Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

tabu25

tabu25

Kraków

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2446 PLN z 9999 PLN

41 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

24%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.07.2020.

Żuliki Gra logiczno-rozrywkowa

O projekcie

Żuliki witają,

do zabawy zapraszają.

 

Gra logiczno-rozrywkowa 

Opis projektu

Rozrywka z przymrużeniem oka. Gra ukazująca w krzywym zwierciadle awangardę polskiej ulicy. Dzięki niej poczujesz klimat polskiego blokowego osiedla, na którym przyjdzie Ci oswoić lokalny koloryt w postaci "Ekipy wspaniałych ŻULI". Wygrywa gracz, który zdobędzie największy szacunek na dzielni. Pamiętaj, że niedaleko pada Żul od winopoju, zatem do boju!

Cel projektu

 

staramy się zebrać brakujące 30% kosztów 

Wpłaty zostaną spożytkowane na:

- opłacenie dokończenia grafik;

- skład do druku;

- wydrukowanie;

- wydanie gry "Żuliki"

- 2 zł dla każdego zaprzyjaźnionego Żulika. 

Jeśli uda się zebrać większą kwotę wykonamy 

150% - pudełko lepszej jakości

170% - metalowe kapsle do gry dla każdej pudełkowej wersji.

200% - wydanie gry w języku angielskim.

250% - wydanie gry w języku wybranym w trakcie głosowania przez pomagających.

300% - przygotowanie dodatku dla 6-8 graczy.

400% - wydanie wersji na urządzenia mobilne (każdy wspierający, który zakupił grę, otrzyma wersję premium).

500% - podkładka do gry dla każdej pudełkowej wersji.

E-Kartka - Otrzymacie ją do trzech dni, my wysyłamy codziennie ale wolimy się zabezpieczyć.

Wersja print to play - Otrzymacie jak tyko uda się dokończyć grafiki Wstępnie Wrzesień 

Wersja pudełkowa gry - dołożymy wszelkich starań by trafiła na święta ( jak się uda to na Mikołaj, jak nie to na Gwiazdkę ) 

Pozostałe nagrody ustalane indwidualnie 

Cechy Gry

Opanowanie podstawowych zasad zajmie wam mniej niż 5 minut.

Będziecie jednak musieli spędzić z przyjaciółmi więcej czasu nad tą grą, by zacząć wygrywać w pięknym stylu i w pełni poznać możliwości taktyczne (skalowne zasady).
Gra świetnie nadaje się do wykorzystania podczas przyjacielskiego spotkania w stałym gronie, jak i na innych imprezach.
Możliwa jest szybka rozgrywka, chyba że zdecydujecie się na bardziej wymagający wariant. Wtedy nie odpowiadamy za kondycję waszych szarych komórek, wierzymy jednak, że 45 minut wam wystarczy - nam nie wystarczyło! 
Gra sama w sobie nie zawiera alkoholu, jednak ze względu na tematykę przewodnią może do niego świetnie pasować...

 ...ale my naturalnie do tego nie namawiamy.

to zalecany wiek z powodu tematyki.  

 

Poniżej zaprezentujemy drogę, którą już pokonała gra. 

Od pomysłu i starych Kart 

Pierwsze własne karty 
własny projekt graficzny :) 
I karty do niego 
Konkurs na grafika i efekty 
Karta która była na Beta testach w krakowskich klubach 
Finalna wersja karty 

od pomysłu do obecnych kart 

 

150% - pudełko lepszej jakości, nie takie, jak na zdjęciu.
170% - metalowe kapsle do gry dla każdej pudełkowej wersji.
200% - wydanie gry w języku angielskim.
250% - wydanie gry w języku wybranym w trakcie głosowania.
300% - przygotowanie dodatku dla 6-8 graczy.
400% - wydanie wersji na urządzenia mobilne (każdy wspierający, który zakupił grę, otrzyma wersję premium).
500% - podkładka do gry dla każdej pudełkowej wersji.

