Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

AutoStopRace

AutoStopRace

Wrocław

Auto Stop Race to największy wyścig autostopowy w Europie! Co roku ok. 1000 uczestników ściga się parami do wyznaczonego celu - jednego z europejskich miast.

Auto Stop Race organizowany jest przez Klub Podróżników BIT działający przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. To unikatowe wydarzenie stworzone dla młodych ludzi, których pasją jest podróżowanie i poszukiwanie przygód.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21091 PLN z 15000 PLN

92 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

140%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.04.2016.

Auto Stop Race 2016

O projekcie

   

  
 

www.AutoStopRace.pl

Auto Stop Race to jedyny w swoim rodzaju wyścig, którego uczestnicy mają za zadanie, dotrzeć do wybranego miasta w Europie, przemieszczając się jedynie autostopem. W wyścigu udział bierze ponad 1000 osób, które podróżują parami.

Na campingu-mecie czekają na nich dobra zabawa, koncerty znanych artystów i inne przygotowane przez organizatorów atrakcje. Jest to największe tego typu wydarzenie w Europie. Projekt skierowany jest do studentów i ma na celu zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu, budowania swojej odwagi, a także pasji podróżniczej.

Wyścig odbywa się raz w roku, podczas majówki i startuje z kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jego organizatorem jest Klub Podróżników BIT, działający przy Samorządzie Studentów tej właśnie uczelni.

W tym roku odbędzie się już ósma edycja projektu, która zabierze uczestników do starożytnej stolicy państwa Etrusków. Dla tych, którzy nie do końca słuchali na lekcjach historii kolejną wskazówką mogą być moda, lamborghini, a dla łasuchów spaghetti, pizza i nutella. I wszystko jasne – tegoroczną destynacją są Włochy, a konkretnie położona 80 kilometrów na północ od Rzymu Tarquinia.

Szerzenie idei podróżowania autostopem, który pozwala w ciekawy i niedrogi sposób poznawać świat, nawiązać przyjaźnie i nowe znajomości oraz przeżyć przygody, które wspomina się do końca życia. Wyścig rządzi się trzema prostymi zasadami:

  1. Poruszamy się jedynie autostopem.
  2. Wygrywa najszybsza para.
  3. Świętujemy dotarcie wszystkich na metę!

Auto Stop Race powstał w 2009 roku, z inicjatywy młodych studentów zaczynających działalność w Klubie Podróżników BIT. Odbyła się wtedy pierwsza w historii edycja wyścigu, która była zbiorem pomysłów i wizji ówczesnych Organizatorów. Pierwsza edycja zabrała swoich uczestników do chorwackiej Puli i zainteresowała 172 osoby.

To ogromnie znaczące z perspektywy czasu wydarzenie, określiło konwencje wyścigu, jego misje i najważniejsze założenia, które realizowane są do dzisiaj. W kolejnych latach wyścig rósł i zbierał coraz to więcej chętnych do podjęcia autostopowego wyzwania. Tak z 172 osób Auto Stop Race urósł do dzisiejszego 1000 uczestników.

W poprzednich edycjach udało nam się odwiedzić jeszcze takie miejsca, jak: Rimini, Barcelona, Rzym, Dubrownik, Walencja i Półwysep Chalcydycki.

Już 30 kwietnia rusza ósma edycja Auto Stop Race, która zabierze Was do włoskiej Tarquini.

I EDYCJA: WROCŁAW – PULA 

1 maja 2009 r.- na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego na linii startu stanęło 180 śmiałków, ubranych w niebieskie koszulki z charakterystycznym logo, którzy mieli się zmierzyć z trasą liczącą 1200 km. O godzinie 8:30 wystartowała pierwsza w historii edycja Auto Stop Race! W porównaniu do kolejnych była edycją stosunkowo kameralną, z krótką trasą do przejechania. Jej sukces utwierdził Organizatorów w przekonaniu, że warto podjąć się realizacji projektu po raz kolejny i postawić poprzeczkę nieco wyżej.

II EDYCJA: WROCŁAW – RIMINI

Włoskie Rimini kusiło słońcem i plażą, a sam wyścig mocą przygód na trasie. Nikogo nie zdziwił więc fakt, że ostatecznie w wyścigu wzięło udział 390 osób. Zakładana początkowo przez Organizatorów ilość  możliwych chętnych została znacznie przekroczona. Pierwsza drużyna przyjechała na miejsce 5 minut przed Organizatorami!

