył się 31.05.2014 w Toruniu)

DLACZEGO WŁAŚNIE POKAZ?

Celem pokazu jest nie tylko prezentacja umiejętności twórców alternatywnych i promowanie polskich talentów. Osoby zainteresowane modą alternatywną bardzo chętnie uczestniczą w wydarzeniach, które stwarzają im możliwość zaprezentowania swojego stylu i spotkania ludzi o zbliżonych upodobaniach, tymczasem w północnej Polsce nie dzieje się nic, co mogłoby wyjść naprzeciw oczekiwaniom takiej publiczności.

Mając to na uwadze oraz wykorzystując bogate walory turystyczne miasta Torunia, zorganizowałam w ubiegłym roku (31.05.2014r.) pokaz, który już w fazie przygotowań okazał się sukcesem. W organizacji pomagały mi dwie przyjaciółki (również projektantki) - Milena Dutkiewicz z Deathless Corsets oraz Joanna Przygodzka z Unicorn. Kilkakrotnie pisała o nas lokalna prasa (Nowości, Express Bydgoski), mówiły o nas media (Telewizja Plaza, Radio WaWa, Radio Eska), a także pojawiały się liczne artykuły w serwisach internetowych.

Kampania finansowania społecznościowego Alternative Fashion Show 2015(Artykuły prasowe Tomka Bielickiego, które okazały się w toruńskich Nowościach oraz w Expressie Bydgoskim)

JAK BYŁO NA AFS 2014?

Podczas pierwszej edycji pokazu swoje kolekcje zaprezentowało 5 projektantów, na wybiegu wystąpiły najbardziej znane polskie modelki alternatywne z całego kraju, które mają również swoich licznych fanów za granicą. Publiczność dopisała - po zakończeniu pokazu zebraliśmy wiele pozytywnych opinii.

Kampania crowdfundingowa Alternative Fashion Show 2015      (Plakat promocyjny, na którym swojego wizerunku, oprócz jednej z naszych modelek - Iwony Pawłowskiej, udzieliła
       także Maja Konarska - znana jako wokalistka zespołu Moonlight, grającego metal gotycki)

Projekt Alternative Fashion Show 2015(Zdjęcia autorstwa Andrzeja Ciarkowskiego, Piotra Żurka i Marcina Zawady wykonane podczas pierwszej edycji pokazu, który odbył się 31.05.2014 w Toruniu)

CO POKAŻEMY W TYM ROKU?

Zainteresowanie pokazem rośnie - w tym roku swoje kolekcje zaprezentuje 11 projektantów z całej Polski (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn, Silverrr Craftworks, Askasu, Pracownia Gedeona, Crash, Veil, Daraya Crafts, Płaszcz i Suknia oraz Steampunk &  Fantasy) - jako polscy twórcy alternatywni chcemy zaprezentować różnorodność stylów, które w tej chwili stają się coraz bardziej popularne. Linki do stron poszczególnych projektantów znaleźć można na samym dole opisu projektu.

Kampania finansowania społecznościowego Alternative Fashion Show 2015

(Zdjęcia autorstwa: Aneta Pawska-Enchanted Stories, Bartzz Photo, Jacek Ożóg, Marcin Zawada oraz materiały własne projektantów)

Na wybiegu ujrzycie m.in. najbardziej rozpoznawalne polskie modelki alternatywne (Silverrr, Absentia, Blood Betty, Savra, Alternative Photomodel Elena Vmp, Volven de Viant, Faith, Soki Spawn, Zombies Whatever i inne) 

Zbiórka Alternative Fashion Show 2015(Na zdjęciach kolejno: Silverrr, Absentia, Savra, Blood Betty, Faith, Alternative Photomodel Elena Vmp, Silverrr, Santa Evita, Savra i Blood Betty. Zdjęcia autorstwa: Bartzz Photo, Veil, Victor Kurzweil  Photographic Art, Aleksander Domański, Łukasz Rembas, Nodame, Aneta Pawska-Enchanted Stories, Satyrya Photography, Stanley Ipkiss / Bubble Gum Media Group)

Oprócz modelek/modeli swoją pomoc w przygotowaniach zapewniają prawdziwi profesjonaliści:

