Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Aga Konieczna

Aga Konieczna

Poznań

Mam na imię Aga. Kilka lat temu, wyjechałam w pierwszą podróż i od tego czasu nie mogę usiedzieć w miejscu. Podróże to dla mnie przede wszystkim ludzie. Wyjeżdżając, staram się być jak najbliżej mieszkańców miejsca, które odwiedzam, bardzo często będąc goszczona w ich domach. Tak bliskie obcowanie z ludźmi pozwala mi na poznanie ich historii. W grudniu wybieram się do Ameryki Południowej, by tam kontynuować moją przygodę i relacjonować ją dla Was. :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Martina_Tramp

Martina_Tramp

Gdańsk, Polska


5670 PLN z 5000 PLN

57 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

113%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.12.2018.

Aga Koniec zna

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

 

Celem projektu Aga Koniec Zna jest wyjazd na drugi koniec świata, by poznać bliżej ludzi mieszkających w Ameryce Południowej. Zobaczyć i pokazać Wam jak wygląda ich życie, co jest dla nich ważne, co ich cieszy, a co martwi. 

Mój blog: agakonieczna.pl

Mój Facebook: facebook.com/agakoniecznatrip

Mój Instagram: instagram.com/aga.koniec.zna/

Dla mnie będzie to na pewno niesamowita przygoda, ambitne wyzwanie, zmierzenie się z nieznanym oraz spojrzenie wgłąb siebie. 

Pomysł zrodził się kilka tygodni temu, kiedy rozstrzygała się sprawa mojego zdrowia  nie wiedziałam, czy będę mogła pozwolić sobie na taki wyjazd. Gdy jednak okazało się, że jest to dla mnie osiągalne, postanowiłam, że nie ma co czekać na kolejne znaki – najlepszy czas na realizację marzeń jest właśnie teraz! Marzyłam o takim wyjeździe: sama, otwarta na spotkania z innymi ludźmi, by całkowicie poddać się temu, co się wydarzy. 

 

Zależy mi najbardziej na tym, by poznać bliżej ludzi, których spotkam, dlatego trasa mojej podróży będzie elastyczna, podporządkowana na bieżąco historiom napotkanych osób. Wstępny plan przewiduje lot do Argentyny, przejazd do Brazylii przez Urugwaj. W podróży zamierzam spędzić 4 miesiące.

Na co dzień pracuję jako rekruterka. Do moich podstawowych obowiązków należy m.in. rozmawianie z kandydatami. Uwielbiam to, co robię! Jest we mnie niesamowita ciekawość, zainteresowanie drugą osobą. Podróż po Ameryce Południowej szlakiem ludzkich historii będzie dla mnie naturalnym kontynuacją tego, co robię teraz.

 

Marzenie okazało się dość drogie do spełnienia, głównie ze względu na pokrycie kosztów przelotu i zakup lżejszego sprzętu. 

Mam nadzieję, że wspólnie z Wami, uda mi się osiągnąć cel. :)

Koszt wyprawy wyniesie ok. 15 000 PLN. Część pieniędzy na ten cel odłożyłam. Jednak potrzebuję również Waszego wsparcia, by zakupić:

  • bilet lotniczy (powrotny)
  • ubezpieczenie
  • sprzęt elektroniczny (m.in. mniejszy i lżejszy komputer)
  • śpiwór

 

Obiecuję zrealizować wszystkie nagrody do końca 2019 roku. :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.12.2018 22:10