III EDYCJA: WROCŁAW – BARCELONA

W 2011 roku weekend majowy zapowiadał się dłuższy niż zazwyczaj dlatego zdecydowano się na bardziej odległy kierunek – słoneczną Barcelonę. Auto Stop Race zyskał już rozgłos wśród studentów, dlatego naturalnym było, że należy przygotować więcej miejsc dla uczestników oraz szukać dużo większej bazy noclegowej. Wszystkie miejsca rozeszły się w ciągu tygodnia, a ostatecznie na mecie stawiło się ponad 600 osób. Wyścig zyskał na popularności, projektem interesowały się media, które pomogły w nagłośnieniu wydarzenia. Uczestnicy podróżując trasą mierzącą 2000 km promowali Wrocław jako Europejską Stolicę Kultury.

IV EDYCJA: WROCŁAW – RZYM

Podobno „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” Organizatorzy IV edycji  Auto Stop Race w 2012 roku postanowili sprawdzić ile prawdy jest w tym starym powiedzeniu. Pierwszy raz ustalono limit miejsc w ilości 1000 uczestników, którzy mogą wziąć udział w wyścigu. Rzymską odsłonę Auto Stop Race można podsumować za pomocą słowa tysiąc:

  • Tysiąc osób ścigających się do wiecznego miasta,
  • Tysiące przebytych kilometrów i dróg,
  • Tysiące zdjęć zrobionych podczas podróży,
  • Tysiące wrażeń, przygód i wspomnień na całe życie!

V EDYCJA: WROCŁAW - DUBROWNIK

Na odsłonę piątej – jubileuszowej edycji wybrano Dubrownik. 1000 osób zapisało się na wyścig w rekordowym czasie 8 minut 19 sekund! Chętnych do udziału wyścigu było natomiast sześć razy więcej. Jako, że była to piąta, jubileuszowa edycja Organizatorzy postanowili zaskoczyć biorących udział w wyścigu uczestników. Piąta edycja zakończyła się Wielkim Finałem podczas którego swój koncert zagrał Gooral.

VI EDYCJA: WROCŁAW - WALENCJA

Szósta edycja Auto Stop Race odbyła się do hiszpańskiej Walencji i tym razem zostały pobite wszelkie rekordy: zapisy 1000 uczestników zakończyły się po 2 minutach i 55 sekundach! Uczestnicy przebyli 2345 km a na mecie nie można było narzekać na brak zajęć i animacji. Zumba, tańce Latino, masaże, aqua aerobik, bubble soccer. Odbył się także Wielki Grill oraz Fiesta, na której hiszpańscy kucharze przygotowali na gigantycznej patelni specjalność regionu - Paellę dla wszystkich uczestników. Co więcej odbyły się 2 koncerty: Goorala i Natural Dread Killaz

VII EDYCJA: WROCŁAW - CHALKIDIKI

Ubiegłoroczna edycja była wyjątkowa. Po raz pierwszy w historii Auto Stop Race nasi uczestnicy udali się tak daleko na Bałkany, bo aż na grecki półwysep Chalikidiki. Po raz pierwszy mieli do pokonania tak trudną trasę liczącą niemal 2000 kilometrów. Nigdy wcześniej nie tańczyli razem z nami Zorby na plaży czy nie bawili się na beach party. Co więcej dzięki portalowi Polak Potrafi i WASZEMU WSPARCIU udało nam się zorganizować FESTIWAL KOLORÓW oraz ŚLIZG NA KLACIE do morza. Nie byłoby to możliwe bez Waszego wsparcia. Dziękujemy

 

VIII EDYCJA: WROCŁAW - TARQUINIA #jedziesztam?

Zeszłoroczna wyprawa do Grecji zainspirowała nas do wybrania kolejnej historycznej destynacji. Nawet greccy bogowie musieli ulec rzymskiej potędze. W tym roku nasi uczestnicy zmierzą się z 1650 kilometrami trasy do włoskiej Tarquini, a właściwie do położonego nieopodal campingu usytuowanego nad samym morzem. Wszystko to, by zapewnić autostopowiczom moc atrakcji i niezapomniane wspomnienia. 

