Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Akademia Wywiadu

Akademia Wywiadu

Szczecin

Internetowa szkoła certyfikowanych kursów specjalistycznych z zakresu: Informatyka Śledcza, OSINT - Biały Wywiad, Cyberbezpieczeństwo, Praca Zdalna, testy penetracyjne, analiza powłamaniowa, E-Biznes i wiele innych.
Tej wiedzy nie zdobędziesz na żadnych studiach.
Szkolenia tworzą i prowadzą eksperci z wieloletnim (13 lat) doświadczeniem zawodowym, biegli sądowi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2969 PLN z 30000 PLN

14 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.06.2020.

Akademia Wywiadu - Szkoła online w zawodach przyszłości

O projekcie

Cel projektu:

 

Obejrzyj Video powyżej - to niecałe 5 minut

 Głównym założeniem tego projektu jest budowa profesjonalnego serwisu certyfikowanych szkoleń specjalistycznych z zakresu Informatyki Śledczej, Białego Wywiadu, Cyberbezpieczeństwa, analizy powłamaniowej, mobile forensics, wielu innych z tych obszarów. Dziś jak nigdy dotąd nabierają znaczenia nowoczesne zawody, szczególnie te, w których możesz pracować zdalnie i stworzyć swój biznes niezależny od wielu wydarzeń.

 

Za wsparcie projektu, w poszczególnych pakietach otrzymasz potężną dawkę profesjonalnej wiedzy, porad, instrukcji krok po kroku, sposobów działania, w krótkich, intuicyjnych lekcjach, których nie ma na jakiejkolwiek uczelni w kraju. Tej wiedzy w takim rozmiarze i szczegółach nie znajdziesz nigdzie bezpłatnie. Ta wiedza to 13 lat doświadczeń.

Głównym twórcą projektu jest:

Mariusz Czarnecki - socjolog, informatyk, publicysta, przedsiębiorca, od 13 lat biegły sądowy z zakresu Informatyki Śledczej, białego wywiadu, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa, szkoleniowiec, zdobywca wielu nagród i wyróżnień, laureat ogólnopolskiego konkursu (2001) ”e-przyszłość” pod patronatem Ministra Gospodarki – członek Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych.

Więcej o mnie na stronie: www.mariusz-czarnecki.pl

 

Harmonogram szkoleń:

PIERWSZE SZKOLENIE: OSINT (Open Source Intelligence) czyli techniki wyszukiwania i analizy metodą białego wywiadu, stosowane również przez agencje wywiadowcze wielu państw. Szkolenie to z założenia powstać ma w ciągu 60 dni od momentu zakończenia tego projektu z sukcesem.

 

DRUGIE SZKOLENIE: Informatyka Śledcza. nauczysz się m.in: zdobywania, gromadzenia i analizowania dowodów w śledztwach internetowych i informatycznych, śledzenia przestępstw Internetowych, badania nośników danych i urządzeń komputerowych oraz mobilnych, odzyskiwania danych zgodnie z algorytmami Informatyki Śledczej. W tym szkoleniu przekażę Ci wszelką wiedzę jaką zdobyłem w ciągu 13 lat pracy Jako Informatyk Śledczy, zobaczysz przykłady spraw, poznasz dokumentację jaką wypełnia się w trakcie śledztw, przepisy prawne. Dowiesz się jak uzyskać uprawnienia biegłego sądowego, jak należy zachować się w trakcie zabezpieczenia materiału dowodowego z udziałem Policji czy innej instytucji.

TRZECIE SZKOLENIE: E-Biznes od Podstaw. Kompleksowe szkolenie od podstaw wyjaśniajace możliwości jakie daje budowa biznesu online. Z tego kursu nauczysz się budowy stron internetowych, sytemów CMS, budowy sklepu internetowego, prowadzenia biznesu w opraciu otzw. DropsHipping, Allegro, Amazon, EBay. Poznasz możliwości promocji i reklamy z apomoca Social Media krok po kroku dla swojego biznesu. Dowiesz się jak szukać swojego pomysłu na biznes / swojej niszy i jak zupełnie ZA DARMO zbadać rynek odnośnie pomysłu na biznes zanim wydasz jakiekolwiek pieniądze.  Kurs będzie tak skonstruowany aby poprowadzić Cię dosłownie za rękę od zera do momentu, w którym możesz wcisnąć przysłowiowy "Enter" i zobaczyć, że wszystko funkcjonuje w Twoim biznesie online.

