Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bartosz Mróz

Bartosz Mróz

Gniezno

Pochodzę z Gniezna, mam 18 lat. Aktualnie uczę się w technikum informatycznym. Moją pasją jest tenis ziemny, piłka nożna i przede wszystkim kolarstwo, a konkretnie podróżowanie na rowerze. Do tej pory przejechałem już trasę wzdłuż polskiego wybrzeża (2012) oraz wzdłuż wschodniej granicy (2013). Teraz, chcę spełnić swoje największe marzenie - objechać Polskę wzdłuż wszystkich granic w 21 dni.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

628 PLN z 2000 PLN

22 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

31%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2014.

Rowerem dookoła Polski w 21 dni

O projekcie

Cześć!

Jestem Bartek, mam 18 lat, a od trzech lat pasjonuję się podróżowaniem na rowerze.

Pierwszą dłuższą podróż odbyłem w 2012 roku, gdy przejechałem trasę wzdłuż wybrzeża Polski (550 km). Rok później pokonałem wschodnią granicę (830 km). Od tamtego czasu zacząłem poważnie myśleć o objechaniu Polski dookoła.

Teraz zamieniam marzenia na plany, które mam nadzieję zrealizować dzięki Waszej pomocy. 

Wyruszam 1 sierpnia i chcę przejechać 2700 km w ciągu 21 dni. Jest to dla mnie duże wyzwanie, ponieważ jadę sam z bagażem a dziennie będę pokonywał średnio około 130 km. Noclegi planuję na polach namiotowych, bądź w przypadku ekstremalnych warunków zmuszony będę korzystać z kwater.

Swój projekt dedykuję wszystkim marzycielom, ludziom z pasją oraz tym, którzy może dzięki mnie załapią rowerowego bakcyla :) Chcę pokazać, że rower to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu. Jazda na rowerze to pasja, styl życia i spełnianie marzeń. Chcę wszystkich "zarazić" kolarstwem w każdej formie! :) 

Opis trasy

Na miejsce startu, do miejscowości Kostrzyn nad Odrą, dotrę z Gniezna pociągiem dzień wcześniej. Z tego punktu wyruszę na południe, jadąc wzdłuż granic Polski. Metą będzie również Kostrzyn.

Mapa

 

Dlaczego potrzebuję pomocy?

Jestem uczniem technikum, więc możliwości zarobku są niewielkie i ograniczone do okresu wakacji, a wydatki związane z podróżą są dość spore. Dzięki zeszłorocznej pracy i wsparciu sponsora uda mi się zakupić rower. Potrzebne będzie wyposażenie do roweru i sprzęt turystyczny. Poprzednie wyprawy, były dość amatorskie i nie wymagały specjalnego sprzętu turystycznego, a i to z czego korzystałem nieco się „zużyło”. Dlatego proszę wszystkich, którzy zechcieliby mi pomóc o wsparcie, które umożliwi mi  zakupienie podstawowego wyposażenia i zorganizowanie wyprawy. KAŻDA złotówka jest dla mnie bardzo cenna. Zebrane pieniądze przeznaczę na:

- sakwy (250 zł),

- GPS (500 zł) – jadąc w pojedynkę, nie wyobrażam sobie sprawnej jazdy bez tego urządzenia : ),

- namiot (400 zł),

- sprzęt biwakowy (śpiwór, karimata, menażka, kuchenka itp. ~ 300 zł),

- nieprzemakalną kurtkę i spodnie (200 zł),

- noclegi (400-500 zł) – na polu namiotowym oraz ewentualne kwatery.

 

 

Co jeśli zbiorę więcej?

W przypadku, gdy dzięki Waszej hojności uda mi się zgromadzić większe fundusze, przeznaczę je na zakup innych przedmiotów przydatnych na trasie, jak np.  mała kuchenka gazowa, kask (obecny spada mi z głowy :( ).

 

Dziękuję za wasze wsparcie i mam nadzieję - do zobaczenia na trasie! :)

 

 

Media o Twoim projekcie:

Bartek Mróz - rowerem w 21 dni dookoła Polski

gniezno24.com | 2014-05-09

Bartek Mróz wyznaczył sobie cel, aby w 21 dni rowerem objechać całą Polskę. Każdy z nas może dopomóc mu w tej misji.

Bartek chce przejechać rowerem całą Polskę [FOTO] [FILM]

gniezno.naszemiasto.pl | 2014-05-09

Bartek Mróz z Gniezna zamierza przejechać rowerem wzdłuż granicy Polski. Aby zrealizować to marzenie, potrzebne jest mu wsparcie sponsorów.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2014 18:06