 

Nie możecie się doczekać? My też! 

Dlatego chcemy zorganizować dla Was jak najlepszą majówkę. 

Z Waszym wsparciem wszystko jest możliwe!

W tym roku zamierzamy rozpieścić trochę naszych strudzonych uczestników. Autostop jest formą podróżowania zarezerwowaną tylko dla najwytrwalszych, ale nawet tacy twardziele potrzebują czasem odrobiny relaksu. Jeśli uda nam się uzbierać całą potrzebną kwotę to urządzimy Wam STREFĘ CHILLOUT'U w której czekać będą na Was hamaki, leżaki, zajęcia taneczne, joga, gry planszowe, kino plenerowe i wiele innych atrakcji. Jeśli dacie z siebie trochę więcej to po nabraniu sił i naładowaniu baterii wystąpi dla Was Gooral, znany ASRowej publiczności z edycji do Dubrownika i Walencji. 

Po zeszłorocznym sukcesie po raz kolejny zaplanowaliśmy dla Was dodatkowe atrakcje by uczynić tę majówkę jeszcze bardziej niezapomnianą. 15 000 zł to kwota, którą potrzebujemy do zrealizowana naszego wspólnego celu.

Dlaczego Was potrzebujemy? Jesteśmy członkami organizacji studenckiej działającej non-profit. Czerpiemy z tego tylko (a raczej aż) niesamowitą satysfakcję i świetne doświadczenie.

Tylko dzięki Waszej pomocy możemy zapewnić Wam dodatkowe atrakcje. Jesteśmy pewni, że i w tym roku nas nie zawiedziecie i razem urządzimy najlepszą majówkę w historii!

Bez Was nie będzie to możliwe!

15 000 zł to kwota potrzebna do zorganizowania STREFY CHILLOUT'U.

 

Tylko nie myślcie, że zwalniamy tempo! W tym roku chcielibyśmy zorganizować dla Was nie jeden, nie dwa lecz trzy koncerty. Jeśli pomożecie nam uzbierać 18 500 zł to zagra dla Was GOORAL

 

Nagrodą za Wasze wsparcie tak jak w ubiegłym roku są m.in. PAKIETY STARTOWE, czyli możliwość uczestniczenia w Auto Stop Race 2016 - TARQUINIA, a do tego limitowana koszulka Auto Stop Race TARQUINIA, bądź koszulka z AUTOGRAFAMI Gwiazd!

Dodatkowo będzie można wesprzeć nas poprzez zakup swojego prywatnego hamaka czy leżaka w Strefie Chillout'u. 

A może chcesz się zaopatrzyć w pocztówki dla kierowców ?

Te i wiele innych nagród czekają na Was po prawej stronie → :)

Auto Stop Race TARQUINIA - nie może Was tam zabraknąć! 

Michał Małko - KOORDYNATOR GŁÓWNY

Energicznie spokojny optymista i uśmiechnięty niepoprawny pesymista, studiujący na pierwszym roku studiów magisterskich kierunek Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od początku studiów związany z Klubem Podróżników BIT. Swoją przygodę z autostopem rozpoczął od wyścigu do Dubrownika i od tamtej pory Auto Stop Race otrzymał stałe miejsce w jego sercu i kalendarzu. Drugie organizatorskie "ja" Michała nie pozwoliło mu przejść obok projektu bez możliwości tworzenia go. Jego marzeniem jest praca przy organizacji największych festiwali oraz imprez kulturalnych na świecie. Oprócz podróży pasjonują go marki, spółki, ludzie, muzyka i wakeboarding.

Wojciech Głuszek - Koordynator ds. Kontaktów Zewnętrznych

Student Politechniki Wrocławskiej. Jego największym życiowym dylematem jest: organizować ASR, czy bronić inżyniera? W tym pierwszym sprawdza się zdecydowanie lepiej. Stopowanie poważniejsze niż 'po bułki do sklepu' rozpoczął od startu w ASR Walencja. Do dziś jest to jego najbardziej pozytywna podróż życia, w której między innymi skosztował domowego obiadku na pace tira, przez całą noc nie zmrużył oka słuchając disco polo, czy też błąkał się nocą po Barcelonie. Interesuje się piłką nożną, polityką i nicnierobieniem. Lubi czarny humor, nie lubi pisać opisów takich jak ten. Kiedyś, gdy będzie starym, bogatym Niemcem, zamierza zwiedzić cały świat.

