Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krzysztof Nowakowski

Krzysztof Nowakowski

Śliwiczki, Bory Tucholskie

Cześć, jestem musherem, czyli kimś kto prowadzi psi zaprzęg.
Psy zaprzęgowe, długodystansowe wyprawy psimi zaprzęgami oraz "bycie w naturze" to moja wielka pasja, którą odkryłem wiele lat temu.
Byłem wyczynowym sportowcem z sukcesami i alpinistą, ale to współpraca z psami pokazała mi jaką drogą w życiu powinienem podążać.
Zrozumiałem, że pies to najwspanialszy towarzysz człowieka, i że jeśli pojmiemy jego potrzeby i motywacje, to możemy z nim osiągnąć wszystko. Nawet pokonać trudną kilkuset kilometrową trasę w Arktyce.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10354 PLN z 8000 PLN

114 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

129%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.02.2014.

500 kilometrów psim zaprzęgiem

Alta

Dodano 04.03.2014, godz. 8:49

Po 3 dniach podróży przez Litwę, Łotwę, Estonię i Finlandię Krzysiek wraz z psio-ludzką ekipą dotarł wczoraj do Alty w Norwegii. Wszyscy cali i zdrowi :)

Niestety ze względów organizacyjnych razem z nim nie ma nas, czyli Darii i Kacpra. W ostatniej chwili okazało się, że osoby które miały pod naszą nieobecność opiekować się resztą zwierzaków nie będą mogły jednak do nas przyjechać, więc wraz z Kacprem zostaliśmy na miejscu. Wielka szkoda, ale czasem tak bywa.
Ma to jednak pewną zaletę, mianowicie będę na bieżąco dostarczać Wam wieści z frontu :)

Trzymajcie kciuki, bądźcie z nami duchem, a my poszukamy w sobie wszystkiego co najlepsze, żeby doprowadzić wszystko do szczęśliwego końca.

Dziękujemy pięknie wszystkim wspierającym nas przez Polak Potrafi oraz Pawłowi z Murlik Multimedia, Markowi z Watahy Północy, YETI, Mactronic, Tucholanin.pl, Slope, Husky Polska, Snowdog, Kakadu i Gminie Śliwice, no i oczywiście Jarkowi z Traperskiej Osady, który został Krzyśka handlerem na wyścigu. Dzięki Waszej pomocy marzenia stają się rzeczywistością :)

Dante, Zuzka, Henia, Tanda, Vili, Bria, Arina, Klein, Pips, DeDee - zespół wymarzony, wspaniały. Przyjaciele i najlepsi towarzysze we wszystkich trudach, nie tylko tych na szlaku.

Pozdrawiamy serdecznie!

Dodano: 06.03.2014, 15:00
Krzysztof Nowakowski
Krzysztof Nowakowski
Dziękujemy i pozdrawiamy :) Jesteśmy dobrej myśli.
Dodano: 04.03.2014, 17:56
  dwapsy
dwapsy
Jesteśmy z Wami! Trzymamy kciuki - na pewno wszystko pójdzie tak jak zaplanowaliście. Naprzód!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.02.2014 18:06