Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

bebebe

bebebe

Warszawa

Bernadetta Baran, wiek 26l.

Jestem Absolwentką Politechniki Warszawskiej, Od 4 lat pracuję w marketingu obsługując różne kampanie marketingowe i promocje (przeznaczone zarówno dla B2C jak i B2B). Obecnie rozwijam swoje doświadczenie w kierunku digital marketingu i grafiki użytkowej.
Mam również szerokie doświadczenie zobyte w Instytucjach Publicznych tj. Sąd Rejonowy, Agencja Rozwoju Regionalnego, Federacja Konsumentów, Poradnie Prawne, itp zdobyte jeszcze podczas studiów.
Od 3 lat aktywnie podróżuję i zwiedzam Polskę i kraje zagraniczne.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1703 PLN z 10000 PLN

49 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

17%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.07.2015.

'100 pomysłów na podróżowanie'

O projekcie

 

W czerwcu, po kilku miesiącach ciężkiej pracy, wydaję moja pierwszą książkę, która będzie nosić tytuł "100 pomysłów na podróżowanie". Wydaję ją własnymi siłami, bez pomocy żadnego wydawnictwa.

 

Będzie ona z jednej strony kompendium wiedzy o tanim podróżowaniu: o sposobach komunikacji, tanich noclegach, możliwościach darmowego podróżowania, np. w ramach praktyk studenckich, wolontariatów jak również inspiracją dla ludzi, którzy pracują na etacie, mają rodziny, kredyty na 30 lat, itd. Chce dotrzeć do osób niepełnosprawnych, niezamożnych, zrezygnowanych, itp. Chcę podzielić się swoim doświadczeniem, trikami i obserwacjami oraz doświadczeniem bardziej doświadczonych podróżników.

TO NIE JEST KOLEJNA KSIĄŻKA O PRZYGODACH PODRÓŻNICZYCH, A KONKTETNE POMYSŁY I SPOSOBY DZIAŁANIA UDOWODNIONE m.in. PRZEZ BOHATERÓW KSIĄŻKI. TA KSIĄŻKA TO INWESTYCJA W SIEBIE!

Poprzez dotarcie do każdej grupy wiekowej, grupy społecznej, udowodnię, ze podróżowanie nie ogranicza sie do zakupu oferty w biurze podróży. To proste, trzeba tylko chcieć i zaangażować trochę swojego czasu na np. zaplanowanie wyprawy. Przeprowadziłam 17 wywiadów. Do tej pory nawiązałam współprace m.in z Magdą i Marcinem Musiałami (Poznajemy Świat, Magda i Marcin), Łukaszem Superganem (blog), Kubą Rydkodymem (Plecak wspomnień), Anią Chagowska (Salsa libre), Fudnadcją Kadry ze świata, Fundacją Dzieło Nowego Tysiaclecia, Fundacją Dookoła Świata, Anną Olej - Kolbos (małypodroznik.pl), Judyta Sowa (W moich marzeniach), Romanem Roczeń (muzyk), Teresa Bancewicz, Jarek Frankowski & To nie koniec Drogi i inni. Moim celem jest sprzedaż min. 3000 książek do końca 2015r. Dzięki wywiadom z doświadczonymi podróżnikami chcę przekonać czytelników, że można pokonywać różne bariery, a podróżowanie wbrew wielu stereotypom nie musi być drogie. Może stać się sposobem na życie.

Poznałam także mnóstwo ciekawych osób, które połaczyły pasję podrówania z pracą. Dzięki swojej cięzkiej pracy i życzliwości wielu osób udało mi się dotrzeć do znanych podróżników i przeprowadzić z nimi wywiady, sama zbudowałam stronę internetową i prowadzę fanpage na potrzeby promocji książki. Zaplanowałam również działalność marketingową i PR-ową na najbliższe 8 miesięcy. Jedyną barierą, której nie pokonam sama to koszty wydruku I nakładu. Znalazłam niedrogą drukarnię, która zaoferowała mi chyba najniższą cenę rynkową za wykonanie zlecenia. Niestety druk w skali 2-3tys sztuk to duży koszt, którego nie jestem w stanie pokryć sama.

 Zapraszam na fanpage, który powstał na potrzeby promocji książki:

 

 

Bernadetta Baran (Bebe)

26l. Jestem Absolwentką Politechniki Warszawskiej, Od 4 lat pracuję w marketingu obsługując różne kampanie marketingowe i promocje (przeznaczone zarówno dla B2C jak i B2B). Obecnie rozwijam swoje doświadczenie w kierunku digital marketingu i grafiki użytkowej.

Uwielbiam podróżować! Niezależnie czy jest to Polska czy jakieś miejsce za granicą. Sama nie moge nazwac się jeszcze podróżnikiem i nie czynię tego z szacunku do wielu osób, które w swoim życiu dotarły w wiele miejsc.

