Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

MarMac

MarMac

Witnica

Maciej, Anita, Magda, Asia, Marcel to lekko szaleni, ale pozytywnie ludzie. Wszyscy pochodzimy z Witnicy, małego miasta w woj. lubuskim niedaleko Gorzowa Wlkp. Znamy się niemal od przedszkola, choć działalność społeczną rozpoczęliśmy w gimnazjum. Nadarzyła się okazja, dania radości świątecznej pewnej rodzinie. I tak rok temu, mimo że nasze drogi pod względem szkół się rozeszły zorganizowaliśmy I naszą akcję świąteczną pt. " Zostań Świętym Mikołajem". Możemy śmiało powiedzieć, że była to świetna sprawa, i było by niesamowite powtórzyć ją jeszcze raz.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4919 PLN z 3000 PLN

38 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

163%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.12.2015.

Koncert Zostań Świętym Mikołajem II

O projekcie

 

          Akcja „Zostań Świętym Mikołajem” organizowana jest już po raz trzeci. Dzięki portalowi możemy znowu wystartować z własnym świątecznym projektem i zbierać fundusze na organizację koncertu, z którego uzbierane fundusze zostaną przeznaczone na prezenty dla dzieci z rodzin potrzebujących.

          W zeszłym roku podczas trwania projektu udało nam się uzbierać sumę 4887 zł. Pieniądze te, po odjęciu podatku, zostały przekazane na organizację koncertu świątecznego, zapewnienie nagród i spełnienie założonych progów finansowych. Podczas samego koncertu, który odbył się 13 grudnia 2014 r. uzbieraliśmy kwotę w wysokości 5568 zł. Z uzbieranych funduszy drużyna Mikołaja kupiła wiele pięknych zabawek, przyborów szkolnych czy odzieży dla dzieci z rodzin potrzebujących, z terenu Miasta i Gminy Witnica w woj. lubuskim. Łącznie ponad 60 dzieci z gminy mogło cieszyć się gwiazdkowym prezentem.

          Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, szczególnie wśród małych dzieci, które przez cały rok oczekują na ten skromny upominek. Po przez akcję       „Zostań Świętym Mikołajem” staramy się pokazać dzieciom, że na świecie są dobrzy ludzie i ktoś o nich pamięta. Po to właśnie jest nasz koncert. To na nim zdobywamy fundusze na pokrycie kosztów prezentów. Dlatego też działania na Polak Potrafi są bardzo ważne, ponieważ bez uzyskanych pieniędzy na tym portalu będzie nam ciężko zorganizować koncert.

 

Przyłącz się do ekipy Świętego Mikołaja i wspierając projekt zostań jednym z nas, ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

  

          Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas. Czas dobroci, przebaczenia, to moment w którym możemy się zatrzymać i zauwarzyć innych ludzi. Szczególnie ludzi potrzebujących. Projekt i akcja "Zostań Świętym Mikołąjem" ma na celu właśnie pomoc innym. Chcemy zapewnić dzieci, które nie zawsze są rozpieszczane przez życe, że są ludzie, którzy o nich myślą. Chcemy by dzieci     w tym wyjątkowym czasie poczuły promyk ciepła i nadziei.

 AKTUALNOŚCI

20.10.2015r. - Odpowiedź z Watykanu na naszą prośbę, podczas koncertu będzie można zdobyć zdjęcie Papieża prosto z Watykanu.

 

24.10.2015r. - Reportaż o nasze akcji w regionalnej telewizji :D

http://gorzow.tvp.pl/22332804/zbieraja-pieniadze-i-fanty-aby-pomoc-ubogim-dzieciom

3.11.2015r. - Artykuł w gazecie lubuskiej.

25.11.2015r. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Asią i Maćkiem w programie "Kalejdoskop" Telewizji Regionalnej Gorzów Wlkp.

http://gorzow.tvp.pl/22792719/25112015-zostan-sw-mikolajem

 

 

Nasi goście- TO WY!!!

 

          Na nasz koncert może przyjść absolutnie każdy. Sama obecność nie zobowiazuje od razu do brania czynnego udziału w licytacji, choć gorąco do tego zachęcmy. Dlatego jeśli, gdzieś o nas usłyszałeś, choćby tutaj i masz occhotę spędzić czas w miłej atmosferze, to zapraszamy do nas na Koncert Świąteczny "Zostań Świętym Mikołajem".

CAŁA POLSKO 12 GRUDNIA ZAPRASZMY - JAKOŚ SIĘ POMIEŚCIMY ;)

 

                

 

Podczas koncertu goście będą mogli przyjemnie spędzić czas oglądając występy artystów oraz biorąc udział w licytacji. Oczywiście nie zabraknie poczęstunku.

Jednak tak naprawdę wygląd i przebieg koncertu zależy od tego ile funduszy uda nam się zebrać, więc serdecznie zachęcamy. KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY.

Oczywiście chcielibyśmy gościć wielkie gwiazdy, dlatego jeśli jakaś o nas usłyszy to serdecznie zapraszamy.

 

Występ chóru ze szkoły muzycznej z Gorzowa Wlkp.

  

   

Co jeśli uzbieramy 100 % kwoty?

Koncert Świąteczny to wiele pracy i wydatków z tym związanych. Nawet takie proste rzeczy jak zaproszenia, poczęstunek, reklama, zapewnienie występów artystycznych powodują koszty, a to właśnie tak drobne szczegóły budują klimat koncertu i decydują o jego powodzeniu.

 

CO JEŚLI UZBIERAMY WIĘCEJ...?

 

150 % STROJE ELFÓW I ŚNIEŻYNEK - Mikołaj ma już porządny strój,    ale nie zapominajmy o jego wspaniałych elfach

 

200% BRYCZKA Z KONIEM- bardzo byśmy chcieli wynająć bryczkę przynajmniej by rozwieść paczki po Witnicy(tj. naszym miasteczku), jednak podstawowym kryterium w tym momencie będzie pogoda. W zeszłym roku niestety z powodu pogody musieliśmy odwołać tą atrakcję.

 

250 % KTOŚ WYJĄTKOWY NA KONCERCIE- oczywiście wspaniale byłoby gościć jakąś gwiazdę, by uświetniła koncert swoją osobą dlatego będziemy się starać. Ps: Jeśli przez przypadek lub umyślnie jakaś osoba z branży muzycznej, kabaretowej czy aktorskiej to czyta, to zawsze możemy się skontaktować :D

 

DALSZE PROGI PO OSIĄGNIECIU POWYŻSZYCH ... :D

 

elfy sortują i pakują prezenty :P

 

Więcej informacji

          Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy na naszego fanpage'a na facebooku "Zostań Świętym Mikołajem". Znajdziesz tam bardziej szczegółowe informacje, więcej zdjęć i filmików. https://www.facebook.com/zostanswietymikolajem

 

                     KONTAKT

zostanswietym@gmail.com

 www.facebook.com/zostanswietymikolajem

 skrzynka pocztowa na polakpotrafi

 

 

 

zaproszenia dla naszych przedsiębiorców :D

 

 

LICZYMY NA WAS!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.12.2015 21:09