Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Arkana Studio

Arkana Studio

Warszawa

Dorota Roszkowska jest producentką m.in. filmu POSTE RESTANTE w reżyserii Marcela Łozińskiego (Europejska Nagroda Filmowa 2009) i koproducentką filmu MŁYN I KRZYŻ Lecha Majewskiego wg obrazu Pietera Bruegla, nagradzanego na świecie.
Arkana Studio to niezależna firma produkcyjna założona w roku 2003 przez Dorotę Roszkowską. Celem Arkana Studio jest sedno rzeczy, jak na to wskazuje łacińskie słowo „arcanus”. Główne pola działalności Arkana Studio to: produkcja, edukacja i promocja filmu dokumentalnego.
Obecnie w produkcji: film ŁOWCY MIODU w reż. Krystiana Matyska, który niedawno zebrał 195% w kampanii PP.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

49620 PLN z 25000 PLN

215 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

198%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2015.

Łowcy miodu

O projekcie

DZIĘKUJEMY!!!

Drodzy wspierający, dzięki Wam udało nam się zebrać już ponad 100%. A właściwie - prawie 200%!

Wsparły nas osoby prywatne, organizacje, firmy i inne kampanie crowdfundingowe. Wszystkim jesteśmy ogromnie wdzięczni i cieszy nas, że połączyliśmy siły dla tej wspólnej pszczelej sprawy.

Kiedy to piszemy, zostały nam 42 godziny. Zbieramy do 11:00 w sobotę.

Dzięki Wam, mamy już środki na opracowanie dźwięku i obrazu, a także na zdjęcia z lotu ptaka.

Naszym marzeniem było także zrealizowanie zdjęć pszczół kamerą specjalistyczną Phantom, która kręci nawet 500 000 klatek na sekundę. Kamery te umożliwiają pokazanie życia pszczół w ekstremalnie zwolnionym tempie - dzięki nim możemy poznać je lepiej.

Koszt wypożyczenia takiej kamery na 1 dzień to 5000 zł, więc każde 5000 powyżej naszej kwoty docelowej to kolejny dzień zdjęć, dzięki któremu film będzie jeszcze lepszy. 

Dlatego prosimy, nie przestawajcie nas wspierać. Jeśli uda nam się osiągnąć 50 000 zł, to będzie oznaczało 5 dni zdjęciowych z tą niezwykłą kamerą.

Reżyser będzie przeszczęśliwy! :)

Raz jeszcze dziękujemy, kłaniamy się nisko i czekamy do soboty.

A w przyszłym tygodniu czekajcie na maile w sprawie podarunków!

Niech miód będzie z Wami!

Krystian Matysek, Dorota Roszkowska, Magdalena Popławska, Kamil Baj, Agnieszka Wąsowska, Marina Sawicka i cały, cały zespół Łowców miodu oraz nasi  Partnerzy.

 

 

 

„Łowcy miodu” to film z życia pszczół i ludzi. Rój pszczeli, aby żyć, musi być stale w ruchu. Podobnie jak my, żyjący w „ulach z betonu”. 

Od wielu milionów lat pszczoły pracowicie budują środowisko naturalne naszej planety. Dziś giną, w niespotykanej dotąd skali.  

Jednym ze sposobów na ratunek wydaje się pszczelarstwo miejskie oraz przywrócenie tradycji bartnictwa – hodowli dzikich pszczół w lasach.

Film „Łowcy miodu”

 opowie o tym jak dobrze pszczoły radzą sobie w miastach. O ulach Paryża i Warszawy, właściwościach miodu miejskiego i o tym, że nie trzeba bać się pszczół opowie Kamil Baj, który postawił ule m.in. na terenie Służewskiego Domu Kultury.

 pokaże jak aktorka Magda Popławska wyruszyła do Nepalu i do Baszkirii by uczyć się bartnictwa od mistrzów oraz jak tradycje dzikiego miodu przywraca się dziś w Puszczy Augustowskiej.

 zaprosi nas do uli i barci, gdzie tajemnice pszczół będą na wyciągnięcie ręki – w zbliżeniu i w zwolnionym tempie!