CZWARTE SZKOLENIE: "Sztuka Anonimizacji - Sieć TOR, VPN, DarkNet" - pdostawy działania, prezentacja i konfiguracja VPN, TOR, Proxy, DarkNet, DeepWeb, alternatywne systemy i narzędzia anonimizacji, systemy anonimizacji dla fundacji i stworzyszeń oraz dziennikarzy śledczych i obywatelskich, możliwości deanonimizacji różnych technologii, przyszłość rozwiązania.

PIĄTE SZKOLENIE: "Szkoła etycznych hakerów" Coraz większa część Naszego życia prywatnego i zawodowego przenoszona jest do sieci. Dlatego dziś jak nigdy dotąd ważne jest Nasze bezpieczeństwo w Internecie. A to zagrożone jest niemal wszystko. Począwszy od systemu operacyjnego, sieci Wi-Fi, kont w serwisach społecznościowych, aplikacjach internetowych, bankowych, przeglądarkach.

Niejednokrotnie dobry program antywirusowy to zbyt mało. Z tego szkolenia dowiesz się jak myślą cyberprzestępcy, jakie stosują chwyty, pułapki socjotechniczne. Poznasz i nauczysz się krok po kroku skutecznych sposobów wdrażania bezpieczeństwa i blokowania ataków na Twoje środowisko wirtualne. Poznasz najlepsze profesjonalne narzędzia do rekonesansu i testów bezpieczeństwa Twojej sieci i komputerów.

 

SZÓSTE SZKOLENIE: "Zaawansowane techniki Białego Wywiadu OSINT" - "wyższa szkoła jazdy" w działaniach wywiadowczych opartych o jawne źródła informacji, w tym w oparciu o zaawansowane aplikacje, np. Maltego.

Powyższe szkolenia mają sie pojawić na platformie Akademia Wywiadu jako pierwsze w ciągu 6 miesięcy.

To jednak dopiero poczatek. Po nich pojawią się następne (kilkanaście "bombowych" szkoleń), wśród których jako jedno z pierwszych pojawi się prawdziwa perełka na torcie, szczególnie dla przedsiębiorców:

"Bezpieczeństwo kontrwywiadowcze dla firm" - szpiegostwo przemysłowe, bezpieczeństwo przemysłowe i informatyczne dla firm, bezpieczeństwo własności intelektualnych, bezpieczeństwo kontrwywiadowcze podczas podróży służbowej, konferencji, zatrudniania i zwalniania pracownika.

 

i wiele innych profesjonalnych szkoleń...

Przewidujemy, że cały projekt (z planowanym kompletem sześciu pierwszych szkoleń) zostanie ukończony w przeciągu max. 6 miesięcy od chwili zakończenia kampanii - z Sukcesem. To nie koniec! Następnie w dalszym czasie będą pojawiały się kolejne wartościowe szkolenia certyfikowane. W pakietach wsparcia, gdzie jest mowa, że wspierający otrzyma dostęp do wszystkich szkoleń jakie pojawią się na platformie chodzi o to, że taka osoba otrzyma dostęp nie tylko do pierwszych sześciu ale również do jakichkolwiek kolejnych - czyli ma dostęp nieograniczny ilością szkoleń.

 

Sukces projektu będzie dla mnie i osób ze mną współpracujących najlepszym dowodem na to, że warto skoncentrować wszystkie wysiłki na jego uruchomieniu. Sukces pozwoli Nam odłożyć wszelkie, inne projekty i plany zawodowe na bok a skupić się przede wszystkim na uruchomieniu dla Ciebie tych szkoleń. Dlatego i Tobie powinno zależeć aby rozpowszechniać ten projekt gdzie się tylko da. Bo od tego zależy końcowy efekt powodzenia przedsięwzięcia.