Zuzanna Madeja - Koordynator ds. Promocji

Dzięki studiom Informatyki w Biznesie po angielsku została pasjonatką najnowszych rozwiązań technologicznych. Urodzona na podhalu - góralka o silnym temperamencie. Pasją do podróżowania i poznawania świata zarazili ją Rodzice. Uwielbia nie mieć czasu i planować wszystko do przodu. Zakochana w klimacie Woodstocku. Wielka fanka League of Legends. Uwielbia śnieg, zimę i jazdę na snowboardzie. Ma nadzieję, że swoje miejsce na ziemi odnajdzie właśnie w Silicon Valley, gdzie rozkręci warty miliardy start-up.


Monika Surdyk - Kontakty Zewnętrzne

Studentka 2 roku 2 stopnia Zarządzania na Uniwersytetcie Ekonomicznym we Wrocławiu. Członek Klubu Podróżników BIT od pierwszych lat studiów. ASR to jej najukochanszy BITowy projekt. W edycji do Rzymu w 2012 roku brała udział jako uczestnik, potem podczas edycji do Dubrownika, Walencji i Chalkidiki jechała już jako organizator. Nie wyobraża sobie Majówki bez ASR, no bo jak?! Wielka fanka seriali, potrafi oglądać je non stop. Najlepszy dla niej pokarm to zdecydowanie owoce, każda ilość! Jak na Biciaka przystało, uwielbia podróżnicze wyzwania. ASR2016, to zdecydowanie jedno z nich. Potem czeka wymarzona Australia i powtórka z USA.

Martyna Madejczyk - Grafik

Studentka 5-ego roku Architektury na Politechnice Wrocławskiej. Przez 4 lata studiowała i mieszkała w Poznaniu. Dopiero w tej edycji dołączyła do teamu ASR, gdzie zajmuje się głównie stroną graficzną Projektu. Uwielbia podróżować, odkrywać nowe ciekawe miejsca i poznawać nowych ludzi. Jednym ze stałych celów podróży jest Londyn, gdzie spędziła ostatnie 3 sezony wakacyjne, a ostatni wyjazd przyniósł jej zawodowe doświadczenie w biurze architektonicznym. Do tej pory zwiedzała tylko europejskie zakątki, a w przyszłym roku w planach ma pozostałe kontynenty. Hobby fotograficzne okazało się jej bardzo przydatne w trakcie podróży. Nie miała aż tylu okazji stopowania, jak pozostali członkowie teamu – właśnie to stało się powodem dołączenia do ASR-owego grona.

Karolina Piguła - Administracja i Prawo

Studentka 4 roku prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Jak samo nazwisko wskazuje służy pomocą, nie tylko pierwszą. Miłośniczka górskich wędrówek, oglądania sportów zimowych i zdobywania nowych poziomów w Farm Heroes Saga. W przyszłości chciałaby zostać kierowcą tira albo prokuratorem. Jej pierwszy raz z Auto Stop Race miał miejsce w Dubrowniku, gdzie po 64 godzinach pełnych przygód dotarła na metę. W tym roku postanowiła pojawić się szybciej stąd pomysł na organizację projektu. Uśmiechnięta gaduła z burzą włosów na głowie i milionem pomysłów na minutę. W tę majówkę zagwarantuje Wam przestrzeganie postanowień regulaminu i niezapomnianą imprezę.

MARCIN TYMKÓW - IT Master

Od niedawna z przedrostkiem "inż." (Informatyki) przed imieniem, więc łatwo można się domyślić, za co odpowiedzialny przy organizacji wyścigu. Marcin już drugi rok z rzędu pilnuje, żeby nasza strona miała się dobrze, a zapisy działały przez cały czas ich trwania. Koordynuje także prace nad powstawaniem aplikacji mobilnej naszego wyścigu i nadzoruje pozostałe kwestie dotyczące IT przy ASR. Prywatnie student Politechniki Wrocławskiej (sic!), lecz teraz już studiów drugiego stopnia na zarządzaniu, a także miłośnik dobrych książek, gier MMO i przyjemnego leniuchowania.