 • charakteryzator – Łukasz Rembas,

Kampania finansowania społecznościowego Alternative Fashion Show 2015              (Na zdjęciach modelka Faith w roli Maleficent oraz Łukasz Rembas we własnej osobie - zdjęcia,charakteryzacje
              oraz rekwizyty: Lucas Rembas Studio)

 • wizażyści i fryzjerzy – Julia Bączek – wraz z uczniami ostatnich klas z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu,

Kampania finansowania społecznościowego Alternative Fashion Show 2015          (Na zdjęciach fryzjerka: Julia Bączek wraz ze swoimi uczennicami z Centrum Kształcenia Ustawicznego
              w Toruniu podczas przygotowań do AFS 31.05.2014r.)

 • autorka przepięknej biżuterii alternatywnej - Joanna z Barw Nocy

Projekt Alternative Fashion Show 2015

 • fotografowie (Variétés Foto, Światłoczułość, Przemysław Gaj, Aneta Pawska - Enchanted Stories, Aleksander Domański, Piotr Żurek, Marcin Zawada, Ireneusz Nowicki, Sara Tomczyk)

Kampania crowdfundingowa Alternative Fashion Show 2015        (Na zdjęciach udokumentowano wymagającą umiejętności ekwilibrystyki pracę fotografów podczas pierwszej
           edycji pokazu. To dzięki nim mamy nie tylko wspaniałą pamiątkę z tego wydarzenia, ale również materiał,
          którym możemy się z Wami podzielić, Na zdjęciach kolejno: zdjęcie 1: Przemysław Gaj, Anna Kamińska, Andrzej
          Ciarkowski i  Ireneusz Nowicki, zdjęcie 2: Piotr Żurek, zdjęcie 3: Andrzej Ciarkowski, zdjęcie 4: Marcin Zawada,
         zdjęcie 5: Sara Tomczyk, Przemysław Gaj i Andrzej Ciarkowski)

 • DJe – TheCompressJah, którzy zapewnią muzykę na żywo nie tylko podczas prezentacji poszczególnych kolekcji, ale również zagrają krótki koncert po zakończeniu pokazu.

Kampania finansowania społecznościowego Alternative Fashion Show 2015
(Na zdjęciach duet TheCompressJah -
Cook/e oraz Fuckhate - podczas pracy)

Tak liczne zaangażowanie (pomimo że na dzień dzisiejszy wszyscy biorą udział w pokazie całkowicie bezpłatnie, na zasadach wolontariatu i nikt nie osiąga żadnej korzyści finansowej) jest również dowodem na to, że Alternative Fashion Show może docelowo stać się wydarzeniem na dużą skalę.

Korzystając z zaangażowania tak wielu osób chciałabym w tym roku znacząco podnieść jakość wydarzenia - by wyjść naprzeciw oczekiwaniom publiczności.

Marzę o tym, by AFS stał się imprezą cykliczną i zrzeszał coraz większą liczbę twórców, mam również nadzieję, że w przyszłości pokaz będzie cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko publiczności krajowej, ale także zagranicznej.

NA CO PRZEZNACZĘ ZEBRANE PIENIĄDZE?

Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie Projektu, środki jakie chciałabym zgromadzić na tym portalu, to 5 tys. złotych. W ramach tej kwoty będę mogła ponieść koszty związane z organizacją wydarzenia, czyli koszty promocji, wynajęcie odpowiedniego nagłośnienia, oświetlenia, wypożyczenie wybiegu dla modelek/modeli.

Każda, nawet symboliczna wpłata spowoduje, ze przyczynicie się do realizacji marzenia wielu osób zaangażowanych w udział w pokazie.

Jeśli uda się zgromadzić wyższą kwotę, zapewnię dodatkowe atrakcje – chciałabym na przykład zaprosić znaną gwiazdę sceny alternatywnej w Polsce, ale nie mogę jeszcze ujawniać o kogo chodzi.

Środki, które uda się pozyskać za pośrednictwem Polak Potrafi, będą najlepszym dowodem na to, że kreatywność w Polsce jest ceniona.

DLACZEGO POLAK POTRAFI?