W wybranych pakietach otrzymasz dodatkowo Naszą koszulkę polo:

Budżet i założenia:

Na realizację projektu, przy własnym, dużym zaangażowaniu potrzebuję: - Budowa platformy szkoleniowej online, opracowanie i stworzenie wszystkich planowanych kursów online, wraz ze wszelkimi dodatkami płatnymi, które są niezbędne do opracowania wysokiej jakości szkoleń potrzeba minimum - 30 tyś zł. Wszelkie dodatkowe środki pozwolą na spokojną pracę nad projektem, poszczególnych kursów w oderwaniu od innych działań zawodowych i jak najszybsze uruchomienie platformy.

Na wyraźne życzenie wystawiamy fakturę VAT - po wsparciu proszę przesłać informację z adresem e-mail oraz danymi firmy do wystawienia faktury. Faktury zostaną wystawione na po zakończeniu z sukcesem kampanii.

 

 

 

Koszt profesjonalnych szkoleń tego typu na rynku liczony jest w dziesiątkach tysięcy złotych, tylko teraz masz szansę skorzystać z tej wiedzy dosłownie za ułamek jej wartości.

 

 

Materiał zgromadzony do tej pory przeze mnie posłuży do budowy skalowanej platformy e-learningowej dla wszystkich osób, które przyłączą się już teraz do tego projektu. Lekcje szkoleń będą w większości krótkie, rzeczowe, pokazujące krok po kroku jak zastosować prezentowane narzędzia. Do lekcji dołączone zostaną linki do aktualnych źródeł oraz materiał dodatkowy. Każde ze szkoleń będzie zawierało szereg bonusów.  Wszystkie szkolenia będą na bieżąco aktualizowane a Twój dostęp do szkolenia nigdy nie wygaśnie. Otrzymasz więcej niż byś tego oczekiwał!

 

 

Korzyści jakie otrzymasz przyłączając się do projektu:

  • ogromne oszczędności, liczone w tysiącach złotych za dostęp do profesjonalnej wiedzy,
  • certyfikowane szkolenia z wiedzą zgromadzoną przez profesjonalistów z kilkunastoletnim stażem,
  • otrzymasz wiedzę, która w takiej ilości nigdzie bezpłatnie nie jest udostępniona,
  • możliwość zdobycia przewagi zawodowej i biznesowej,
  • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia,
  • niebywałą możliwość zdobycia wiedzy w zawodach jutra i zmiany zawodu,

Aby opanować i przyswoić większość materiału, który znajdzie się na platformie nie musisz posiadać rozległej wiedzy informatycznej czy skończonych studiów. Wystarczy otwarty umysł, koncentracja i zaangażowanie. Jeżeli brakuje Ci jednak tych podstaw to nie jest oferta dla Ciebie.

 

 

 

Przyłączając się do tego projektu otrzymasz niebywałą szansę na zdobycie umiejętności i kompetencji, które umożliwią Ci pracę online z dowolnego niemal miejsca na ziemi i radykalnie zwiększą Twoją przewagę nad innymi. Pracuj gdzie chcesz, kiedy chcesz i rozliczaj się za efekty a nie godziny.

Szkolenia zawarte na projektowanej platformie pozwolą Ci na naukę w dowolnym momencie i czasie niezależnie od miejsca, w którym jesteś. W tym projekcie wiek i płeć nie ma żadnego znaczenia a miejsce zamieszkania się nie liczy.

Każdy uczestnik projektu otrzyma cyfrowy dyplom podziękowania za wsparcie projektu AkademiaWywiadu.pl

Już teraz mogę obiecać Ci publicznie, że taka oferta przyłączenia się do budowanej platformy szkoleniowej Akademia Wywiadu i zdobycia tej wiedzy nigdy się nie powtórzy a te warunki wsparcia i dostępu do szkoleń nie będą dostępne już nigdy dla nikogo nawet w ofertach promocyjnych. Dlatego, wesprzyj projekt szkoleniowy udostępniając Naszą akcję i przyłącz się wybierając odpowiedni dla siebie pakiet.