Bartłomiej Naziębło - Kontakty Zewnętrzne

Lubiący wyzwania, poszukiwacz przygód, dobrej zabawy i niesamowitych wspomnień. Spontaniczny, pełen zapału, pozytywnej energii i odjechanych pomysłów. Student 5 roku kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od czasów Walencji zarażony ASR-ową gorączką do tego stopnia, że w 7 edycji podjął się organizacji wyścigu do Chalkidiki. Ceni chwile, które na zawsze pozostają w pamięci, więc w tej edycji również nie mogło go zabraknąć. Ponownie w roli jednego z Organizatorów tego wspaniałego eventu, postawił sobie za cel zapewnić Wam podróż naszpikowaną mnóstwem emocji, niezapomnianych przeżyć i świetnych imprez, o której będziecie opowiadać wnukom. Szykujcie się!

Karolina Dobrychłop - Kontakty Zewnętrzne

Jak przystało na dobrego chłopa Dobralaska ma temperament. Szlachetne korzenie na szczęście nie przeszkadzają jej w robieniu trzody. Nic nie było w stanie powstrzymać jej przed udziałem w poprzedniej edycji ASR, nawet Erasmus w Hiszpanii. Otrzepawszy tyłek z andaluzyjskiego piasku złapała pierwszy samolot do Polski żeby stopem dotrzeć na Chalkidiki - miejsca najlepszej majówki jej życia. Z zamiłowania motocyklistka i żeglarka zakochała się w tym projekcie. Jej największym problemem życiowym jest: jak znaleźć się w dwóch miejscach w tym samym czasie. W wolnych chwilach studentka filologii hiszpańskiej na UWr i zarządzania na ZIFie na swoim koncie ma solowe stopowania wokół Półwyspu Iberyjskiego i wypad do Pragi. Ta mistrzyni wprowadzania szalonych pomysłów w życie o nadpobudliwej mimice twarzy zapewni Wam moc wrażeń w... miejscu następnej destynacji ;)

Małgorzata Belka - Finanse

Studentka Bachelor in International Business na UE we Wrocławiu.Mimo,że nazywana jest "Belunią" nie dajcie się zwieść - to kobieta petarda.Dołączenie do Klubu Podróżników BIT było dla niej tak naturalne jak pieczenie kolejnych piętrowych tortów. Pozytywnie nastawiona do życia, kochająca przygody, spontaniczne podróże i jedzenie przyprawiające o kulinarne orgazmy. Uwielbia gotować, korzystać z kuchni każdego kraju, który odwiedzi. Zakochana w morzu żeglarka. Ukochane wydarzenie żeglarskie to Tall Ship Races a ukochany żaglowiec – „Zawisza Czarny”. Ostatnie lato spędziła pracując w Rumunii, zwiedzając cały kraj wzdłuż i wszerz, eksplorując smaki i zapachy. U nas dba o finanse, skrupulatnie pilnuje żeby starczyło na wszystkie atrakcje, które przyprawią Was o KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY.

Patrycja Żyta - Kontakty Zewnętrzne

Krzysztof Kolumb była kobietą i nazywała się Patrycja Żyta! Z wiecznie uśmiechniętym pyszczkiem i głową pełną pomysłów Żytka dzielnie studiuje Zarządzanie na UE. Jej największą wadą jest chroniczny brak czasu, dlatego wnioskuje za wprowadzeniem 48 godzinnej doby. Wychodzi z założenia, że jeśli czegoś się nie da zrobić, to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie, a on przyjdzie i to zrobi... Ponieważ Patka nigdy "nie wie" zawsze robi to co dla innych jest niemożliwe, dlatego w tym roku zmienia barykadę i po dwóch ASR-owych podróżach wspólnie z ekipą przygotuje najlepszą majówkę specjalnie dla Was! Oznaczać to może tylko OGROMNE mega uśmiechnięte szaleństwo! Bądźcie na to gotowi!