Zdecydowałam się na taką formę pozyskania funduszy, ponieważ pokaz jest wydarzeniem, które dopiero buduje swoją rangę, zatem trudno jest pozyskać sponsorów instytucjonalnych. Głęboko wierzę, że ten pomysł spotka się z Waszym zainteresowaniem i aprobatą.

NAGRODY

W zamian za przekazane środki - wspólnie z projektantami, modelkami i fotografami przygotowaliśmy dla Was szereg nagród związanych ściśle z naszym wydarzeniem - mamy nadzieję, że będą się Wam one podobać:

 • podziękowania - najprostsza i najbardziej bezpośrednia forma wdzięczności - jesteśmy Wam wdzięczni za każdą - nawet symboliczną wpłatę,

 • długopisy z logo pokazu,

Projekt Alternative Fashion Show 2015

 • odbitki zdjęć naszych wspaniałych modelek alternatywnych w kreacjach wykonanych przez naszych projektantów (wraz z autografami modelek) - niezwykłe zdjęcia, wykonane z zaangażowaniem profesjonalistów i artystów są naszym największym atutem, dlatego chcemy ofiarować je Wam jako pamiątkę udzielonego wsparcia. Istnieje możliwość wyboru zdjęć spośród propozycji zamieszczonych poniżej. Wyboru dokonuje się w formie wiadomości przysłanej tutaj - na polakpotrafi.pl. W przypadku nie wybrania konktretnego zdjęcia, zostanie ono wysłane przez nas losowo. Zdjęcia w większym rozmiarze można obejrzeć tutaj: https://picasaweb.google.com/113606823796779929746/Odbitki?authkey=Gv1sRgCKCG2K_E-b_FQg#

                 Kampania finansowania społecznościowego Alternative Fashion Show 2015

 • kolejnym typem nagród są tapety na pulpit o rozdzielczości 1920x1080 wykonane ze zdjęć modelek alternatywnych w kreacjach wykonanych przez naszych projektantów. Istnieje możliwość wyboru tapety spośród propozycji zamieszczonych poniżej. Wyboru dokonuje się w formie wiadomości przysłanej tutaj - na polakpotrafi.pl. W przypadku nie wybrania konktretnej tapety, zostanie ona wysłana przez nas losowo,

Kampania finansowania społecznościowego Alternative Fashion Show 2015

 • kubki z logo pokazu - kubków nigdy za wiele - nawet jeśli masz ich dziesiątki, to takiego jeszcze nie posiadasz :)     
    Zbiórka Alternative Fashion Show 2015     Kampania finansowania społecznościowego Alternative Fashion Show 2015    Zbiórka Alternative Fashion Show 2015

 • torby ekologiczne z logo pokazu - oczywiście czarne i uniwersalne, przydadzą się np. do codziennych zakupów

Kampania finansowania społecznościowego Alternative Fashion Show 2015

 • koszulki z logo pokazu - istnieje możliwość wybrania nagrody z koszulką damską lub męską - w odpowiednim rozmiarze. Tabelę rozmiarów zamieszczamy poniżej

Zbiórka Alternative Fashion Show 2015

Kampania crowdfundingowa Alternative Fashion Show 2015

 • kalendarze w formacie A3 na rok 2016 rok - jest to jedna z naszych najbardziej atrakcyjnych nagród, bowiem zawiera aż 13 przepięknych, artystycznych zdjęć prezentujących modelki alternatywne w strojach wykonanych przez projektantów biorących udział w pokazie. Dodatkowym atutem tej nagrody jest to, że jest to edycja limitowana przygotowana specjalnie do celów naszego projektu - zdjęcia kalendarza zamieścimy wkrótce, podczas aktualizacji projektu;

 • Sesja zdjęciowa wykonana przez jednego z wybranych fotografów współpracujących na stałe z naszymi projektantami  modelkami - do wyboru jest trójka wspaniałych artystów, dzięki którym można się przenieść do innych czasów, lub do świata magii i baśni. Oferujemy profesjonalne sesje zdjęciowe wraz z retuszem u następujących fogorafów:
  - Aneta Pawska - Enchanted Stories,
  - Lucas Rembas Studio,
  - Piotr Żurek;
  W razie jakichkolwiek pytań na temat możliwości wykonania sesji zdjęciowej, proszę pisać wiadomości prywatne;