 

Czekam na Ciebie już teraz.

Mariusz Czarnecki

Więcej informacji o Mnie i projekcie stronie:

www.PolakPotrafi.pl

www.AkademiaWywiadu.pl

www.mariusz-czarnecki.pl

 

 RECENZJE i OPINIE:

 

Wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego

Projekt Akademii Wywiadu czyli szkoły online w zawodach przyszłości jest dobrym i potrzebnym pomysłem. – „Projekt AW wygląda ciekawie, tzn. tematyka. Oczywiście to trochę ocena "książki po okładce". Z doświadczenia wiem, że to jest cenna wiedza. Umiejętność korzystania z baz danych, ocena wartości tych płatnych, umiejętność "szukania". I wiem z doświadczeń ze studentami (którzy teoretycznie z racji bycia millenialsami, żyjącymi w sieci są bardziej "biegli" w technologii, niż ja), że to jest sztuka, której ot tak się nie nabędzie. Mnie sporo czasu zajęło wypracowanie warsztatu, a tu ludzie dostają pewne narzędzia i know how za bardzo rozsądne pieniądze, na czym można już potem budować własne "drzewo wiedzy" oraz kariery zawodowej” – przekonuje dr hab. Aleksander Głogowski prof. UJ, który jest wykładowcą akademickim w Katedrze Historii Polskiej Myśli Politycznej Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jak poszerzyć potencjalną bazę odbiorców? – „Co bym dodał, „A” autor to potrafi, to kreowanie wizerunku siebie i firmy w sieci. Chodzi o taki kurs, który by tego uczył. Czyli nie tylko jak szukać i sprawdzać, ale też jak się kreować tak, żeby być znajdowanym wtedy i tam, gdzie są nasi klienci i w odpowiednim "kontekście". Są takie narzędzia dla naukowców, więc w branży IT tym bardziej. Zauważam jak ludzie potrafią swój wizerunek tworzyć, używając "nieoczywistych" sposobów” – przekonuje i podpowiada prof. Aleksander Głogowski.

Wykładowca Akademii Sztuki Wojennej

Akademia wywiadu to inicjatywa przyszłości. – „Według mojej oceny bardzo fajna inicjatywa. Sam kładę nacisk na edukację w tym obszarze szczególnie dla menadżerów i pracowników podmiotów państwowych i sektora prywatnego. Od wielu lat zajmuję sie edukacją w biznesie z zakresu wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego. Obecnie na Akademii Sztuki Wojennej prowadzę zajęcia ze studentami z przedmiotu OSINT - zdobywanie informacji metodami białego wywiadu” – przypomina gen. Andrzej Pawlikowski, który jest byłym szefem Biura Ochrony Rządu, a obecnie wykładowcą akademickim.

Nowe metody szkoleniowe. – „Z uwagi na zagrożenie COVID-19 zajęcia prowadzę zdalnie online.  Tak, że ta forma nie jest mi obca. W ciągu ostatnich 7 lat zauważyłem, że wzrosła świadomość wśród prezesów podmiotów prywatnych w zakresie bezpieczeństwa informacji. Podczas moich prelekcji kładę nacisk na inwestowanie w bezpieczeństwo. Ciągle powtarzam, iż na bezpieczeństwie nie można oszczędzać. Lepiej zaplanować teraz stosowną cześć budżetu na ten obszar niż stracić o wiele więcej w przyszłości! Mi się pomysł projektu podoba” – ocenia gen. Andrzej Pawlikowski.

