Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Arkana Studio

Arkana Studio

Warszawa

Dorota Roszkowska jest producentką m.in. filmu POSTE RESTANTE w reżyserii Marcela Łozińskiego (Europejska Nagroda Filmowa 2009) i koproducentką filmu MŁYN I KRZYŻ Lecha Majewskiego wg obrazu Pietera Bruegla, nagradzanego na świecie.
Arkana Studio to niezależna firma produkcyjna założona w roku 2003 przez Dorotę Roszkowską. Celem Arkana Studio jest sedno rzeczy, jak na to wskazuje łacińskie słowo „arcanus”. Główne pola działalności Arkana Studio to: produkcja, edukacja i promocja filmu dokumentalnego.
Obecnie w produkcji: film ŁOWCY MIODU w reż. Krystiana Matyska, który niedawno zebrał 195% w kampanii PP.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

49620 PLN z 25000 PLN

215 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

198%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2015.

Łowcy miodu

Podziękowania dla współtwórców filmu ŁOWCY MIODU

Dodano 19.08.2016, godz. 15:41

Szanowni Państwo, drodzy miłośnicy pszczół,

Arkana Studio serdecznie dziękuje Wam za okazane wsparcie dla filmu „Łowcy miodu” w reżyserii Krzysztofa Matyska! Dzięki Waszej pomocy powstało dzieło wyjątkowe, o niezwykłej wartości dydaktycznej, ze świetnymi zdjęciami, które teraz święci triumfy na krajowych i międzynarodowych festiwalach filmowych. Film zdobył już nagrody na Krakowskim Festiwalu Filmowym i Międzynarodowym Festiwalu Filmów Ekologicznych EkoFilm w Nowogardzie. Zaproszony został na Innsbruck Nature Film Festival, Wildscreen Festival w Bristolu, Esperanza International Film Festival, New York Wild Film Festival. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni, że wnieśliście wkład w powstanie tego wartościowego obrazu!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2015 11:11