 • Miesięczna reklama Twojego fanpage lub strony internetowej na: 
  - bardzo popularnym w kraju i za granicą fanpage Ladies in Black (ponad 200 tys. fanów na facebooku) - obejmująca 30 postów, a oprócz tego
  - na fanpage Ladies in Black Poland (ponad 4 tys. fanów) - obejmująca 5 postów;

 • imienne zaproszenie na pokaz dla 2 osób z gwarancją miejsc siedzących w pobliżu wybiegu,

  Zbiórka Alternative Fashion Show 2015
 • możliwość wystąpienia w pokazie w charakterze modelki/modela w kolekcji Gotwear - w tym roku Projektantka zapowiedziała przygotowanie kolekcji inspirowanej Układem Słonecznym. Poszczególne stylizacje nawiązywać będą do skojarzeń, struktury i elementów charakterystycznych dla poszczególnych ciał niebieskich. Gotwear zaprezentuje kolekcję zamykającą pokaz, będzie to zatem niepowtarzalna okazja ku temu, by poczuć się modelką/modelem na wybiegu. Wystąpić może każdy - niezależnie od płci i wymiarów. W internecie pojawiły się już zdjęcia niekórych kreacji, które zostaną zaprezentowane na wybiegu. Poniżej "Mars" - suknia autorstwa Gotwear. (Modelka: Urszula Tomczyk, fotograf: Aneta Pawska - Enchanted Stories, makijaż: Małgorzata Klonecka Make Up Artists),
  Projekt Alternative Fashion Show 2015
 • Projekt "NIESPODZIANKA" - czyli koszula męska lub bluzka damska, lub spódnica damska - zaprojektowane i wykonane przez projektantów biorących udział w pokazie zgodnie z wymiarami darczyńcy.
  Jest to nagroda która będzie wymagała od darczyńcy zaufania względem naszych projektantów. Jeśli jednak prześledziliście z uwagą opis naszego projektu, na pewno udało się Wam zauważyć, że efekt może być nie tylko ciekawy, lecz także niezwykle satysfakcjonujący, bowiem w naszym pokazie nie biorą udziału ludzie przypadkowi, lecz prawdziwi pasjonaci i profesjonaliści. Oczywiście wszelkie wskazówki odnośnie upodobań - np. na temat kolorów czy rodzaju tkaniny, będą mile widziane.

Maksymalny czas realizacji nagród takich jak podziękowania, zdjęcia, kubki, torby, koszulki i kalendarze wynosi do 40 dni kalendarzowych od zakończenia projektu. Jeżeli zaś chodzi o specjalnie zaprojektowaną i uszytą przez nas na wymiary darczyńców odzież - zostanie ona wykonana najpóźniej do dnia 30.11.2015r.

GDZIE MOŻNA NAS ZNALEŹĆ?

Jeżeli jesteście zainteresowani otrzymaniem szerszych informacji, zapraszamy Was wszystkich na fanpage Alternative Fashion Show na facebooku https://www.facebook.com/AlternativeFashionShowPolska

Jeżeli chcecie zobaczyć nasze pomysły na żywo – zapraszamy w październiku do Torunia


Projektanci, którzy zaprezentują swoje kolekcje 10.10.2015r. w Toruniu:
1) Gotwear z Torunia: https://www.facebook.com/Gotwear.Style,
2) Deathless Corsets z Bydgoszczy: https://www.facebook.com/DeathlessCorsets,
3) Veil z Warszawy: https://www.facebook.com/fascynatory.veil,
4) Pracownia Gedeona z Wejherowa: https://www.facebook.com/kuzniagedeona,
5) Askasu z Warszawy: https://www.facebook.com/AskasuBlue,
6) Unicorn z Torunia: https://www.facebook.com/unicorntorun,
7) Steampunk & Fantasy z Gdańska: https://www.facebook.com/SteampunkAndFantasy,
8) Silverrr Craftworks z Torunia: https://www.facebook.com/Silverrr.Official,
9) Crash z Katowic: https://www.facebook.com/crashirts?pnref=lhc,
10) Płaszcz i Suknia z Warszawy: https://www.facebook.com/plaszczisuknia?ref=ts&fref=ts,
11) Daraya Crafts z Sosnowca: https://www.facebook.com/Daraya.crafts.
65

Wspierających

5430 zł

Z całkowitej kwoty 5000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 18.09.2015

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 5 zł lub więcej!