 

  

Środki, które które chcemy zebrać są niezbędne do ukończenia filmu z zachowaniem założeń artystycznych i z wykorzystaniem współczenych technologii. To niezbędne, aby film zrobił możliwie duże wrażenie widzach w Polsce i poza jej granicami. Ze stwojej strony możemy zagwarantować, że kiedy już ukończymy pracę, zobaczą go ludzie w wielu krajach, gdyż jako koproducenta pozyskaliśmy francusko-niemiecką telewizję Arte.

Jesteśmy przekonani, że zrozumienie relacji między człowiekiem, a pszczołami to kluczowy element walki o zdrowie i przetrwanie pszczół - to nasza wspólna sprawa.

Dlatego zwracamy się ku crowdfundingowi. Razem możemy więcej. Razem możemy sprawić, że ten film otworzy oczy naprawdę wielu ludzi na niezwykłą międzygatunkową relację, którą mamy szanse kształtować i chronić.

 

 opracowanie komputerowe zdjęć

Zdjęcia kręcone nawet najbardziej profesjonalnym sprzętem (i przez najlepszych operatorów!) wymagają dalszej obróbki komputerowej, m.in. korekcji barwnej. Poniższy film pokazuje efekty tego procesu, który zastosujemy w całym filmie:

 opracowanie dźwięku

Film kręcony w Polsce, Baszkirii i Nepalu to nie tylko różne kultury, krajobrazy i kolory, ale także odmienny dźwięk. Pszczoły, które pokazujemy różnią się między sobą - rozmiarem, bzyczeniem i lokalizacją. Huk wodospadu i huk wielkomiejskich arterii? To nie to samo.

Za pomocą najnowszych technologii chcemy uwypuklić wszystkie te tony i barwy, dzięki czemu „Łowcy miodu” będą wciągać świat pszczół także trójwymiarem dźwięku.

 zdjęcia specjalistyczne życia pszczół

Za pomocą specjalistycznych kamer wykonamy niezwykłe zbliżenia, a także pokażemy pszczoły w zwolnionym tempie, by żaden istotny szczegół nie umknął oczom widza.

Na własne oczy zobaczymy jak wygląda świat natury i ludzi, oglądany oczami jednej pszczoły harującej od świtu do zachodu słońca i tysięcy pszczół, które zrobią wszystko, aby ich rój przetrwał.

 zdjęcia lotnicze

Za pomocą zdjęć z dronów pokażemy tereny Puszczy Augustowskiej, na których z powodzeniem odradza się polskie bartnictwo, ale także ule, które także w Polsce pojawiają się na dachach budynków, m.in. CH Arkadia czy Regent Warsaw Hotel.

  

Ostatnie zdjęcia planujemy zrealizować latem tego roku. Premiera filmu planowana jest na rok 2016. Dokładny termin podamy niezwłocznie po jego ustaleniu.

 

 Magda Popławska to popularna aktorka. Nie każdy wie, że jest weganką. Jako miłośniczka miodu chce się przekonać, czy można pozyskiwać miód i jednocześnie być fair wobec pszczół. Wyrusza z nami w podróż do Augustowa, Baszkirii i do Nepalu. Uczy się bartnictwa, przełamuje kolejne bariery strachu i poznaje niezwykłe relacje pomiędzy pszczołami, a ludźmi.

 Kamil Baj pozornie jest tylko pracownikiem jednej z korporacji. Poza tym jest założycielem Pszczelarium, inicjatywy miejskiego pszczelarstwa, która postawiła w Warszawie już niejeden ul, organizuje pszczelarskie warsztaty oraz oferuje miejski miód o nietypowych kompozycjach smakowych (znajdziecie go wśród naszych nagród!).