Ulubiona rzecz: odkrywanie miejsca, w którym jeszcze mnie nie było. Jestem miłośniczką pierogów, gór, hiszpańskiej gitary, jazdy na nartach, tanich lotów oraz innych tanich biletów, kocham taniec - zwłaszcza kizombę, bachatę i salsę, odnalezie czegoś w mojej torebce to wyzwanie dla Chucka Norrisa :D mam słabość do kotów i chomików, czesto działam spontanicznie, jestem roztrzepana a niektóre przygody z mojego życia nadają się na scenariusz niezłej komedii, która pobilaby takie hity jak Kac Vegas czy dziennik Bridget Jones...

 

 

Podrózuję od 3 lat i do tej pory udalo mi się odwiedzić 20 krajów oraz objechac naszą piękną Polskę wzdłuż i wszerz - wszystko tanim kosztem. Dzięki podróżowaniu moje życie zupełnie sie odmieniło, ja sama stałam się bardziej otwarta, ufna ludziom, wyzbyłam się wielu stereotypów, zaczęłam przełamywać swoje słabości a także uświadomilam sobie, że każdy człowiek ma prawo do szczęścia i nie potrzeba wiele, aby je odnaleźć.

Okazuje się, że nasze pasje rozwijają nas nie tylko w kontekście stawania się ekspertem w danej dziedzinie, ale stają się podłożem realizacji ciekawych pomysłów. Ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Kreatywność podąża w różnych kierunkach, często sami siebie zaskakujemy. Sama nigdy nie dotarłabym w to miejsce w moim życiu, gdyby nie podróżowanie, poznawanie nowych ludzi, ich kultur, pasji, poglądów, marzeń

 

 

Bo wierzę, że ludzie widzą potencjał w dobrych projektach i zainwestują w wiedzę praktyczną, edukację i porady, które na pewno będą pomocne wielu ludziom :)

 

 

Pieniądze zebrane za pośrednictwem portalu Polak Potrafi zostana przeznaczone na skład, druk pierwszego nakładu, oraz transport książek do wybranych punktów sprzedaży.

skład - 1400 zł

druk - ok. 12000 zł

transport - 300 zł

Jeśli uda mi się zebrać więcej niż 100% to będzie to inwestycja w stworzenie ebooka :)

 

Bohaterowie książki:

 

Magda i Marcin Musiałowie

Kuba Rydkodym & Plecak Wspomnień

Anna Chagowska & Salsa Libre

Judyta Sowa i Iza Ostrowska & W moich marzeniach

Łukasz Supergan

Jarek Frankowski & To nie koniec drogi

Anna Olej - Kobus & Mały podróżnik

 

Fundacja Kadry ze świata

Teresa Bancewicz

Katarzyna Szumna & Travel View

AIESEC

Rafał Maciaszek & MSR Cycling Team

Roman Roczeń

Joanna Maślankowska & Podróż alternatywna

 

Współpraca:

Południk Zero

Tam i z powrotem

Salsa Libre

 

Poznajemy Świat

 

 

Fundacja Kadry ze Świata

 

 

Lexa sp. z o.o.

 

Patronaty:

Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia

Ty i biznes

 

Imienne podziękowania

Zakładka (wzory projektów) 

 

Torba Ekologiczna

Mapa świata - ścienna (bez ramy)

 

Książka!

 

Latarka czołówka (Decathlon)

Ręcznik szybkoschnący (Decathlon)

 

Śpiwór

Logo Partnera / Sponsora na stronie

 

Logo na książce

 

 

 Power bank podróżny 5200 mAh

Power bank podróżny 6000 mAh

 

Zaproszenie do restauracji Mała Gruzja w Warszawie (4os.) lub bon na kolację dla 4os. do restauracji w dogodnej dla Ciebie lokalizacji poza Warszawą - lokal w takim samym standardzie

 

 Zaplanowanie kampanii marketingowej dla Twojej firmy:

- analiza rynku/branży

- analiza produktów / oferty

- ocena zalet i wad oferty (konkterne wnioski)

- propozycja działań

- przygotowanie działań online, instore, strategii komunikacji, itp

 

 Kontakt: 

mail: bebe@100pomysłow.org.pl

 

Strona internetowa

www.100pomysłow.org.pl 

Media o Twoim projekcie:

KSIĄŻKA

www.travelview.pl | 2015-06-21

Mój artykuł ukaże się już za niedługo w książce. Autorka Bernadetta Baran zbiera właśnie fundusze na pierwszy nakład.

ABSOLWENCI KSIĄŻKI PISZĄ!

dzielo.pl | 2015-06-21

Bernadetta Baran jest byłą stypendystką (absolwentką) Fundacji DNT. Już niedługo, bo w lipcu br. wydaje swoją pierwszą książkę zatytułowaną "100 pomysłów na podróżowanie". Będzie ona z jednej strony kompendium wiedzy o tanim podróżowaniu: o sposobach komunikacji, tanich noclegach, możliwościach darmowego podróżowania, np. w ramach praktyk studenckich, wolontariatów, jak również inspiracją dla ludzi, którzy W swoim życiu spotykają się z różnymi barierami tj. choroby, niepełnosprawność, brak funduszy, własne ograniczenia.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.07.2015 10:10