Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Arkana Studio

Arkana Studio

Warszawa

Dorota Roszkowska jest producentką m.in. filmu POSTE RESTANTE w reżyserii Marcela Łozińskiego (Europejska Nagroda Filmowa 2009) i koproducentką filmu MŁYN I KRZYŻ Lecha Majewskiego wg obrazu Pietera Bruegla, nagradzanego na świecie.
Arkana Studio to niezależna firma produkcyjna założona w roku 2003 przez Dorotę Roszkowską. Celem Arkana Studio jest sedno rzeczy, jak na to wskazuje łacińskie słowo „arcanus”. Główne pola działalności Arkana Studio to: produkcja, edukacja i promocja filmu dokumentalnego.
Obecnie w produkcji: film ŁOWCY MIODU w reż. Krystiana Matyska, który niedawno zebrał 195% w kampanii PP.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

49620 PLN z 25000 PLN

215 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

198%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2015.

Łowcy miodu

Prof. Woyke - odc. 3 | Mapa | Partnerzy Kampanii

Dodano 01.06.2015, godz. 11:09

Na naszym koncie w PolakPotrafi już 25% środków! Dziękujemy!
Przed nami jeszcze 19 dni kampanii.

Zapraszamy na 3. odcinek Ciekawostek prof. Woyke: https://www.youtube.com/watch?v=PtI375GivGM w którym profesor wybiera ładną pszczołę.

Zachęcamy też do zajrzenia na sam dół opisu naszej kampanii, gdzie od dziś znajduje się Mapa Pszczelich Miejsc w Warszawie, dzięki której każdy może poznać te bardziej i mniej ukryte lokalizacje pasiek i hoteli dla dzikich zapylaczy w Warszawie.

***
Pragniemy też podziękować osobie, która wpłaciła 500 zł zyskując tytuł Partnera Kampanii. Ponieważ przysługuje Pani/Panu umieszczenie nazwiska lub logo firmy wśród partnerów, bardzo prosimy o kontakt w celu ustalenia w jaki sposób oznaczymy partnerstwo.

Dziękujemy wszystkim i zbieramy dalej!

Zespół "Łowców miodu"

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2015 11:11