 

 Baszkirowie, którzy kultywują tradycję baszkirskiego bartnictwa, uczą go na miejscu oraz w Polsce.

 Nepalczycy, którzy zbierają miód dzikich pszczół z gniazd zakładanych na skalnych urwiskach. Z narażeniem życia podtrzymują tradycję przodków, bo jak sami twierdzą, gdyby przestali, nie byliby już sobą.

 

 Krystian Matysek
Reżyser, scenarzysta i autor zdjęć do wielu filmów dokumentalnych, przyrodniczych. Pokazuje świat przyrody z nieoczywistej perspektywy.

Przez prawie 3 lata realizował film o ptakach - „Dziobem i pazurem”. Sekwencje o życiu ptaków zostały skonstruowane tak, aby przypominały film fabularny. link

Zupełnie od nowa spojrzał na piasek w filmie „Piasek jest drapieżnikiem”. Dziś patrzy na pszczoły. Co widzi? Co zdecyduje się nam pokazać?

 

 Jarosław Barzan
Jeden z najbardziej uznanych polskich montażystów filmowych. Współpracował z Krystianem Matyskiem już przy filmach „Dziobem i pazurem” oraz „Piasek jest drapieżnikiem”. Montował wiele uznanych filmów, w tym „Pół serio”, „Idealny facet dla mojej dziewczyny” i „Bogowie”, a także popularne seriale, m.in. „Bez tajemnic” i „39 i pół”.

 Dorota Roszkowska
Producentka, wykładowca, ekspert filmu dokumentalnego. Pracowała jako redaktor zamawiający TVP odpowiedzialna za koprodukcje z Arte. Prowadzi firmę Arkana Studio. Jest producentką „Poste restante Marcela Łozińskiego i „Młyn i krzyż Lecha Majewskiego wg obrazu Pietera Bruegela. Prowadzi Akademię Sztuk Dokumentalnych, obejmującą pitching Dragon Forum w Krakowie oraz pokazy Sztuka Dokumentu w Warszawie.

 Arkana Studio
Niezależna firma produkcyjna, założona w roku 2003 przez Dorotę Roszkowską. Domeną Arkana Studio jest film dokumentalny, siedzibą Warszawa, a terenem działania świat. Celem Arkana Studio jest sedno rzeczy, jak na to wskazuje łacińskie słowo „arcanus”. Główne pola działalności Arkana Studio to: produkcja, edukacja i promocja filmu dokumentalnego.

Przygotowaliśmy szeroki wybór nagród. Każdy wspierający jest dla nas tak samo ważny. Nie możemy nagrodzić każdego linka i osobistego polecenia, ale za każde, symboliczne nawet wsparcie będziemy chcieli podziękować, bo są dla nas na wagę płynnego złota.

A oto nagrody

Cieszymy, że jesteś z nami i pomagasz nam robić zamieszanie wokół „Łowców miodu”. Niech miód będzie z Tobą!

Już za 10 zł trafisz na naszą listę sławy i chwały. Otrzymasz od nas podziękowanie mailowe z fotosem z filmu i trafisz na listę wspierających na stronie filmu oraz w napisach końcowych filmu.

Otrzymujesz to co za 10 zł oraz jedną z dwóch przygotowanych przez nas publikacji elektronicznych. „Pszczeli spacerownik warszawski” czy „Pszczoły świata”? W trakcie kampanii zaprezentujemy spisy treści obu publikacji. Wybór należy do Ciebie!

        

Zapraszamy na przedpremierowy seans online zorganizowany we współpracy z Fundacją Cohabitat. Otrzymasz też jedną z dwóch publikacji elektronicznych naszego autorstwa, „Pszczeli spacerownik warszawski” lub „Pszczoły świata”, a także pakiet podziękowań jak za 10 zł.