 

 

O autorze / Zespół

 

Tadeusz Tabor (sponsor, kierownik zespołu)

Kama Tabor (pomysłodawca, mechanika gry, social media)

Maciej Malec (suport, logistyka)

Wojciech Cichoń (oprawa graficzna)

Hubert Michaluk (pomoc prawna)

Tomasz Jeżów (programista, logika gry)

 

 (Ryzyko - to taka gra na półce)

Każda działalność ludzka obciążona jest ryzykiem, ale jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i kompetencje pozwolą zrealizować ten projekt w terminie i w kształcie zaprezentowanym powyżej.

W przypadku nieotrzymania towaru gwarantujemy całkowity zwrot wpłaty i ... tyle.

Nagrody

1zł   Wsparcie systemowe aby zobaczyć co z projektem.

2 zł   W podziękowaniu za wsparcie otrzymasz od nas śliczną wirtualną kartkę z Żulikiem przesłaną na Twój adres mailowy.

10 zł Za przysłowiową dyszkę dostaniesz od nas drogą mailową grę "Żuliki" w wersji podstawowej (od 2 do 4 graczy) zamieszczoną w pliku PDF do samodzielnego wydruku i wycięcia. Jeżeli zostanie osiągnięty próg 300%, będziesz miał wybór między podstawową wersją gry a rozszerzeniem 6-8 graczy. 

35 zł Za kwotę 35 zł gra będzie dostępna do odbioru w Krakowie. Otrzymasz od nas podstawową pudełkową wersję gry "Żuliki" (od 2 do 4 graczy) oraz wersję PDF. Jeżeli zostanie osiągnięty próg 300%, będziesz miał wybór między podstawową wersją gry a rozszerzeniem 6-8 graczy. Ponadto w podziękowaniu za wsparcie otrzymasz od nas śliczną wirtualną kartkę z Żulikiem przesłaną na Twój adres mailowy.

45 zł Za kwotę 45 zł otrzymasz od nas podstawową pudełkową wersję gry "Żuliki" (od 2 do 4 graczy) oraz wersję PDF. Jeżeli zostanie osiągnięty próg 300%, będziesz miał wybór między podstawową wersją gry a rozszerzeniem 6-8 graczy. Ponadto w podziękowaniu za wsparcie otrzymasz od nas śliczną wirtualną kartkę z Żulikiem przesłaną na Twój adres mailowy.

70 zł Za kwotę 70 zł otrzymasz od nas 2 egzemplarze podstawowej pudełkowej wersji gry "Żuliki" (od 2 do 4 graczy) oraz wersję PDF do samodzielnego wydruku i wycięcia. Jeżeli zostanie osiągnięty próg 300%, będziesz miał wybór między wersją podstawową i rozszerzeniem 6-8 graczy a dwoma wersjami podstawowymi. Ponadto w podziękowaniu za wsparcie otrzymasz od nas śliczną wirtualną kartkę z Żulikiem przesłaną na Twój adres mailowy.

88 zł Za kwotę 88 zł otrzymasz od nas 2 egzemplarze podstawowej pudełkowej wersji gry "Żuliki" (od 2 do 4 graczy) oraz wersję PDF do samodzielnego wydruku i wycięcia. Jeżeli zostanie osiągnięty próg 300%, będziesz miał wybór między wersją podstawową i rozszerzeniem 6-8 graczy a dwoma wersjami podstawowymi. Ponadto w podziękowaniu za wsparcie otrzymasz od nas śliczną wirtualną kartkę z Żulikiem przesłaną na Twój adres mailowy.

250 zł Za kwotę 250 zł otrzymasz od nas 6 egzemplarzy podstawowej pudełkowej wersji gry "Żuliki" (od 2 do 4 graczy) oraz wersję PDF do samodzielnego wydruku i wycięcia. Jeżeli zostanie osiągnięty próg 300%, będziesz mógł wybrać wersję podstawową i rozszerzenie 6-8 graczy. Ponadto w podziękowaniu za wsparcie otrzymasz od nas śliczną wirtualną kartkę z Żulikiem przesłaną na Twój adres mailowy.

