Dołącz do naszej społeczności!

Gotwear
Strony internetowe:
facebook.com/Gotwear.Style

Gotwear

Toruń

Mam na imię Julia, Moją pasją jest projektowanie i szycie dla subkultur gotyckich. Swoją przygodę z szyciem rozpoczęłam w 2000 roku, wszystkiego co potrafię nauczyłam się sama. W 2003 roku założyłam pierwszą w Polsce stronę internetową dedykowaną modzie gotyckiej: www.gotwear.pl, na której prezentowałam swoje projekty. W 2014 roku, przy pomocy przyjaciół, zorganizowałam pierwszą edycję pokazu dedykowanego fanom różnych stylów alternatywnych: Alternative Fashion Show. Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności. Moim marzeniem jest rozwinięcie tego wydarzenia.

aktualizacja projektu

Nagranie z pokazu już dostępne na naszym kanale youtube!

Witam serdecznie wszystkich, którzy wsparli na Polak Potrafi projekt dotyczący pokazu Alternative Fashion Show 2015. To już ostatnia aktualizacja w ramach tego projektu. Jak wiecie - pokaz odbył się dzięki Wam, ponieważ uwierzyliście w ten pomysł.
Nie wszyscy mogli przyjechać i zobaczyć na żywo przebieg wydarzenia, dlatego zapraszam na nasz kanał youtube, gdzie można obejrzeć nagrania przedstawiające wszystkie zaprezentowane kolekcje:
https://www.youtube.com/watch?v=qiYiUqFo7es&list=PLxln1Z2nq7k3JjqYdJ9XWHIvzew-kiR41
Jeszcze raz serdecznie dziękuję w imieniu własnym i wszystkich uczestników pokazu.
W tej chwili trwają przygotowania do kolejnej edycji, która planowana jest już na czerwiec 2016 r. Atrakcją nadchodzącej edycji będą targi, na których będzie można zakupić odzież, biżuterię i dodatki prezentowane na wybiegu.
Już dziś serdecznie zapraszamy! Spotkajmy się w Toruniu,
Do zobaczenia :)

aktualizacja projektu

Nagrody

Szanowni Państwo, wszyscy z Was otrzymali już ode mnie wiadomości e-mail z podziękowaniem i tapetami na pulpit.
Zwracam się z uprzejmą prośbą do osób, które nie podały jeszcze swojego adresu korespondencyjnego do wysyłki nagród rzeczowych, o przysyłanie tej informacji najpóźniej do piątku 6 listopada na adres email: gotwear@gmail.com, ponieważ chciałabym już zamknąć etap rozliczania projektu. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Julia Widlińska

aktualizacja projektu

DZIĘKUJEMY!!!

Dzisiaj jest dzień ogromnej radości i wzruszenia, nasz projekt zostanie ufundowany! To dzięki Wam, waszemu zaufaniu - uwierzyliście w ten pomysł i postanowiliście go wesprzeć.
Dziękujemy za każdą wpłatę. Obiecujemy nie zawieść Waszych oczekiwań.

Do końca Projektu pozostało jeszcze 4 dni, jeśli uda się nam zgromadzić kolejne 1500 zł (czyli jeśli osiągniemy pułap 6500 zł), sfilmujemy nasz pokaz! będziecie mogli obejrzeć go w internecie :)

aktualizacja projektu

A jeśli będzie więcej niż 100%?

Nasz projekt nabiera szybkiego tempa. W kilka dni udało się osiągnąć poziom 77% założonego celu!
Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty.
Do końca projektu pozostało 6 dni, w tym czasie wszystko może się zdarzyć.
Jeżeli okaże się, że zgromadziliśmy więcej pieniędzy, niż oczekiwaliśmy, postaramy się sfilmować pokaz, aby każdy z Was, kto nie będzie mógł przyjechać do Torunia, mógł obejrzeć przebieg wydarzenia w internecie!
Jest to jedyna taka impreza w Polsce i warto byłoby uwiecznić ją na nagraniu.
Już wkrótce będzie wiadomo, czy możemy sobie na to pozwolić!

aktualizacja projektu

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie!

Drodzy przyjaciele, Milena Dutkiewicz-Tykwińska z Deathless Corsets przygotowała dla Was filmik z podziękowaniem za dotychczasowe wsparcie. Projektantka prezentuje w nim również swoją najnowszą kreację, którą będziecie mogli zobaczyć na naszym wybiegu. Zapraszamy do obejrzenia:
https://www.youtube.com/watch?v=jS3FYsjYokE&feature=youtu.be

aktualizacja projektu

Utworzyliśmy wydarzenie na facebooku, dołącz do nas!

Poniższy link prowadzi do wydarzenia, w ramach którego będziemy systematycznie przedstawiać informacje o uczestnikach pokazu i planowanych atrakcjach.
Dołącz do nas już dziś!!!
https://www.facebook.com/events/1650902298529428/

skomentował projekt
Chwileczkę, a gdzie moje nagrody? :D