Otrzymujesz podziękowania za 10 zł, publikację za 20 oraz Łowców miodu” miodu na DVD. 

Wszystko to, co za 35 zł plus autografy twórców filmu: Krystiana Matyska, Doroty Roszkowskiej bohaterki, Magdaleny Popławskiej.

Oprócz podziękowań, publikacji i DVD z autografami przygotujemy dla Ciebie wybór trzech scen, które nie weszły do filmu.

NOWA NAGRODA! 65 zł

 Zestaw "3 Miody" z Fundacji "Miodowa Osada" czyli: miód wiosenny Wschód Słońca, miód letni Tajemnica Lata miód jesienny Dar Lasu. A do tego oczywiście zestaw podziękowań, publikacja elektroniczna oraz film na DVD!

 

Podziekowania, publikacja, DVD, niepublikowane sceny oraz wizyta w jednej z warszawskich pasiek naszego partnera, Pszczelarium. Spotkanie poprowadzi Kamil Baj, który wie wszystko o tych pszczołach. 

Podziekowania jak za 10 zł, publikacja jak za 20, DVD z autografami, niepublikowane sceny z filmu oraz zaproszenie na pokaz przedpremierowy filmu w Warszawie. To będzie wspaniałe spotkanie!

Za 150 także otrzymujesz podziękowania mailowe z fotosem, na stronie i w napisach, publikację elektroniczną o pszczołach, DVD z autografami i niepublikowane sceny z filmu oraz album „Rezerwaty Przyrody od naszego partnera, Nadleśnictwa Augustów. W albumie zobaczymy fotografie Romana Rogozińskiego, które odkrywają jądro Puszczy Augustowskiej i piękno jej licznych skrywanych głęboko enklaw przyrodniczych. 

Niedługo opublikujemy wybrane zdjęcia  z Albumu. Zapewniamy - warto mieć go na półce!

Za 150 możesz też wybrać inny pakiet, w którym otrzymujesz podziękowania mailowe z fotosem, na stronie i w napisach, publikacje elektroniczną o pszczołach, DVD z autografami i niepublikowane sceny z filmu oraz miód z warszawskich pasiek Pszczelarium.

Warszawski miód oferuje nieznane nam dotąd smaki i aromaty. Czy jedliście miód koniczynowy? Być może będziecie mieli okazję.

Słoiczki 70 g miodu od naszego partnera, sezon 2015. Tylko 15 sztuk!

Za 200 zł przygotujemy dla Ciebie podziękowania mailowe z fotosem, na stronie i w napisach, publikacje elektroniczną o pszczołach, DVD z autografami i niepublikowane sceny z filmu.

Poza tym Krystian Matysek, Dorota Roszkowska i Magda Popławska nagrają dla Ciebie podziękowanie video, które możesz oglądać w domowym zaciszu albo dzielić się nim ze znajomymi na portalach społecznościowych. Na pewno wymienimy Cię z imienia i nazwiska (albo inaczej, jeśli sobie zażyczysz)! To będzie Twój film!

300 zł to pakiet podróżnika. Przygotujemy dla Ciebie podziękowania mailowe z fotosem, na stronie i w napisach, publikacje elektroniczną o pszczołach, DVD z autografami i niepublikowane sceny z filmu, a także album  „Rezerwaty Przyrody od naszego partnera, Nadleśnictwa Augustów. W albumie znajdziecie fotografie Romana Rogozińskiego, które odkrywają jądro Puszczy Augustowskiej i piękno jej licznych skrywanych głęboko enklaw przyrodniczych. Niedługo opublikujemy wybrane zdjęcia  z Albumu. Zapewniamy - warto mieć go na półce!

Ale to nie wszystko, bo sednem nagrody jest objazd Puszczy Augustowskiej i miejsc bartnych prowadzony przez pracowników nadleśnictwaw Augustów, którzy zajmują się reintrodukcją bartnictwa. To wyjątkowa okazja i gratka dla miłośników dzikiego miodu.

