Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Arkana Studio

Arkana Studio

Warszawa

Dorota Roszkowska jest producentką m.in. filmu POSTE RESTANTE w reżyserii Marcela Łozińskiego (Europejska Nagroda Filmowa 2009) i koproducentką filmu MŁYN I KRZYŻ Lecha Majewskiego wg obrazu Pietera Bruegla, nagradzanego na świecie.
Arkana Studio to niezależna firma produkcyjna założona w roku 2003 przez Dorotę Roszkowską. Celem Arkana Studio jest sedno rzeczy, jak na to wskazuje łacińskie słowo „arcanus”. Główne pola działalności Arkana Studio to: produkcja, edukacja i promocja filmu dokumentalnego.
Obecnie w produkcji: film ŁOWCY MIODU w reż. Krystiana Matyska, który niedawno zebrał 195% w kampanii PP.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

49620 PLN z 25000 PLN

215 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

198%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2015.

Łowcy miodu

Dziękujemy za 50%! Magdalena Popławska szczerze o naturze

Dodano 08.06.2015, godz. 12:53

Drodzy wspierający,

po naszej stronie już blisko 100 osób i nieco ponad 50% - ogromnie Wam dziękujemy!
Jesteśmy przekonani, że znajdziemy kolejną setkę, która pomoże nam zebrać drugą połowę - mamy jeszcze 12 dni.

Jeśli podoba się Wam to, co robimy, podzielcie się tym z bliskimi. Na pewno część z nich ucieszy szansa uczestniczenia w naszej kampanii i filmie. A których? Już Wy wiecie kto najbardziej lubi miód :)

***

Naturę uwielbia Magdalena Popławska. Tutaj zobaczycie co najbardziej poruszyło ją w trakcie pracy nad filmem: https://www.youtube.com/watch?v=mzqDFnLjbjY

***

Bardzo nam miło, że już dwie osoby zdecydowały się na nagrodę "Specjalne podziękowania". (Zostały jeszcze 3). Ale każda wpłata i każda osoba wspierająca naszą misję cieszą nas ogromnie. Mamy nadzieję, że Was ucieszą podarunki - na Was i Waszych bliskich czekają jeszcze DVD, pokazy premierowe i przedpremierowe, miód, album "Rezerwaty przyroty", ostatnie miejsca na objeździe puszczy i miejsc bartnych i wiele, wiele innych.

Pamiętajcie, że każdą nagrodę możecie też wykupić w prezencie - jeśli zgłosicie nam takie zapotrzebowanie, możemy w napisach umieścić osobę, dla której chcecie w ten sposób zrobić coś specjalnego (i do niej przesłać podarunki!).

Raz jeszcze dziękujemy.
Niech miód będzie z Wami!

Zespół Łowców

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2015 11:11