1) Zbiorowe podziękowanie na fanpage AFS,
2) 1 tapeta w formacie 1920x1080 - przesłana na e-mail.

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

1) Zbiorowe podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) 1 tapeta w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail,
3) 1 długopis z logo pokazu - wysłany pocztą.

8 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS,
2) 1 zdjęcie w formacie 10x15 cm wraz z autografem modelki alternatywnej (wysłane pocztą),
3) 1 tapeta w formacie 1920x1080 - przesłana na e-mail,
4) 1 długopis z logo pokazu - wysłany pocztą.

10 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) 1 zdjęcie w formacie 10x15 cm wraz z autografem modelki alternatywnej (wysłane pocztą),
3) 2 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail,
4) 1 długopis z logo pokazu - wysłany pocztą.

6 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) 2 zdjęcia w formacie 10x15 cm wraz z autografami modelek alternatywnych (wysłane pocztą),
3) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail,
4) 1 długopis z logo pokazu - wysłany pocztą.

9 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 40 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) torba ekologiczna z logo pokazu,
3) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail,

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) 1 zdjęcie w formacie 10x15 cm wraz z autografem modelki alternatywnej (wysłane pocztą),
3) torba ekologiczna z logo pokazu (wysłana pocztą),
4) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 60 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) 1 zdjęcie w formacie 13x18 cm wraz z autografem modelki alternatywnej (wysłane pocztą),
3) torba ekologiczna z logo pokazu (wysłana pocztą),
4) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 75 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) 1 zdjęcie w formacie 15x21 cm wraz z autografem modelki alternatywnej (wysłane pocztą),
3) torba ekologiczna z logo pokazu (wysłana pocztą),
3) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Kubek z logo pokazu (wysłany pocztą),
3) 3 zdjęcia w formacie 10x15 cm wraz z autografami modelek alternatywnych (wysłane pocztą),
4) 2 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

10 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 125 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Kubek z logo pokazu (wysłany pocztą),
3) 3 zdjęcia w formacie 13x18 cm wraz z autografami modelek alternatywnych (wysłane pocztą),
4) 2 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Kubek z logo pokazu (wysłany pocztą),
3) 3 zdjęcia w formacie 15x21 cm wraz z autografami modelek alternatywnych (wysłane pocztą),
4) 2 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 175 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Torba ekologiczna z logo pokazu (wysłana pocztą),
3) Kubek z logo pokazu (wysłany pocztą),
4) 3 zdjęcia w formacie 10x15 cm wraz z autografami modelek alternatywnych (wysłane pocztą),
5) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 200 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Torba ekologiczna z logo pokazu (wysłana pocztą),
3) Kubek z logo pokazu (wysłany pocztą),
4) 3 zdjęcia w formacie 13x18 cm wraz z autografami modelek alternatywnych (wysłane pocztą),
5) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 225 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Torba ekologiczna z logo pokazu (wysłana pocztą),
3) Kubek z logo pokazu (wysłany pocztą),
4) 3 zdjęcia w formacie 15x21 cm wraz z autografami modelek alternatywnych (wysłane pocztą),
5) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 250 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Koszulka z logo pokazu: do wyboru damska lub męska w rozmiarze S lub M lub L lub XL lub XXL (wysłana pocztą),
3) 3 zdjęcia w formacie 10x15 cm wraz z autografami modelek alternatywnych (wysłane pocztą),
4) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 275 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) sesja zdjęciowa w stylizacji przygotowanej przez jednego z naszych projektantów, wykonana przez Anetę Pawską (Aneta Pawska - Enchanted Stories) w wybranym miejscu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego - ze zdjęciami wysłanymi elektronicznie (15 zdjęć)
UWAGA: ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA SESJI ZDJĘCIOWEJ W POZNANIU, GDAŃSKU, WARSZAWIE - ZA DODATKOWĄ DOPŁATĄ