Ponieważ uczestnicy muszą się pomieścić w terenowym wozie Nadleśnictwa Augustów, mamy tylko 7 miejsc!

Za 400 zł przygotujemy dla Ciebie podziękowania mailowe z fotosem, na stronie i w napisach, publikacje elektroniczne o pszczołach: „Pszczeli spacerownik warszawski” i „Pszczoły świata, DVD z autografami (2 egzemplarze!) i niepublikowane sceny z filmu.

Poza tym zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - uroczystą premierę filmu.

Za 500 zł przygotujemy dla Ciebie podziękowania mailowe z fotosem, na stronie i w napisach, publikacje elektroniczne o pszczołach: „Pszczeli spacerownik warszawski” i „Pszczoły świata, DVD z autografami (2 egzemplarze!) i niepublikowane sceny z filmu.

Otrzymasz też podziękowanie video. Krystian Matysek, Dorota Roszkowska i Magda Popławska nagrają dla Ciebie film, który możesz oglądać w domowym zaciszu albo dzielić się nim ze znajomymi na portalach społecznościowych. Na pewno wymienimy Cię z imienia i nazwiska (albo inaczej, jeśli sobie zażyczysz)! To będzie Twój film!

Poza tym zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - uroczystą premierę filmu.

Zostaniesz też oficjalnym Partnerem Kampanii i Twoje nazwisko lub logo pojawi się w opisie naszej kampanii obok Pszczelarium i Nadleśnictwa Augustów. 

Za 1000 zł oferujemy wszystko to, co za 500. Nie dość, że zobaczymy się na premierze filmu, a Twoi bliscy albo klienci zobaczą naszą wdzięczność w podziękowaniu video, to jeszcze sam znajdziesz swoje nazwisko wyeksponowane w napisach końcowych filmu. 

„Specjalne podziękowania dla:” [tu miejsce na Twoje nazwisko albo logo]

Zostaniesz też oficjalnym Partnerem Kampanii i Twoje nazwisko lub logo pojawi się w opisie naszej kampanii bok Pszczelarium i Nadleśnictwa Augustów. 

Za 5000 zł oferujemy wszystko to, co za 500, ale 10 razy fajniej Nie dość, że zobaczymy się na premierze filmu, a Twoi bliscy albo klienci zobaczą naszą wdzięczność w podziękowaniu video, to jeszcze sam znajdziesz swoje nazwisko wyeksponowane w napisach filmu. 

„Sponsor filmu:” [tu miejsce na Twoje nazwisko albo logo]

Poza tym z ogromną przyjemnością zaprosimy Cię na kolację z twórcami filmu.

Zostaniesz też oficjalnym Partnerem Kampanii i Twoje nazwisko lub logo pojawi się w opisie naszej kampanii bok Pszczelarium i Nadleśnictwa Augustów. 

Za 10 000 zł oferujemy wszystko to, co 1 000 i to, co za 500, ale odpowiednio bardziej prestiżowo. Zobaczymy się na premierze filmu, a Twoi bliscy albo klienci zobaczą naszą wdzięczność w podziękowaniu video.

Ty znajdziesz swoje nazwisko wyeksponowane w napisach filmu. 

„Mecenas filmu:” [tu miejsce na Twoje nazwisko albo logo]

To brzmi dumnie!

Poza tym z ogromną przyjemnością zaprosimy Cię na kolację z twórcami filmu.

Zostaniesz też oficjalnym Partnerem Kampanii i Twoje nazwisko lub logo pojawi się w opisie naszej kampanii bok Pszczelarium i Nadleśnictwa Augustów. 

Wpłąta 20 000 zł to szansa by stac się dobrym duchem filmu, naszym aniołem, a oficjalnie - Patronem. Tak właśnie określimy Cię w napisach.