Grzegorz Nabradalik - Promocja

Ten uśmiechnięty kot z nieprawdopdobnie piękną grzywą to student 3 roku Finansów po angielsku na Uniwersytecie Ekonomicznym. Pochodzi z Opola, co z góry zakłada pewną indywidualność i nieustanne gadanie o czymś takim jak "opolski styl!". Swoja przygodę z autostopem zaczął rok temu podczas *(uwaga,uwaga) poprzedniej edycji ASR. Podobało mu się na tyle, że postanowił to organizować. Zawsze powtarza, że nie warto siedzieć w miejscu i trzeba robić rzeczy. W praktyce objawia się to członkostwem w Klubie Podróżników BIT, wieloma pasjami, pełnym grafikiem. Najbardziej akutalnym i zajmującym jego ostatni czas zaintereswoaniem jest taniec, to jest Hip-Hop i breakdance (świeża sprawa). Jeśli chodzi o doświadczenie podróżnicze to troche pojeździł, ale raczej najlepsze przed nim. Wyznaje zasade nie ważne gdzie, ważne z kim. Cechuje go pokrętne poczucie humoru, duży zapas energii i wola walki(ale nie jest agresywny). Lubi swoje studia, lubi jeść u chinczyka, lubi pośpiewać w aucie, lubi mocne wieczory. Posiada prawdopdobnie największy biceps w teamie organizatorów, a jeśli nie to napewno nie uwierzy że jest inaczej.

Monika Skoczylas - Promocja

Pełna energii, mała, zakręcona blondynka. Przygodę z autostopem zaczęła 2 lata temu i od tego czasu nie umie usiedzieć na miejscu, na swoim koncie ma już ponad 30 tysięcy autostopo-kilometrów. Po tym jak zakochała się w Azji południowo-wschodniej, w trakcie rocznej przerwy od studiów, postanowiła że na pewno tam wróci, tyle że zdecydowanie na dłużej niż 4 miesiące, pierwszym krokiem ku temu jest nauka Chińskiego. 我喜欢搭便车.

 

Grzegorz Kapela - Kontakty Zewnętrzne

Człowiek orkiestra. Student 1 roku II stopnia Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Najmłodszy radny Rady Miasta Brzegu. Licencjonowany instruktor fitness. Podczas ASR 2015 Chalkidiki pełnił funkcję Człowieka Imprezy. Od tego roku jest członkiem Klubu Podróżników BIT. Podróżuje od wielu lat, pracując jako animator hotelowy. Zwiedził m.in. Egipt, Turcję i Chorwację. Jego wielką miłością jest radio, telewizja i praca na scenie. Interesuje się tańcem, motoryzacją i kobietami, choć jak sam przyznaje, marzy o tej jedynej.

Michał Diner - Kontakty Zewnętrzne

Wrocławianin z krwi i kości. Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym kierunek o którym nikt nie słyszał. Od dwóch lat w Klubie Podróżników BIT, organizator ASR Chalkidiki, w tym roku postanowił pomóc i przy tej edycji. Jego głównym hobby to planowanie majówki dla tysiąca osób.

 

 

Paula Pukmiel - Kontakty Zewnętrzne

Rodowita Wrocławianka. Od niedawna p.Inżynier, choć dyplomu cały czas zapomina odebrać z dziekanatu. Obecnie studentka 1 roku studiów II stopnia Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od zawsze związana ze sportem - 6 lat trenowała siatkówkę w klubie sportowym Gwardia Wrocław, w tej chwili nie wyobraża sobie dnia bez fitnessu czy siłowni. 4-krotna uczestniczka Auto Stop Race -zawsze przyjeżdżała w pierwszej 50., w tym roku będzie miała okazję wykazać się jako organizator. Na co dzień porusza się jej ulubionym środkiem transportu - brązową holenderką, niezależnie od pogody czy poru roku. Zawsze uśmiechnięta, z charakterystycznym głosem, na pewno będzie tańczyć z Wami pod sceną :)

Bartosz Piekarski - Filmowiec

Mieszkaniec Śląska (GÓRNEGO!) i krakowski student, który przypadkiem wylądował we Wrocławiu i już tam pozostał. Tester zajawek, który zaczynał od siatkówki i tańca, a skończył na filmowaniu jako kierownik produkcji i operator. Po drodze chodził po linie, strzelał z łuku i robił masę nieprzydatnych rzeczy byle tylko spróbować. Po zeszłorocznej wyprawie do Chalkidiki zakochał się w autostopie i postanowił współtworzyć ten niesamowity projekt!

