Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jędrek Górnikowski

Jędrek Górnikowski

Zawiercie

Reżyser, kierownik produkcji, wspinacz oraz podróżnik.
32 dredy na głowie, 60 pomysłów na minutę, 1 cel- realizowac marzenia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3118 PLN z 2500 PLN

81 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

124%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.10.2012.

LeBida- debiut filmowy, film dokumentalny

O projekcie

LeBida

 

to żartobliwe określenie miasta Zawiercie używane przez wspinaczy z całej polski. Określenie nawiązujące do miejscowości Lérida w południowej Hiszpanii- światowej mekki wspinania. Zawiercie również uważane jest za najważniejszy punkt wypadowy wspinaczy (tych oczywiście z Polski). Słowo „Bida” jest metaforą stanu materialnego większości z mieszkańców Zawiercia oraz dużej części wspinaczy.

 

Image and video hosting by TinyPic

 

to debiut reżyserski Jędrzeja Górnikowskiego. Wspinacza z Zawiercia, studenta  Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Radia i Telewizji (kierunek Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej), pomysłodawcy grupy filmowej Six Islands Project. To film dokumentalny o pionierze wspinaczki sportowej na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej, Mirosławie Wódce oraz o Marku Chłopasiu- wybitnym wspinaczu „nowej fali”, który w wieku 16 lat przeprowadza się do Zawiercia, aby poświęcić swoje życie wspinaczce i ratownictwu górskiemu.

 

By móc dokończyć realizowany projekt, konieczny jest zakup specjalistycznego sprzętu video. Całość otrzymanych funduszy zamierzamy przeznaczyć na zakup rigu filmowego Etude Pro  oraz Follow fockusa  Legato firmy ProCari.

 

Dlaczego warto nam zaufać? 

Nasz projekt wspiera Miasto i Gmina Zawiercie udzielając nam częściowej pomocy finansowego. Nasze wcześniejsze projekty filmowe spotkały się z zainteresowaniem takich firm jak Eye Of Mine, Rode Microphones oraz polskiego dystrybutora marki Lowepro. Posiadając już wcześniejsze doświadczenia przy podobnych przedsięwzięciach jesteśmy niestrudzeni w rozwijaniu naszych umiejętności i podnoszeniu ambicji.

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.10.2012 00:12