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 275 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Koszulka z logo pokazu: do wyboru damska lub męska w rozmiarze S lub M lub L lub XL lub XXL (wysłana pocztą),
3) 3 zdjęcia w formacie 13x18 cm wraz z autografami modelek alternatywnych (wysłane pocztą),
4) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 300 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Koszulka z logo pokazu: do wyboru damska lub męska w rozmiarze S lub M lub L lub XL lub XXL (wysłana pocztą),
3) 3 zdjęcia w formacie 15x21 cm wraz z autografami modelek alternatywnych (wysłane pocztą),
4) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 300 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) sesja zdjęciowa w stylizacji przygotowanej przez jednego z naszych projektantów, wykonana przez Anetę Pawską (Aneta Pawska - Enchanted Stories) w wybranym miejscu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego - 15 zdjęć wysłanych elektornicznie oraz wybranych 5 najlepszych zdjęć w formacie 15x21 cm wysłanych pocztą
UWAGA: ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA SESJI ZDJĘCIOWEJ W POZNANIU, GDAŃSKU, WARSZAWIE - ZA DODATKOWĄ DOPŁATĄ

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 325 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Kalendarz Alternative Fashion Show na rok 2016: 13 plansz formatu A3 (wysłany pocztą),
3) 1 tapeta w formacie 1920x1080 - przesłana na e-mail.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 350 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Kalendarz Alternative Fashion Show na rok 2016: 13 plansz formatu A3 (wysłany pocztą),
3) 2 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 375 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Kalendarz Alternative Fashion Show na rok 2016: 13 plansz formatu A3 (wysłany pocztą),
3) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 400 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) sesja zdjęciowa WRAZ Z CHARAKTERYZACJĄ / WIZAŻEM, wykonana przez Piotra Żurka w Warszawie lub opcjonalnie w innym wybranym przez niego miejscu - 10 zdjęć z retuszem, wysłanych elektornicznie oraz wybranych 5 najlepszych zdjęć w formacie 15x21 cm wysłanych pocztą,
3) imienne zaproszenie na tegoroczną edycję pokazu dla dwóch osób z gwarancją miejsc siedzących w pobliżu wybiegu (wysłane pocztą).

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 400 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) sesja zdjęciowa WRAZ Z CHARAKTERYZACJĄ/STYLIZACJĄ, wykonana przez Łukasza Rembasa (Lucas Rembas Studio) w Warszawie lub opcjonalnie w innym wybranym przez niego miejscu - 10 zdjęć z retuszem, wysłanych elektornicznie oraz wybranych 5 najlepszych zdjęć w formacie 15x21 cm wysłanych pocztą,
3) imienne zaproszenie na tegoroczną edycję pokazu dla dwóch osób z gwarancją miejsc siedzących w pobliżu wybiegu (wysłane pocztą).

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 400 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Kubek z logo pokazu (wysłany pocztą),
3) torba ekologiczna z logo pokazu (wysłana pocztą),
4) Kalendarz Alternative Fashion Show na rok 2016: 13 plansz formatu A3 (wysłany pocztą),
5) 1 tapeta w formacie 1920x1080 - przesłana na e-mail,
6) imienne zaproszenie na tegoroczną edycję pokazu dla dwóch osób z gwarancją miejsc siedzących w pobliżu wybiegu (wysłane pocztą).

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 400 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) MIESIĘCZNA REKLAMA Twojego fanpage lub strony internetowej na bardzo popularnym fanpage Ladies in Black (ponad 200 tys. fanów na facebooku) - obejmująca 30 postów oraz na fanpage Ladies in Black Poland (ponad 4 tys. fanów) - w postaci 5 postów,
3) imienne zaproszenie na tegoroczną edycję pokazu dla dwóch osób z gwarancją miejsc siedzących w pobliżu wybiegu (wysłane pocztą).

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 500 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Kubek z logo pokazu (wysłany pocztą),
3) torba ekologiczna z logo pokazu (wysłana pocztą),
4) Kalendarz Alternative Fashion Show na rok 2016: 13 plansz formatu A3 (wysłany pocztą),
5) 2 zdjęcia w formacie 15x21 cm wraz z autografami modelek alternatywnych (wysłane pocztą),
6) 2 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail,
7) imienne zaproszenie na tegoroczną edycję pokazu dla dwóch osób z gwarancją miejsc siedzących w pobliżu wybiegu (wysłane pocztą),

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 600 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Kubek z logo pokazu (wysłany pocztą),
3) torba ekologiczna z logo pokazu (wysłana pocztą),
4) Kalendarz Alternative Fashion Show na rok 2016: 13 plansz formatu A3 (wysłany pocztą),
5) 4 zdjęcia w formacie 15x21 cm wraz z autografami modelek alternatywnych (wysłane pocztą),
6) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail,
7) imienne zaproszenie na tegoroczną edycję pokazu dla dwóch osób z gwarancją miejsc siedzących w pobliżu wybiegu (wysłane pocztą).