Poza tym oferujemy wszystko to, co poprzednikom, w tym kolację z twórcami filmu, zaproszenie na premierę, podziękowanie video nagrane specjalnie dla Ciebie, 2 DVD z autografami twórców, wybór niepublikowanych scen, publikacje elektroniczne „Pszczeli spacerownik warszawski” i „Pszczoły świata” oraz podziękowania mailowe i na stronie internetowej filmu.

Poza tym zostaniesz Partnerem Kampanii i Twoje nazwisko lub logo pojawi się w opisie naszej kampanii bok Pszczelarium i Nadleśnictwa Augustów. 

 

  

 

Wiesz już co mamy do zaoferowania. Pewnie zastanawiasz się kiedy to nastąpi?

Udzielenie tytułu Partnera Kampanii nastąpi bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty, w ciągu 1 dnia roboczego.

Podziękowania elektroniczne i na stronie filmu, publikacje elektroniczne, albumy będziemy realizować w ciągu 3 tygodni od zakończenia kampanii.

Filmy z podziękowaniami video zrealizujemy w ciągu miesiąca od zakończenia kampanii.

Termin objazdu puszczy zostanie ustalony kiedy poznamy preferencje wszystkich chętnych. Będzie to jeden lub dwa terminy w okresie wakacyjnym.

Miód z warszawskich pasiek Pszczelarium oraz wizyta u pszczół będą realizowane w wakacje.

DVD, zaproszenia na pokazy, kolacje oraz niepublikowane sceny będą realizowane po zakończeniu prac nad filmem, w roku 2016. Będziemy na bieżąco informować zainteresowane osoby.

 

  Nadleśnictwo Augustów 

Lasy Nadleśnictwa to teren o wyjątkowych walorach przyrodniczych, kulturowych i krajobrazowych. Obejmuje liczne parki krajobrazowe i cześć Puszczy Augustowskiej. Nadleśnictwo Augustów realizuje zasady zrównoważonego wykorzystania wszystkich funkcji lasów: ekologicznych, produkcyjnych i społecznych. Na swoich terenach prowadzi i promuje program odnowy bartnictwa. Dzięki współpracy wśród naszych podarunków znalazł się objazd Puszczy i miejsc bartnych oraz album „Rezerwaty przyrody”.

  Pszczelarium 

 

Inicjatywa miłośnika pszczół, Kamila, i miłośniczki zrównoważonego rozwoju miast, Agnieszki. Wspólnie promują miejskie pszczelarstwo i stawiają miejskie pasieki, m.in. na dachu CH Arkadia. Dzięki współpracy wśród naszych podarunków znajdziecie wizytę u pszczół z przewodnikiem i słoiczki warszawskiego miodu miejskiego.
Strona pszczelarium: pszczelarium.pl

  Fundacja Cohabitat

Cohabitat to ogólnopolskie środowisko osób, organizacji i instytucji, które biorą odpowiedzialność za przestrzeń, w której żyją. Fundacja Cohabitat działa na rzecz przyspieszenia rozwoju i wdrażania alternatywnych rozwiązań, które nie tylko radykalnie poprawiają jakość życia ludzi, ale także przyczyniają się do zwiększenia żywotności naturalnych ekosystemów. W jej polu zainteresowań znajdują się m.in. naturalne technologie budowlane, permakultura, budowanie lokalnych społeczności, upcycling i ekonomia społeczna.
Strona Fundacji Cohabitat: cohabitat.net

 

   Służewski Dom Kultury

To jedyny taki Dom Kultury w Warszawie - miejsce, które nie tylko zaprasza bogatą ofertą kulturalną, artystyczną i edukacyjną, ale także miejsce, w którym ważne są idee ekologii i troski o świat, w którym żyjemy. Służewski Dom Kultury zbudowano na wzór dawnych służewskich siedlisk, z ogrodem warzywnym i zagrodą dla kóz. Na terenie SDK mieszczą się także ule i odbywają warsztaty pszczelarskie.