 

 

Wykładowca Uniwersytetu Pedagogicznego

Akademia Wywiadu jest wyzwaniem. – „Akademia Wywiadu, to bardzo ciekawy pomysł, dobrze zareklamowany przez film dokumentalny „Jutro już dziś”, który powstał w tym roku oraz trailer dotyczący idei i celów jakie sobie stawia szkoła przyszłości. Certyfikat, to bardzo dobry pomysł, ale by taki certyfikat miał sens, to trzeba byłoby znaleźć jakąś instytucję, przy której ta Akademia Wywiadu mogłaby być afiliowana. To podniosłoby wartość nie tylko szkolenia, ale też jej certyfikatów. Ważne jest to zwłaszcza w początkowym etapie działalności Akademii, gdy nie można jeszcze oprzeć się na ilości i jakości absolwentów” – mówi dr hab. Józef  Brynkus, prof. UP Kraków, który jest wykładowcą akademickim i Kierownikiem Katedry Edukacji Historycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

 

 

Szkoleniowiec i kreator wizerunku

Akademia Wywiadu jest jak dobry trunek w nowych czasach. – „Powiem trochę przewrotnie, ale z mojego doświadczenia: przywykłem do tworzenia browaru jak się chcę napić piwa. Teraz doszedłem do tego, że albo kupuję piwo w sklepie, albo prosty automat do jego warzenia i nalewania. Akademia Wywiadu jako projekt biznesowy, edukacyjny i szkoleniowy jest wejściem w nową erę pozyskiwania informacji oraz szkoleń. Zwykli ludzie i przedsiębiorcy jeśli tego nie zrozumieją zostaną ograni, bo świat idzie do przodu, a postępu cywilizacyjnego i technologicznego nie zatrzymamy. Musimy się nauczyć wykorzystywać nowoczesne narzędzia do swojego rozwoju i naszych biznesowych przedsięwzięć, a pod tym względem AW jest pionierskim projektem w Polsce” – mówi Michał Łenczyński, właściciel i CEO międzynarodowej akademii kosmetycznej z 7.000 absolwentek z 50 krajów świata.

 

 

Przedstawiciel mediów

„Jutro już dziś” to nie jest już tylko tytuł filmu, bo czas przyspieszył. – „O tworzeniu Akademii Wywiadu usłyszałem od Mariusza w 2019 roku. Nie byłem tym zaskoczony, bo znamy się od wielu lat. Wspólnie współtworzyliśmy dwa duże projekty („Pułkownik Kukliński Zwycięska Misja” oraz „Rotmistrz Pilecki Bohater Niezwyciężony”), których patronem honorowym był Prezydent Rzeczpospolitej Polski. W tamtym czasie przekonałem się, że Czarnecki jest człowiekiem, które jeśli coś mówi, to za słowami zawsze idą czyny. Jednak, gdy przedstawił mi swoją koncepcję, to byłem i jestem pod jej wielkim wrażeniem. Uważam, że to musi się udać, bo ludzie oczekują konkretów, a nie setek godzin i marnowania czasu na wyjazdy szkoleniowe. Dzięki Akademii Wywiadu, która docelowo będzie szkołą zawodów przyszłości nie wychodząc z domu będziemy mogli podnosić swoją wiedzę oraz kompetencje zawodowe. W nowych czasach i przy tak szybko postępującej globalizacji będzie to wielkim wsparciem kariery każdego z nas. Jestem przekonany, że Mariusz Czarnecki zrobi wszystko, a My Wszyscy mu w tym pomożemy, żeby wykorzystać wspólną szansę do stworzenia przyjaznej platformy, która pomoże wielu ludziom w wykorzystaniu swojego potencjału intelektualnego i zawodowego” – ocenia Krzysztof Sitko, redaktor naczelny Pressmania.pl

 

 

Media o Twoim projekcie:

Akademia Wywiadu – ruszył projekt i budowa szkoły online w zawodach przyszłości

pressmania.pl | 2020-05-04

W sieci na platformie PolakPotrafi.pl ruszył projekt, którego głównym założeniem jest budowa profesjonalnego serwisu certyfikowanych szkoleń specjalistycznych z zakresu Informatyki Śledczej, Białego Wywiadu, Cyberbezpieczeństwa, analizy powłamaniowej, mobile forensics, wielu innych z tych obszarów.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.06.2020 10:10