Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Arkana Studio

Arkana Studio

Warszawa

Dorota Roszkowska jest producentką m.in. filmu POSTE RESTANTE w reżyserii Marcela Łozińskiego (Europejska Nagroda Filmowa 2009) i koproducentką filmu MŁYN I KRZYŻ Lecha Majewskiego wg obrazu Pietera Bruegla, nagradzanego na świecie.
Arkana Studio to niezależna firma produkcyjna założona w roku 2003 przez Dorotę Roszkowską. Celem Arkana Studio jest sedno rzeczy, jak na to wskazuje łacińskie słowo „arcanus”. Główne pola działalności Arkana Studio to: produkcja, edukacja i promocja filmu dokumentalnego.
Obecnie w produkcji: film ŁOWCY MIODU w reż. Krystiana Matyska, który niedawno zebrał 195% w kampanii PP.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

49620 PLN z 25000 PLN

215 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

198%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2015.

Łowcy miodu

Nagrody już wkrótce

Dodano 16.10.2015, godz. 21:39

Drodzy Darczyńcy,

Pytacie nas o miód. Nie dziwi nas to zniecierpliwienie. Jest już po terminie, a jesienne chłody wołają o herbatę z miodem i cytryną. Niestety z przyczyn niezależnych od nas nastąpiło kilka opóźnień w Miodowej Osadzie - przede wszystkim z powodu pogody opóźnił się zbiór miodu. Dokładamy starań, aby zestawy 3 Miody jak najszybciej trafiły w Wasze ręce!

Ci z Państwa, którzy zamówili Pszczeli Spacerownik Warszawski także niedługo znajdą go w swoich skrzynkach. Czekamy już tylko na ostatnie zdjęcia i akceptacje.

Przepraszamy za opóźnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Z miodowymi pozdrowieniami,
zespół Łowców Miodu

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2015 11:11