Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

altermov

altermov

Warszawa, Polska

Jesteśmy grupą młodych, niezależnych filmowców z bogatym doświadczeniem i wielką pasją.
Pracowaliśmy przy niezliczonej ilości produkcji kinowych i tv. Każdy z nas na swoim koncie ma już dużo ale wszyscy pragniemy więcej. Nie żyjemy dla nowych samochodów i większych mieszkań. Zaczęliśmy działać wspólnie poza komercyjnym nurtem, poświęcając na to cały czas i każdą zarobioną złotówkę. Swoje marzenia zmieniamy w plany i sukcesywnie je realizujemy :)
Chcemy zarazić Was naszym entuzjazmem i wspólnie zdziałać cuda!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2690 PLN z 20000 PLN

20 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.10.2015.

AlterMov Documentary

O projekcie

New Media Impact to doświadczony team, zajmujący się produkcją filmową, reklamową i telewizyjną, jednocześnie będąc jedną z pierwszych w Polsce firm szkoleniowo-konsultingowych w branży filmowo-telewizyjnej dla nowych i tradycyjnych mediów.

www.newmediaimpact.pl

BIG BEAT PRODUCTION. Post-produkacja dźwięku i sound design. Koordynacja produkcji, zarządzanie projektem.

www.facebook.com/bigbeatproduction

 

 

KATOLICKA FUNDACJA KULTURY jest organizacją non-profit, której celem jest tworzenie pomostu pomiędzy środowiskami artystycznymi w USA i Europie poprzez promowanie wymiany kulturowej i edukacyjnej w duchu kanonów Kościoła Katolickiego.

www.katolickafundacjakultury.org/

FUNDACJA PRZESTRZEŃ FILMOWA powstała z chęci dzielenia się pasją, wiedzą i pozytywną energią twórczą z wszelkiej maści twórcami. 

www.facebook.com/PrzestrzenFilmowa

 

 

MADHOUSE jest studiem postprodukcji, które oferuje kompleksową pracę nad materiałem filmowym, reklamowym i telewizyjnym. Szerokie spektrum działań zawiera w sobie wykonywanie zdjęć filmowych, montaż, animację 2D, 3D i compositing. 

Misją Aktywnego Giżycka jest stworzenie platformy inicjatyw zwykłych ludzi, którzy chcą włączyć się w rozwój i zmienić Nasz Powiat na lepszy.

www.facebook.com/aktywnegizycko

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.10.2015 18:06