 

Dominika Buraczek - Kontakty Zewnętrzne

Od niedawna PANI inżynier Zarządzania i Inżynierii Produkcji na UE. W Klubie Podrózników Bit oficjalnie jest od 2 lat, ale od pierwszego roku studiów jeździła na prawie wszystkie wyjazdy. W projekcie ASR zajmuje się ochroną przed niechcianą ciążą i koncertami. Podobno udało jej się załatwić Avicii ale to tylko pogłoski. Piwo w Motylu przy niej smakuje jak krople rosy na spierzchniętych ustach wędrowca. Jej chłopak nie wie kto jest z Żor, a to właśnie ona jest z Żor.

Dawid Sirko - Administracja i Prawo

Student 4 roku Informatyki w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym. Zawsze uśmiechnięty i wesoły. W Klubie Podróżników BIT od pierwszego roku swojej studenckiej przygody. Organizowanie ASR Chalkidiki tak mu się spodobało że jest to jego druga edycja jako organizator. Uwielbia sport, dobrą zabawę, muzykę i podróżowanie. Jego nową pasją jest Snowboard. Chciałby was widzieć na mecie.

 

Kamil Rzeźnik - Kontakty Zewnętrzne

Student trzeciego roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Uniwersytecie Ekonomicznym. Uśmiechnięty, spontaniczny i pozytywnie nastawiony do życia człowiek. Po roku studenckiej przygody postanowił dołączyć do Klubu Podróżników BIT - ciągle uważa że największym błędem było zrobienie tego dopiero po roku studiowania. Dzięki poznaniu mnóstwa fantastycznych osób może realizować swoją pasję jaką jest podróżowanie. Po uczestnictwie w poprzedniej edycji Auto Stop Race, w tym roku dołączył do grona organizatorów by wasza majówka była równie niezapomniana co jego! W wolnym czasie uwielbia spotykać się z przyjaciółmi, posłuchać dobrej muzyki, grać na gitarze oraz aktywnie spędzać czas. Jego największym marzeniem jest zobaczyć każdy zakątek świata! U ludzi najbardziej ceni spontaniczność oraz umiejętność cieszenia się chwilą dzięki czemu on sam ma werwę do działania. Widzimy się na STARCIE!:)

Sebastian Robaszkiewicz - Kontakty Zewnętrzne

Student Finansów i Rachunkowości na UE we Wrocławiu. W Klubie Podróżników BIT jest już 5 lat i po półtora rocznej przerwie postanowił już po raz trzeci zorganizować Auto Stop Race. Wielki miłośnik podróżowania, adrenaliny i sportu, swoje podróże opisuje na blogu 360dreams.pl. W lutym zeszłego roku wrócił z 4-miesiecznej podrózy po Azji południowo-wschodniej, by później wybrać sie na cale wakacje do Skandynawii. W obu tych miejscach się zakochał i na pewno tam jeszcze wróci.

Już ponad 50%!

Od rozpoczęcia zbiórki minęła doba, a Wy już pokazaliście jaka drzemie w Was moc! Udało nam się uzbierać ponad 50% potrzebnej kwoty. 
Jesteście NIESAMOWICI!
To absolutny rekord w historii Auto Stop Race.
Za dotychczasowe wsparcie gorąco DZIĘKUJEMY.
Pamiętajcie jednak, że tyko 100% kwoty pozwoli nam na realizację naszych planów.  Zapraszajcie  więc znajomych i rodzinę. Im więcej osób się o nas dowie, tym większe szanse na powodzenie projektu i jeszcze lepsze atrakcje na mecie.

Pozostańcie z nami, gdyż niedługo pojawią się kolejne możliwości wsparcia i NOWE NAGRODY do zgarnięcia. Nie możecie tego przegapić!

#AutoStopRace2016 #jedziemytam #megaluz

Media o Twoim projekcie:

Niedługo rusza akcja Auto Stop Race. Celem jest dotarcie do Tarquini w Rzymie za pomocą autostopu

centrum.fm | 2016-03-20

Jak najszybciej dotrzeć do Włoszech za pomocą autostopu. To idea wyścigu Auto Stop Race, który rusza już niedługo. Organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia.

Auto Stop Race 2016. Zapisy ruszają w nocy z 26 na 27 marca!

wroclaw.doba.pl | 2016-03-07

Podczas tegorocznej majówki, a dokładnie 30 kwietnia z kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu znów wystartuje największy na świecie wyścig autostopowy.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.04.2016 09:09