Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Akademia Wywiadu

Akademia Wywiadu

Szczecin

Internetowa szkoła certyfikowanych kursów specjalistycznych z zakresu: Informatyka Śledcza, OSINT - Biały Wywiad, Cyberbezpieczeństwo, Praca Zdalna, testy penetracyjne, analiza powłamaniowa, E-Biznes i wiele innych.
Tej wiedzy nie zdobędziesz na żadnych studiach.
Szkolenia tworzą i prowadzą eksperci z wieloletnim (13 lat) doświadczeniem zawodowym, biegli sądowi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2969 PLN z 30000 PLN

14 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.06.2020.

Akademia Wywiadu - Szkoła online w zawodach przyszłości

RSS

Michał Łenczyński, właściciel i CEO akademii kosmetycznej Dodano 06.05.2020, godz. 14:54

Akademia Wywiadu jest jak dobry trunek w nowych czasach. – „Powiem trochę przewrotnie, ale z mojego doświadczenia: przywykłem do tworzenia browaru jak się chcę napić piwa. Teraz doszedłem do tego, że albo kupuję piwo w sklepie, albo prosty automat do jego warzenia i nalewania. Akademia Wywiadu jako projekt biznesowy, edukacyjny i szkoleniowy jest wejściem w nową erę pozyskiwania informacji oraz szkoleń. Zwykli ludzie i przedsiębiorcy jeśli tego nie zrozumieją zostaną ograni, bo świat idzie do przodu, a postępu cywilizacyjnego i technologicznego nie zatrzymamy. Musimy się nauczyć wykorzystywać nowoczesne narzędzia do swojego rozwoju i naszych biznesowych przedsięwzięć, a pod tym względem AW jest pionierskim projektem w Polsce”

Krzysztof Sitko, redaktor naczelny Pressmania.pl Dodano 06.05.2020, godz. 14:05

„Jutro już dziś” to nie jest już tylko tytuł filmu, bo czas przyspieszył. – „O tworzeniu Akademii Wywiadu usłyszałem od Mariusza w 2019 roku. Nie byłem tym zaskoczony, bo znamy się od wielu lat. Wspólnie współtworzyliśmy dwa duże projekty („Pułkownik Kukliński Zwycięska Misja” oraz „Rotmistrz Pilecki Bohater Niezwyciężony”), których patronem honorowym był Prezydent Rzeczpospolitej Polski. W tamtym czasie przekonałem się, że Czarnecki jest człowiekiem, które jeśli coś mówi, to za słowami zawsze idą czyny. Jednak, gdy przedstawił mi swoją koncepcję, to byłem i jestem pod jej wielkim wrażeniem. Uważam, że to musi się udać, bo ludzie oczekują konkretów, a nie setek godzin i marnowania czasu na wyjazdy szkoleniowe. Dzięki Akademii Wywiadu, która docelowo będzie szkołą zawodów przyszłości nie wychodząc z domu będziemy mogli podnosić swoją wiedzę oraz kompetencje zawodowe. W nowych czasach i przy tak szybko postępującej globalizacji będzie to wielkim wsparciem kariery każdego z nas. Jestem przekonany, że Mariusz Czarnecki zrobi wszystko, a My Wszyscy mu w tym pomożemy, żeby wykorzystać wspólną szansę do stworzenia przyjaznej platformy, która pomoże wielu ludziom w wykorzystaniu swojego potencjału intelektualnego i zawodowego”

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.06.2020 10:10