Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Życie Na Biegówkach

Życie Na Biegówkach

Bielsko-Biała, Polska

Zapraszamy Was do świata "Życia na Biegówkach" Projekt jest Naszym autorskim pomysłem. Chcemy poprzez to pokazać naszą siłę i motywację do walki o udział i jak najlepsze miejsce podczas zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018. Stań się częścią Naszego Teamu!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

41663 PLN z 40000 PLN

127 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.06.2017.

Życie na Biegówkach-przez Norwegię na Igrzyska

O projekcie

Zapraszamy Was do świata "Życia na Biegówkach" Projekt jest Naszym autorskim pomysłem. Chcemy poprzez to pokazać naszą siłę i motywację do walki o udział i jak najlepsze miejsce podczas zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018. Stań się częścią Naszego Teamu!                                      

fot/:domtargosz.tumblr.com

Na bieżąco będziemy Was informować o postępach i działaniach związanych z Projektem. Chcemy, abyście byli jego znaczącą częścią. Wszystkie newsy będziey publikować w aktualnościach.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w PyongChang to ogromne wyznanie, które stoi przed nami. Chcemy za wszelką cenę sprostać wymaganiom i randze tych że Igrzysk, dlatego konieczne są dla Nas niezwykle intensywne treningi poza granicami Polski, gdyż u Nas nie ma odpowiedniego zaplecza treningowego i warunków. Chcemy mieć szanse dobrego przygotować się do walki o start w nadchodzących Igrzyskach Olimpijskich, a co za tym idzie musimy wyjechać na 4 miesiące przygotowań do Norwegii. Są to ogromne koszty nie tylko finansowe, ale i osobiste, które przekraczają nasze możliwości. Nasz projekt "Życie na Biegówkach" ma również na celu aktywowanie środowiska narciarskiego w walkęo odrodzenie się idei biegów narciarskich w Polsce. W dalszej perspektywie także wsparcie młodych polskich, utalentowanych biegaczy narciarskich gdyż sami wiemi jak ciężko jest trenować tę dyscyplinę sportu. 

Stwórzmy razem projekt godny zapamiętania!

Projekt zakłada 4-miesięczny okres szkoleniowy w Norwegii poprzedzający rozpoczęcie kwalifikacji na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018. Dzięki Waszemu wsparciu poprzez portal PolakPotrafi.pl będziecie mogli mieć swój osobisty wkład i udział w przygotowania Polskiej Kadry Narodowej do Igrzysk Olimpijskich i innych międzynarodowych zawodów, a to nie zdarza się zbyt często i być może jest niepowtarzalną okazją by wziąć w niej udział. Nam natomiast umożliwicie nie tylko godne reprezentowanie kraju, ale również pokazanie, że Biegi Narciarskie w Polsce mają swoją przyszłość. Suma kosztów jakie musimy pokryć w związku z wyjazdem do Norwegii to 180 000 zł. Projekt jest wspierany również finansowo przez Ministerstwo Sportu i PZN, który pokrywa część kosztów oraz Fundację Imperium Sportu z Bielska-Białej jako nasz Partner. Poprzez portal chcemy zebrać przynajmniej 40 000 zł.

Koszty rozkładają się następująco:
- konsultacje szkoleniowe szkolenia teoretyczne ( i praktyczne z najlepszymi
trenerami biegów narciarskich w Norwegii,) - 15 000zł

- transport; (bilety lotnicze, paliwo, promy, opłaty drogowe,) - 10 000 zł

- opłaty za korzystanie z obiektów sportowych – 5 000 zł

- odnowa biologiczna, basen – 6 000 zł

- opłaty dodatkowe – (ubezpieczenie, sprzęt, ) – 4 000 zł

Nasze plany:

Potrzeby są ogromne, plany ambnitne, kwotę uzyskana ponad wnioskowaną liczbę przeznaczymy dodatkowo na:

 

-110% - 44 000 zł – przedłużenie szkolenia praktycznego o dodatkowe 7 dni

 

 

 

 

Kim jesteśmy? Maciej Staręga, Paweł Klisz, Jan Antolec oraz Dominik Bury. Czwórka Polskich Biegaczy Narciarskich powołanych przez PZN do Kadry Narodowej na sezon 2017/2018 w Mix. Jesteśmy ambitnymi, pracowitymi i niezwykle zawziętymi sportowcami, którzy za wszelką cenę chcą walczyć o udział i dobre miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w PyongChang. Chcemy pokazać, że mimo przeciwności nie brakuje nam kreatywności, ambicji i siły. Chcemy udowodnić, że biegi narciarskie też mogą stać się sportem wszystkich Polaków, a tym samym pozostawić namacalny ślad dla przyszłych pokoleń biegaczy narciarskich. 

 

 

 

 

 

 

 

Doceniając Wasze zaangażowanie i wparcie chcemy nagrodzić Was wyjątkowymi nagrodami. Będą to m.in. :

-  numery startowe z Pucharu Świata z naszymi podpisami

- okolicznościowe pocztówki z naszym wizerunkiem wraz z dedykacją

- dedykowany filmik z osobistymi podziękowaniami 

- opaska na rękę z logiem projektu „ Życie na Biegówkach”

- koszulka treningowa z autografami

- wlepki z logiem „Życie na Biegówkach”

- buff z logiem projektu

- medal z logiem i wygrawerowanym podziękowaniem

- statuetka szklana z wygrawerowanym podziękowaniem

- kolacja z całą naszą Ekipą

- trening personalny na nartorolkach lub biegówkach

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego Polak Potrafii? Wierzymy, że wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy a Polacy, szczególnie Ci, którym polski sport i jego rozwój nie jet obojętny, niejednokrotnie udowodnili, że w grupie siła. Jest to spora kwota, a nie wiele czasu nam pozostało. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć cel, a wy staniecie się częścią społeczności biegowów narciarskich w Polsce. 

 

 


 

Wiele informacji o projekcie "Życie na Biegówkach" pojawiło się w mediach. Na bieżąco będziemy dodawac i informować gdzie możecie poczytać o Naszym pomyśle i jego przebiegu.

 

Współpraca z Norweskimi

http://eurosport.onet.pl/zimowe/biegi-narciarskie/biegi-narciarskie-polscy-biegacze-beda-wspolpracowac-z-norweskimi/04y3xj

 

"Życie na Biegówkach" projektem polskiej Kadry Narodowej

http://skipol.pl/biegi_narciarskie_polska/artykul/10393-przez-norwegie-na-igrzyska-projekt-polskiej-kadry-narodowej-w-biegach-narciarskich

 

Precyzujemy szczegóły projektu

http://skipol.pl/biegi_narciarskie_polska/artykul/10399-zycie-na-biegowkach-maciej-starega-precyzuje-szczegoly-projektu

 

Jak trenować to tylko z najlepszymi

http://www.biegowki24.pl/starega-musimy-trenowac-z-lepszymi/

 

Crowdfunding na pomoc 

https://mambiznes.pl/finansowanie/crowdfunding/wiadomosci-crowdfunding/koledzy-justyny-kowalczyk-biegiem-150-tys-zl-dzieki-crowdfundingowi-74359

 

Maszyna ruszyła

http://eurosport.onet.pl/zimowe/biegi-narciarskie/pierwszy-taki-projekt-w-polskich-biegach-narciarskich-mamy-nadzieje-ze-to-bedzie-cos/btt1zw

 

 

 

Ministerstwo Sportu oraz PZN - partnerzy finansowi projektu - już teraz dziękujemy za wsparcie i poparcie naszego pomysłu. 

 

Na co dzień, nasz projekt wspiera ekipa z Fundacji Imperium Sportu - (do niedawna Impero Sport) z siedzibą w Bielsku-Białej, na czele z Marią Lachowicz-Bogunia. Zawsze możecie do nich napisać na adres zycienabiegowkach@imperosport.pl - chętnie odpowiedzą na każde Wasze pytanie dot. projektu.

 

Dominika Targosz - materiały filmowe i zdjęcia. Dziekujemy Dominice już teraz za pomoc i współpracę.

 

http://domtargosz.tumblr.com

 

 

 

Craft Poland - jeden z największych producentów odzieży sportowej oraz outdoorowej w Skandynawii. Oficialny partner Polskiego Związku Narciarskiego. 

 

AMBASADORZY PROJEKTU

 

ADAM MAŁYSZ!

 

Adam Małysz - polski skoczek narciarskikombinator norweski, multimedalista olimpijski, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii indywidualnych konkursów mistrzostw świata w skokach narciarskich[3], najlepszy polski sportowiec pierwszej dekady XXI wieku, kierowca rajdowy, od października 2016 roku pełni funkcje dyrektora koordynatora kadry narodowej w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. " Zawodnicy z polskiej reprezentacji biegów narciarskich ruszyli z ciekawym projektem „Życie na biegówkach”. Na portalu polakpotrafi.pl zbierają fundusze, które mają im pomóc przygotować się do sezonu olimpijskiego i igrzysk w Pjongczang w najlepszym z możliwych do tego miejsc, w Norwegii. Jestem w Polskim Związku Narciarskim dyrektorem koordynatorem do spraw skoków i kombinacji norweskiej i to zawodnikom z tych dyscyplin zazwyczaj pomagam, ale uważam, że biegacze i ich fajny pomysł też zasługują na wsparcie. Wiem, że to ambitni i pełni determinacji sportowcy, którym warto kibicować. Zresztą, żebym ja mógł pojechać na swój pierwszy Turniej Czterech Skoczni też trzeba było zbierać pieniądze od życzliwych ludzi. Dlatego teraz nie wahałem się i zdecydowałem pomóc im w nagłośnieniu akcji. Doskonale ich rozumiem i jednocześnie wiem, że warto wspierać różne takie inicjatywy"

 

 MONIKA HOJNISZ

 

Monika Hojnisz - czołowa polska biathlonistka, brązowa medalistka Mistrzostw Świata Seniorów w Nowym Mescie na Morawie w 2013 oraz 5 zawodniczka Igrzysk Olimpijskich - Sochi 2014 

Słowa wsparcia od Moniki:

"Zachęcam wszystkich do wsparcia projektu „Życie na Biegówkach”. Znam chłopaków od dawna i wiem, że są ambitni, zaangażowani w to co robią i pełni pasji. Poza tym to świetni ludzie, którzy zarażają innych pozytywną energią. Zostałam ambasadorką ich projektu, ponieważ w swojej karierze miałam sytuację, kiedy zabrakło pieniędzy na to, aby mogła wyjechać na zawody Pucharu Świata w Sochi przed sezonem olimpijskim. Jednak dzięki wsparciu udało się pozyskać niezbędne fundusze i mogłam wystartować w Rosji. Rok później w tym samym miejscu na Igrzyskach Olimpijskich wywalczyłam 5 miejsce. Wiem, więc jak cenna jest pomoc innych i ile motywacji daje nam jako sportowcom. Pomóżmy chłopakom w ich projekcie. W końcu razem możemy więcej, a dodatkowo za każdą wpłatę otrzymujemy fajne nagrody"

 

MOJA NORWEGIA.PL

 

MojaNorwegia.pl to największy portal dla Polaków mieszkających w Norwegii. Polska Społeczność, wymiana informacji, doświadczeń, ogłoszenia, wydarzenia -  to wszystko znajdziecie na stronie http://www.mojanorwegia.pl/. Zapraszamy Was również do śledzenia ich strony Facebook

https://www.facebook.com/mojanorwegiapl

 

 

 

Jak tylko będą się pojawiać pytania dotyczące projektu, będziemy je publikować i odpowiadać tak, abyście byli zadowoleni. Śmiało piszcie. 

 

Projekt ma swoją stronę na Facebook;u Zachęcamy do śledzenia naszego Funpage projektu „Życie na Biegówkach” gdzie będą na bieżąco wrzucane informacje dot. naszego projektu i nasze działania. 

 

Facebook

https://www.facebook.com/zycienabiegowkach/
Instagram
https://www.instagram.com/zycienabiegowkach/

Chętnie sami też odpowiemy na Wasze pytania, sugestie. Piszcie na adres:
zycienabiegowkach@gmail.com

Każdemu polecamy również Nasze osobiste strony:
Maciek: https://www.facebook.com/maciejstarega.oficial/
Paweł: https://www.facebook.com/PawelKliszFanpage/
Jan: https://www.facebook.com/jan.crosscountry/
Dominik: https://www.facebook.com/Dominik.Burybiegacz/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.06.2017 22:10