Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paweł Kostowski

Paweł Kostowski

Warszawa

W tym roku kończy Akademię Filmu i Telewizji w Warszawie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

500 PLN z 1000 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

50%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.05.2015.

7:00 - krótki film w klimacie serialu 24 godziny

O projekcie

Chcemy zrobić porządny film sensacyjny. Z szybką akcją, strzelaniną, efektami specjalnymi.

Przed kamerą występują m.in.:

Michał Domaszewski - aktor  i reżyser amator, z wykształcenia lekarz medycyny. Od 2006 roku wyreżyserował i wystąpił w kilkunastu etiudach filmowych. Jego filmy i teledyski były prezentowane na wielu  niezależnych i amatorskich festiwalach. W 2014 r. wygrał konkurs na serial internetowy portalu SPI filmem „Brudny Henryk” oraz wystąpił w „Mieście 44” jako żołnierz Wehrmachtu. Od 3 lat związany z niezależną grupą filmową Sashimodo, założoną przez Konrada Domaszewskiego.

Aleksandra Walusiak - aktorka. Absolwentka Policealnego Studium Aktorskiego im. A. Sewruka w Olsztynie. Od dwóch lat związana z Laboratorium Meisnera w Warszawie, gdzie pod okiem Sylwii Kaczmarek kontynuowała naukę w specjalizacji Technika Meisnera i ukończyła pełny siedmiomodułowy kurs. Obecnie Koordynatorka pracy Laboratorium i Fundacji Act 4 Art imienia Meisnera.

Bogdan Haehne-Varhely - od prawie 20 lat związany z produkcją telewizyjną. Zajmował się realizacją relacji z zawodów sportowych wielu dyscyplin. Pracował na stanowiskach operatora kamery, montażysty, a później jako producent wydań, dziennikarz i w końcu  kierownik redakcji. W ostatnich latach powrócił do zawodu aktora. Zagrał kilka ról drugoplanowych i wiele epizodów w filmach fabularnych i serialach telewizyjnych. Bardzo lubi grę w filmach offowych i etiudach. Obecnie przygotowuje się do jednej z głównych ról w dramacie sensacyjnym produkcji angielsko-francuskiej.

Za kamerą występują m.in.:

Paweł Kostowski - reżyser, montażysta, magik od efektów specjalnych, licencjonowany operator drona. Postprodukcją zajmuje się zawodowo od 2008 r. Nagrodzony wyróżnieniem za efekty specjalne na pierwszym Festiwalu Kina Niezależnego „OFF jak gorąco”. 

Krzysztof Smykowski - operator; razem z Pawłem kończy w tym roku Akademię Filmu i Telewizji w Warszawie. Nie straszna mu żadna kamera. Nagrodzony za film Balladyna w kategorii Najlepsze Zdjęcia na festiwalu Złote Kalesony”.

Filip Wojciech Senakiewicz - drugi operator, niesamowicie zdolny człowiek. Podobnie jak koledzy kształci się w Aficie. Od 7 lat prowadzi własną agencję reklamową. W duecie z Pawłem stworzył kilka spotów reklamowych. Wozi się mercedesem.

Wojciech Kuc - realizator i operator dźwięku. Z wykształcenia muzyk instrumentalista ze specjalizacją gry na skrzypcach. Pasjonat tworzenia filmów, nie tylko warstwy dźwiękowej. Ma na swoim koncie kilka produkcji. Obecnie zaangażowany jest w prace nad filmem dyplomowym oraz realizowanie koncertów symfonicznych w szkolnej grupie realizacyjnej.

***

Zakończyliśmy już zdjęcia. Teraz potrzebujemy Twojej pomocy przy postprodukcji. Żeby zrobić wybuchy oraz wystrzały musimy kupić stockowe ujęcia i efekty dźwiękowe. Zebrane pieniądze przeznaczymy też na zakup muzyki.

Przewidzieliśmy różne nagrody dla wspierających. Oprócz klasycznych podziękowań na FB oraz w napisach, mamy też rzeczy zupełnie unikalne:

 - zdjęcia z planu z podpisami twórców

- bombę, którą główny bohater musiał rozbroić w ciągu pięciu minut.

Wspierając projekt możesz jednocześnie wykupić sobie szkolenie z postprodukcji filmowej. W aktualnościach będą pojawiały się na bieżąco postępy z prac nad efektami specjalnymi. Dzięki temu będziesz wiedział, czego spodziewać się na szkoleniu.

Za cel ustawiliśmy minimalną kwotę potrzebną do skończenia filmu. Jeśli zbierzemy więcej pieniędzy, da nam to większy komfort przy pracy (będziemy mogli lepiej dopracować efekty poświęcając im więcej czasu). Ostateczny wynik zbiórki będzie też znakiem, czy polskie wcielenie Jacka Bauera ma powrócić w kolejnym odcinku. Zapraszamy więc do wpłat.

Polub nas na Facebooku >>>

Z Waszą pomocą uda nam się skończyć film w czerwcu tego roku.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.05.2015 18:06