 

Fundacja Miodowa Osada jest sumą doświadczeń kilku pokoleń pszczelarzy. Tajniki pszczelego fachu, przekazywane z pokolenia na pokolenie oraz zaangażowanie przyjaciół Miodowej Osady dało początek szerszej idei pracy dla dobra i ochrony pszczół. 

Wspieramy inicjatywy służące zwiększeniu innowacyjności i poprawie efektywności pracy. Budujemy przemianę pokoleniową wśród pszczelarzy. Prowadzimy badania naukowe zmierzające do poprawy stanu środowiska naturalnego, ze szczególnym uwzględnieniem roli owadów zapylających w przyrodzie.

Integrujemy, aktywizujemy i wspieramy środowiska lokalne. Tworzymy klaster edukacyjny, współpracując ze specjalistami wielu dziedzin nauki. Dajemy gwarancję rzetelnej edukacji na drodze zrównoważonego rozwoju.

 

 

Sądecki Bartnik jest spełnieniem pasji, fascynacji życiem pszczół oraz aspiracji zawodowych Anny i Janusza Kasztelewiczów. Gospodarstwo pasieczne położone jest w powiecie nowosądeckim w malowniczych Stróżach. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1973 roku.

Sądecki Bartnik zajmuje się konfekcjonowaniem miodów i produktów pszczelich, hodowlą i wychowem matek pszczelich, jak również działalnością edukacyjną i turystyczną. Gospodarstwo posiada własne pasieki liczące ponad 1500 rodzin pszczelich, z których pozyskuje miody odmianowe, mleczko pszczele, pierzgę, pyłek kwiatowy i propolis.

Sądecki Bartnik nieustannie poszerza zakres swojej działalności, czego dowodem jest stylowa restauwacja Bartna Chata i pokoje gościnne U Babci Marysi. Od 200 roku wizytówką firmy jest Muzeum Pszczelarskie, dostępne dla zwiedzających przez cały rok, które posiada ponad 1000 unikatowych eksponatów.

 

 Agnieszka Wąsowska
tel: 504 050 232

 Arkana Studio
arkana@arkanastudio.pl
tel: 22 840 27 45

Strona internetowa filmu: Łowcy miodu
Facebook: Łowcy miodu

 

Media o Twoim projekcie:

Ule w parkach i na dachach galerii handlowych. Powstała mapa pszczelich zakątków

warszawa.gazeta.pl | 2015-06-02

Gdzie w Warszawie znajdują się pasieki, pojedyncze ule, a gdzie hotele dla dzikich zapylaczy? Powstała mapa pszczelich miejsc w Warszawie.

W WARSZAWIE JEST MNÓSTWO ULI O KTÓRYCH NIE MIELIŚCIE POJĘCIA! [MAPA]

warszawawpigulce.pl | 2015-06-01

Mapa pasiek w Warszawie nie powstała bez powodu. Na portalu Polak Potrafi organizowana jest bowiem zbiórka pieniędzy na film „Łowcy Miodu”, który opowie o tym, jak ważne jest pszczelarstwo miejskie i wyjaśni dlaczego pszczoły giną na niespotykaną dotąd skalę. Oczywiście to tylko niektóre z założeń klipu.

Łowcy Miodu

cinema.pl | 2015-05-28

Przekazujemy Państwu informacje o filmie „Łowcy miodu” i kampanii crowdfundingowej w serwisie PolakPotrafi.pl (start 5 maja) licząc na Państwa entuzjazm dla wspólnej sprawy i pomoc w popularyzacji tej akcji.

POWSTAJE FILM DOKUMENTALNY "ŁOWCY MIODU"

www.pisf.pl | 2015-05-27

Trwa realizacja współfinansowanego przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej filmu dokumentalnego "Łowcy miodu" w reżyserii Krystiana Matyska.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2015 11:11