300 zł Za kwotę 300 zł otrzymasz od nas podstawową pudełkową wersję gry Żuliki (od 2 do 4 graczy) oraz wersję PDF do samodzielnego wydruku i wycięcia. Specjalnie dla Ciebie w instrukcji do gry oraz na karcie zmienimy imię i historię jednej z postaci. Ponadto w podziękowaniu za wsparcie otrzymasz od nas śliczną wirtualną kartkę z Żulikiem przesłaną na Twój adres mailowy. Istnieje także możliwość zakupu większej liczby spersonalizowanej wersji gry w cenie 45 zł.

400 zł Za kwotę 400 zł otrzymasz od nas 10 egzemplarzy podstawowej pudełkowej wersji gry Żuliki (od 2 do 4 graczy) oraz wersję PDF do samodzielnego wydruku i wycięcia. Jeżeli zostanie osiągnięty próg 300%, będziesz mógł wybrać wersję podstawową i rozszerzenie 6-8 graczy. Ponadto w podziękowaniu za wsparcie otrzymasz od nas śliczną wirtualną kartkę z Żulikiem przesłaną na Twój adres mailowy.

500 zł Za kwotę 500 zł otrzymasz od nas podstawową pudełkową wersję gry "Żuliki" (od 2 do 4 graczy) oraz wersję PDF do samodzielnego wydruku i wycięcia. Dodatkowo w grze dopasujemy jedną z grafik na karcie specjalnie dla Ciebie (nasz grafik wykona karykaturę) oraz zmienimy w instrukcji opis tej postaci na podstawie podanych przez Ciebie informacji. Ponadto w podziękowaniu za wsparcie otrzymasz od nas śliczną wirtualną kartkę z Żulikiem przesłaną na Twój adres mailowy. Istnieje możliwość zakupu większej liczby spersonalizowanej wersji gry w cenie 45 zł.

3500 zł Za kwotę 3500 zł otrzymasz od nas podstawową pudełkową wersję gry "Żuliki" (od 2 do 4 graczy) oraz wersję PDF do samodzielnego wydruku i wycięcia. Dodatkowo specjalnie dla Ciebie w instrukcji do gry oraz na kartach zmienimy imiona i historie postaci. Nasz grafik wykona także nowe grafiki (karykatury) z podesłanych przez Ciebie zdjęć. Ponadto w podziękowaniu za wsparcie otrzymasz od nas śliczną wirtualną kartkę z Żulikiem przesłaną na Twój adres mailowy. Istnieje możliwość zakupu większej liczby spersonalizowanej wersji gry w cenie 45 zł.

4000 zł

Za kwotę 4000 zł otrzymasz od nas wyjątkowy Status Patrona Projektu - będziesz mógł umieścić swoje logo na projekcie i pudełku (zastrzegamy sobie prawo do odmowy i zwrotu wpłaty). Dodatkowo otrzymasz od nas autorski egzemplarz gry z autografami twórców. Ponadto w podziękowaniu za wsparcie otrzymasz od nas śliczną wirtualną kartkę z Żulikiem przesłaną na Twój adres mailowy.

5000 zł

Za kwotę 5000 zł zorganizujemy Ci prawdziwie Żulerską imprezę do 10 osób!

- Impreza odbędzie się na terenie prywatnym;
- zapewniamy nielimitowane Żulerskie alkohole i przekąski;
- oferujemy towarzystwo Autentycznych Żuli;
- zapewniamy ochronę AntyŻulerską;
- gwarantujemy niezapomniane wrażenia;
- dla strudzonych organizujemy Żulerski nocleg w kartonie;
- przewidywany czas imprezy: od zmierzchu do świtu;
- dla każdego z uczestników jeden egzemplarz pudełkowy gry "Żuliki";
- wykonamy także pamiątkowe zdjęcia, opcjonalnie filmik.

Termin do ustalenia indywidualnie z zespołem z uwzględnieniem warunków pogodowych oraz epidemiologicznych.

W przypadku wybrania terminu przed złożeniem gry egzemplarze zostaną dosłane.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.07.2020 22:10