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 700 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Kubek z logo pokazu (wysłany pocztą),
3) torba ekologiczna z logo pokazu (wysłana pocztą),
4) Kalendarz Alternative Fashion Show na rok 2016: 13 plansz formatu A3 (wysłany pocztą),
5) 6 zdjęć w formacie 15x21 cm wraz z autografami modelek alternatywnych (wysłanych pocztą),
6) 4 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail,
7) imienne zaproszenie na tegoroczną edycję pokazu dla dwóch osób z gwarancją miejsc siedzących w pobliżu wybiegu (wysłane pocztą).

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) możliwość wystąpienia w pokazie w charakterze modelki/modela w ramach kolekcji Gotwear
3) Kalendarz Alternative Fashion Show na rok 2016: 13 plansz formatu A3 (wysłany pocztą),
4) 4 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail,
5) imienne zaproszenie na tegoroczną edycję pokazu dla dwóch osób z gwarancją miejsc siedzących w pobliżu wybiegu (wysłane pocztą).

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) Gorset underbust lub waspie szyty na miarę przez gorseciarkę z Deathless Corsets.
3) Kalendarz Alternative Fashion Show na rok 2016: 13 plansz formatu A3 (wysłany pocztą),
4) 4 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail,
5) imienne zaproszenie na tegoroczną edycję pokazu dla dwóch osób z gwarancją miejsc siedzących w pobliżu wybiegu (wysłane pocztą).

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1500 zł lub więcej!

1) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
2) imienne zaproszenie na tegoroczną edycję pokazu dla dwóch osób z gwarancją miejsc siedzących w pobliżu wybiegu (wysłane pocztą),
3) "PROJEKT - NIESPODZIANKA", czyli koszula męska lub bluzka damska lub spódnica damska - zaprojektowane i wykonane przez projektantów biorących udział w pokazie zgodnie z wymiarami darczyńcy,
4) 2 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 2000 zł lub więcej!

1) TYTUŁ MECENASA POKAZU ALTERNATIVE FASHION SHOW,
2) Imienne podziękowanie na fanpage AFS i na 3 fanpage'ach Projektantów pokazu (Gotwear, Deathless Corsets, Unicorn),
3) imienne zaproszenie na tegoroczną edycję pokazu dla dwóch osób z gwarancją miejsc siedzących w pobliżu wybiegu (wysłane pocztą),
4) "PROJEKT - NIESPODZIANKA", czyli koszula męska lub bluzka damska lub spódnica damska - zaprojektowane i wykonane przez projektantów biorących udział w pokazie zgodnie z wymiarami darczyńcy,
5) Kalendarz Alternative Fashion Show na rok 2016: 13 plansz formatu A3 (wysłany pocztą),
6) 3 tapety w formacie 1920x1080 - przesłane na e-mail.
7) umieszczenie informacji o patronacie na materiałach reklamowych pokazu,
8) przeczytanie przez konferansjera informacji o patronacie podczas pokazu.

0 Wspierających

O Projektodawcy

Gotwear

Gotwear

Toruń

Mam na imię Julia,
Moją pasją jest projektowanie i szycie dla subkultur gotyckich. Swoją przygodę z szyciem rozpoczęłam w 2000 roku, wszystkiego co potrafię nauczyłam się sama.
W 2003 roku założyłam pierwszą w Polsce stronę internetową dedykowaną modzie gotyckiej: www.gotwear.pl, na której prezentowałam swoje projekty.
W 2014 roku, przy pomocy przyjaciół, zorganizowałam pierwszą edycję pokazu dedykowanego fanom różnych stylów alternatywnych: Alternative Fashion Show. Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności.
Moim marzeniem jest rozwinięcie tego wydarzenia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: