Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

krystyna krzemień

krystyna krzemień

Nysa

Jestem 51 letnią kobietą ,samotną matką i babcią spod znaku barana,który sprawia że jestem wieczną optymistką z całym zasobem życiowej energii.Życie mnie nie rozpieszczało i to pozwoliło mi zdobyć wiele doświadczeń jako człowiek i kobieta co przyczyniło sie do rozwoju osobistego jako oświeconej kobiety.Pasjonuje mnie wszystko co zwiazane z naturą i naturalnym sposobem radzenia sobie z dolegliwościami ciała i duszy.Zawodowo zajmuje sie usługami porządkowymi u klienta.Mieszkam w pieknym turystycznym mieście nad jeziorem Nyskim

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 8000 PLN

0 Wspierający

28 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 31.08.2020.

Życie miłością pisane

O projekcie

 Celem mojego projektu jest wydanie własnej książki o swoim życiu i przemyśleniach budzącej się kobiety,która doświadcza różnorakiej miłości w swoim życiu począwszy od młodzieńczych miłosnych uniesień,po pierwszą miłość do mężczyzny,póżniej kolejne sprawdziany miłości matczynej.Nie brak też w treści cieżkich doświadczeń życiowych ,które podważają istnienie prawdziwej miłości.Jest mowa o romansach i flirtach i ciągłym poszukiwaniu miłości spełnionej. Koło 50 urodzin spotykam swoje przeznaczenie,które pojawia się przypadkiem podczas dziwnych zbiegów okoliczności i na tym etapie kończy się moja historia,która dalszy ciąg będzie miała w kolejnej mojej opowieści.Udowadniam,że marzenia sie spełniają i warto wciąż czekać! 

  Aby udało się wydać moje dzieło potrzebna jest kwota 8000zł,która w całości zostanie przeznaczona na cały proces wydawniczy.Koszt druku 500 egzemplarzy to ok 7000zł do tego dochodzą koszty promocji i spotkania autorskie.Jeżeli szczęście dopisze i środków uda sie zgromadzić więcej chętnie zwiększe ilość sztuk druku lub z radością  przeznacze na promocje mojego dzieła.                                                                                                        Ksiażka ta powinna dotrzeć do róznorakiego grona czytelników,a szczególnie kobiety mogą czerpać wiele wskazówek z takowej lektury. Dużo pisze w moim dziele o całej metamorfozie,jaka zachodziła we mnie z upływem lat i po doświadczeniach przeżytych osobiście.Każda kobieta może odkryć w sobie siły do walki o swoja niezalezną kobiecą oswieconą wolność,która prowadzi do spełnienia.

 

 

Fanpage na Facebooku to jeden ze sposobów promocji i oczywiście spotkania autorskie powinny odegrać dużą role

Jestem 51 letnią samotną matką pełną optymizmu ienergii życiowej.Zawodowo świadcze usług iporządkowe u klienta indywidualnego w swoim mieście.Moje życie już od urodzenia posiada ciekawy scenariusz,który był inspiracją do napisania tej ksiązki,jak i całe moje życie jest pełne ciekawych wydarzeń.Dlatego też postanowiłam posmakować początków pisarstwa z nadzieją,że mi się to uda,co będzie pewnego rodzaju spełnieniem mojej duszy.

Kontakt do mnie: krykotex@gazeta.pl 

                                                                        https://vademekumzycia.wordpress.com/?fbclid=IwAR1Zm6ldWwuCgfb-Xn5kkGSw6nc8oPU5Y-Riqksr67jPEZqs0710UVUsawI 

                                                                                 https://www.facebook.com/krystyna.krzemien.3/ 

PolakPotrafi.pl wybrałam,gdyż sama nie posiadam i nie jestem w stanie zgromadzić takiej kwoty na realizacje swojego marzenia.Nie moge liczyc na wydawnictwo,gdyż ze wzgledu na debiutanckie pojawienie sie na rynku pisarskim nie jestem wiarygodna jako przynosząca oczekiwane zyski na początek..Z wielką nadzieją wiec umieszczam swój wpis tutaj wierząc w pomoc przy moim projekcie..Za każde wsparcie i pomoc gwarantuje proponowane nagrody,a czas ich realizacji przy niższych kwotach jaknajszybszy,a nagrody w postaci ksiażki bedą możliwe w momencie wydruku zamierzanego nakładu.

                                                    

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 31.08.2020 22:10